Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl (/Temat-Zarabianie-przez-strone-Dogry-pl-134825)



RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - freaky11 - 12-07-2018 12:24

Kiedys dostalem tego samego dnia, kiedys dostalem po dwoch tygodniach, a nawet raz mi anulowali zamowienie i dali za to 300 pkt + zwrot. Naczytales sie laikow kilka stron wczesniej i ci sie wydaje ze fejk. Ja doje te strone juz dobry rok Wink)


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - milosz998 - 13-08-2018 14:55

Ta strona powinna być w SCAMIE.

Mam tam konto od paru lat, na początku oczywiście dostałem jakieś tam nagrody, nagle wprowadzili jakieś LVL.

Mam prawie 2 razy tyle punktów ile potrzeba na nagrodę, którą chcę, a nie mogę odebrać, bo nie mam 7 lvl.

Obecnie na liście GIER do zdobycia punktów jest tylko 1 gra, która i tak nie daje mi na tyle EXP by wbić 7 lvl i móc odbierać nagrody. To jest chore.

Reszta to pożyczki, konta bankowe i firmy typu PLAY czy KNORR.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - adi_hq - 13-08-2018 15:58

Te problemy są od czasu jak wprowadzili te punkty za poleconych (20zł za to jak ktoś odbierze nagrode)


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - HellChoseMe - 27-09-2018 00:57

Długo wbija się poziom aby odebrać nagrodę w postaci 20zł paysafecard niby ponad 100zł zarobione. A poziom dopiero 4 może za rok osiągnę wymagany Poziom


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - adi_hq - 14-11-2018 17:39

Dostałem 50zł psc 20zł i 30zł po 2 dniach od zlecenia, głownie za poleconych!
Ogólnie nigdy nie miałem problemów z wypłatą, oczywiście brakowało lvl żeby wypłacić raz 50zł psc ale to jak dla mnie lekki minus.
Raz nie mogli mi wysłać kodu psc, punkty zwrócili i dali kod na 300 dodatkowo. Prawie wszystkie moje wypłaty to te z poleconych


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Lords - 14-11-2018 18:53

Ja dostaje po 1000 tygodniowo Wink


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - skylones - 14-11-2018 21:31

Wiecie jaki jest dobry sposób na punkty? Jeżeli większość waszej rodziny jest w PLAY to poproście ich aby podali wam kod z SMS, kiedy wprowadzicie ich numer na dogry.pl/play . Ja tak zrobiłem to co miesiąc mam duże napływy punktów. Co do levela? Jestem na tej stronie od praktycznie jej początków, a wtedy robiłem wiele zadań z grami. Potem wprowadzili jakieś levele, co wgl jest bezsensu, chociaż dla nich to lepiej. Aktualnie mam level 8, wiem, że mały, lecz na PSC 30 i PSC 20 starczy. Na szczęście teraz za poleconych dostaje się również 1000expa.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - KontrolC - 15-11-2018 06:36

Polecacie coś właśnie na zdobycie większego lvl?