Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - RavitoCASH - 16-04-2018 20:47

@rachman ale jak ten potencjał jest liczony?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 16-04-2018 20:55

Biorę pod uwagę kilkanaście warunków, między innymi: obrót na giełdzie, ilość aktywnych poleconych, obrót poleconych, dzienne wydobycie, wydobycie CPU, wydobycie CPU poleconych, zdobyte punkty doświadczenia, zdobyte punkty doświadczenia poleconych, zakupy, wypłaty, częstotliwość wizyt. Mielę to wszystko razem i wychodzi potencjał korporacji.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - radek0389 - 16-04-2018 22:07

(16-04-2018 17:05)pewue napisał(a):  Przepraszam, że się wtrącę, bo może taki trochę offtopic, ale ludzie, proszę Was, patrzcie co i jak piszecie... Ja też często piszę z telefonu (zazwyczaj bez polskich znaków), ale staram się pisać składnie i zrozumiale. Niektóre Wasze wypowiedzi są tak napisane, że wydaje mi się, że wiem o czym czytam, a zaraz się okazuje, że jednak nie... beka

Nie atakuję nikogo konkretnego, to taki apel do wszystkich, którzy to przeczytają. Czasami właśnie przez takie wątki, niektóre pytania powtarzają się po kilkanaście razy. Dziękuję i życzę miłego popołudnia. Huh
Ale tu nie ma co się czaić tylko walić do konkretnych osób - @[korlim] prosimy, pisz poprawnie składniowo z zachowaniem zasad interpunkcji, bo twoje ostatnie posty ocierają się o granice debilizmu. Oczywiście pisanie z telefonu itp. niczego nie usprawiedliwiają.


A wracając do wątku. Śledzę temat z ciekawości, osobiście na granie nie mam czasu, ale podziwiam za tempo rozwoju całego projektuSmile.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 16-04-2018 22:33

@radek0389 no temacik żyje ostro, nawet jak na to forum Smile W grę możesz wejść nawet jak nie masz czasu, po prostu mniej zarobisz przez co wolniej się będziesz rozwijać. No ale to już indywidualna decyzja Smile Coalco trafił w niszę aż miło impreza


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - hatake00 - 16-04-2018 23:07

Chyba znowu się punkty doświadczenia zepsuły... Sad


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 16-04-2018 23:11

Na to wygląda - u mnie też się nie pokazują po północy. Może znów po 1 się odpali Wink Dobrze że to punkty doświadczenia a nie życia beka Tlenu nie braknie idźma spać rano do kopalni cza zjechać Wink
edit: no pojawił się jednak deko spóźniony Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 16-04-2018 23:30

O północy system zbiera dzienne informacje na poczet przyszłych statystyk ale muszę lepiej zoptymalizować skrypt ponieważ tych danych jest już tak dużo, że otrzymuję Time out error. Jutro w wolnym czasie postaram się nad tym posiedzieć.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 17-04-2018 01:22

Pewnie obciążenie już spore.
Od pierwszej punktów nie widać.


COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 17-04-2018 02:07

Paliwo też się nie produkuje.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 17-04-2018 06:54

Nadrobiłem już wydobycie, produkcję i transport ponieważ nie działało od 1:00 do 6:00.

Za momencik biorę się za poprawki. Najprawdopodobniej każdy cykl będzie miał swojego oddzielnego crona w kilkuminutowych odstępach.
Czyli najpierw, powiedzmy o godz. 10:05 wydobycie węgla, 10:06 produkcja energii, 10:07 produkcja z nowych budynków, 10:08 punkty doświadczenia, 10:09 wydobycie CPU, 10:10 transport, itd.

Przepraszam za te niedogodności, nie sądziłem, że produkcja tak szybko osiągnie maksymalny próg wydajności crona Rolleyes To już kilkanaście tysięcy wpisów w bazie na godzinę Big Grin

Edit: Porozdzielałem najcięższe wykonywania do osobnych plików, po 9:00 okaże się z jaką skutecznością.
A poniżej raport wykonania crona (oczywiście każdy brak obliczeń w danej godzinie jest nadrabiany przeze mnie manualnie):

[Obrazek: scrony.jpg]