Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl (/Temat-Zarabianie-przez-strone-Dogry-pl-134825)



RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - thomasward - 15-05-2018 17:31

Mnie też cofnęli zamówienie.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - adi_hq - 16-05-2018 15:00

Mi wczoraj cofneli 20zł PSC, maila dostałem i w ramach przeprosin kod na 300pkt!


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Szaman1644 - 16-05-2018 16:37

No to nieźle Smile Chyba ma stronka jakieś problemy. Szkoda. Uzbierałem na niej dużo $$$, wypłaciłem dwie kosy, a teraz takie problemy. Nadal mam do wypłaty ponad 5000 punktów, mam nadzieję, że jednak w jakiś sposób to odzyskam.

A reszta co zamawiała, że cofneli zamówienia. U mnie było to samo czyli doładowanie STEAM, ale że teraz dają to jako PSC to jest to samo. 20 zł PSC


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Skovvyrny - 27-06-2018 15:43

Działa dalej? bo mi cos srednio wlasnie


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - adi_hq - 06-07-2018 10:28

Wysłali w niecałą godzine wczoraj! Działa jak najbardziej. Już 4 wypłata TYLKO z poleconych
[Obrazek: dog.png]


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - kawałekchleba - 10-07-2018 01:59

nieda sie tak w ten sposob. przecież do oglądniecia jest tylko 14 playlist za 4 punkty ech


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - TheVizel - 11-07-2018 18:22

Działa jeszcze? Tongue


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - xmaniek6 - 11-07-2018 19:24

TheVizel nie rozumiem pytania.Undecided
Naprawdę trudno zobaczyć do góry? jest dowód wypłaty sprzed 4 dni Xpokerface


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - ZiutekCuks - 11-07-2018 20:52

Stronka działa, lecz czas który zmarnujemy ni jak się nie zwróci.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Folari - 12-07-2018 12:07

Długo się czeka na odebranie tych nagród? Zamówiłem PSC za punkty dwa dni temu i ciągle cisza, sprawdzałem opinie na tej stronie dogry.pl pod tematem z paysafecard to ludzie piszą, że dostali nagrody po kilku godzinach i tak się zastanawiam czy to nie jakieś fejki skoro ja tyle czekam Big Grin Ktoś ostatnio odebrał od nich jakieś PSC?