Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-61795)



Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 05-11-2012 17:58

(05-11-2012 17:36)Coristo napisał(a):  tomazzi a jak jest z gazeta? Posiadam własny biznes gazeta. Artykuły mogą być o byle czym?

możesz w niej nawet umieszczać swoje reklamy jakieś informacje itp.

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 05-11-2012 18:00

(05-11-2012 17:47)spinhack napisał(a):  Jakby ktoś był ciekawy jak się gra w Rumuni zapraszam na mój VirtConomics blog.

Co do cen w Rumunii to ceny są niższe ponieważ waluty nie są równe zależy jaki jest przelicznik z PLN na walutę Rumunii bo tak czy tak ceny będą podobne może trochę taniej będzie w Rumunii

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - spinhack - 05-11-2012 18:52

Sęk w tym że nie ma przelicznika z PLN na RON, możesz przeliczyć tylko na AUX a kurs złota zależy od tego ile kasy już na rynek wpompowali.


Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 05-11-2012 18:57

(05-11-2012 18:52)spinhack napisał(a):  Sęk w tym że nie ma przelicznika z PLN na RON, możesz przeliczyć tylko na AUX a kurs złota zależy od tego ile kasy już na rynek wpompowali.

ale tak czy tak biznes w Rumuni może się opłacić głównie ze względu na niski kurs złota :idea:

a kupowałeś tam coś?

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 05-11-2012 19:07

ja za rumunię podziękuję
po 1 niskie stawki za płacę
po 2 mniej dostajemy za nasz produkt i mniej zarabiamy, co z tego iż np złoto jest tańsze na tą chwilę jak mniej zarabiamy pracując i sprzedając
rumunia rozwija się jak rozwija a polska rozwija się jak się rozwija wolę polskę


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 05-11-2012 19:59

Swoją drogą ciekawe czy w USA mają większe ceny za produkty.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 05-11-2012 20:04

(05-11-2012 19:59)masterex2 napisał(a):  Swoją drogą ciekawe czy w USA mają większe ceny za produkty.

jest drożej
wynajęcie domu np za 1 dzień 10$
kanapka najtańsza to 20-25$
stawki za pracę są wyższe ale i cena złota też jest wysoka także w każdym e-kraju jest inaczej


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 05-11-2012 20:59

w dniu jutrzejszym z grupy wszyscy pracujemy u kleomens ( nick w grze francuz6) ustaw proszę po 24 miejsca pracy jako pierwsze Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - spinhack - 05-11-2012 21:00

Też wolę Polskę. W Rumuni kminiłem jeden interes ale łatwo nie jest, mam wrażenie że gospodarka stanęła im w miejscu i liczą się tylko giganci. A tak to kupiłem trochę świerszczyków Smile i oskubałem kilku frajerów ale dojechał mnie jeden rumun i teraz jestem jego murzynem . W Stanach jest marazm, domki owszem były po 10 dołków dopóki nie postawiłem tam 3 swoich po 1$ Big Grin. Przypuszczam że wszystkie kraje startują z tego samego pułapu a gdzie zajdą zależy od tego ile gracze kasy w to wpakują. W Stanach jest mało graczy i kurs złota mają podobny do nas, choć trochę niższy.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 05-11-2012 21:05

(05-11-2012 21:00)spinhack napisał(a):  Też wolę Polskę. W Rumuni kminiłem jeden interes ale łatwo nie jest, mam wrażenie że gospodarka stanęła im w miejscu i liczą się tylko giganci. A tak to kupiłem trochę świerszczyków Smile i oskubałem kilku frajerów ale dojechał mnie jeden rumun i teraz jestem jego murzynem . W Stanach jest marazm, domki owszem były po 10 dołków dopóki nie postawiłem tam 3 swoich po 1$ Big Grin. Przypuszczam że wszystkie kraje startują z tego samego pułapu a gdzie zajdą zależy od tego ile gracze kasy w to wpakują. W Stanach jest mało graczy i kurs złota mają podobny do nas, choć trochę niższy.

zależy w którym regionie w stanach
mam pary kolegów których "wciągnąłem" w grę i grają w swoim rodzinnym kraju także ceny rzeczy mam na bieżąco i z pierwszej ręki Smile
co do kursu złota to wiadomo, że wszędzie się zmienia, u nas również idzie w górę i idzie w dół także to jest i będzie Smile w e-polsce wszystko się będzie z czasem coraz lepiej kręciło tylko po prostu trzeba graczy, a w polsce gra jest można powiedzieć nie znana
ja chodź reklamuję w wielu miejscach to jak już to pisałem parokrotnie to więcej osób mi się zapisuje z zagranicy jak polaków
może jak pojawią się pierwsze polskie wypłaty z gry to wtedy zainteresowanie grą wzrośnie Smile