Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hivemicro.com +18 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Hivemicro.com +18 (/Temat-Hivemicro-com-18-142314)



RE: Hivemicro.com +18 - Tiger_GG - 30-03-2017 23:56

W tej chwili mogę się już zalogować lecz konto payroll mam wyczyszczone na zero oraz statystyki wypłat również znikneły. Poza tym wszędzie "no more task"


RE: Hivemicro.com +18 - Fox90 - 31-03-2017 06:49

Albo tak jak mówiłem namieszali tak bardzo, że już nie umieli tego odkręcić i wszystko wyczyścili, bo to jak działała strona to była tragedia, albo skończyło im się tamto zlecenie i może jakieś zadania się kiedyś pojawią. Osobiście obstawiam tą pierwszą opcję, ja sam przestałem tam robić zadania jakieś 2 tygodnie temu, bo nie dało się normalnie tam pracować. Pytanie tylko co z tym Payroll i czy ktoś jeżeli miał uzbieraną kwotę do wypłaty to coś dostanie.


RE: Hivemicro.com +18 - kevin4 - 31-03-2017 08:50

Pojawily sie zdjecia w NSFW images. Payroll wyczyszczony. Brak statystyk z wczoraj.


RE: Hivemicro.com +18 - Fox90 - 31-03-2017 09:15

Wróciła już historia wypłat, pojawiły się również statystyki, a obrazki śmigają aż miło Smile Nie wiadomo tylko jeszcze co będzie z Payroll, ale może też przywrócą Smile W każdym bądź razie w końcu zrobili porządek Huh


RE: Hivemicro.com +18 - majeros - 31-03-2017 10:03

Czekam aż przywrócą hajs i jazda bo teraz nawet nie nalicza Big Grin


RE: Hivemicro.com +18 - kevin4 - 31-03-2017 10:05

(31-03-2017 10:03)majeros napisał(a):  Czekam aż przywrócą hajs i jazda bo teraz nawet nie nalicza Big Grin

Nalicza,ale tylko w ogolnych
[Obrazek: Capture.png]


RE: Hivemicro.com +18 - majeros - 31-03-2017 10:19

Przywrócili hajs ale nie nalicza w payroll jak sie teraz zarabia Big Grin


RE: Hivemicro.com +18 - Fidziak30 - 31-03-2017 16:53

Cytat:Hi,

I strongly apologize for the inconvenience. There has been a downtime today for maintainence purposes and the site has been restored to normal now.

I am sorry for the inconvenience caused. Please try reloading the page and this should be restoring your earnings to the correct balance.

You will not be any facing issues now. In case you are still facing trouble, please let us know along with the screenshots and I'll make sure to get this fixed the earliest.

Thank you for your support in Hive!

Zapytanie w sprawie sekcji Payroll i balance
i odpowiedz od administracji. Już naprawione, z tego co sprawdzałem ostatnio. Pozdrawiam ;-)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nowe zadania 1$/1000 (ptaki, zwierzęta, inne, erotyka) to mogło by zostać na dłużej, jest proste i szybko można się wdrożyć ;-)


RE: Hivemicro.com +18 - Tiger_GG - 31-03-2017 17:34

U mnie nadal nie działa.


RE: Hivemicro.com +18 - kevin4 - 31-03-2017 18:01

Zatrzymało sie na wczoraj i mimo moderowania nie chce ruszyc :/