Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - dariuszxdd - 02-06-2016 13:52

Dodatkowe zmiany:

- Widzimy informację, jak następnego dnia któraś paczka wygasa.
- w wersji Angielskiej jest dodany Google Translator

Jednego dnia zaszły 3 zmiany ( poprawki )


RE: MXRevShare.com - Dzipsiok87 - 02-06-2016 13:59

No widać, że rozwój dopiero teraz jest większy czyli i użytkownicy i sam właściciel widzą w tym potencjał. Oby tak dalej


RE: MXRevShare.com - DamianA - 02-06-2016 14:03

Jest w nim bardzo duży potencjał. Zaczynają się spotkania Janus odwiedza naszą ojczyznę Wink Wszystko zmierza w dobrym kierunku. Oby właśnie tak dalej.

Co chwile coś wymyślają na stronie od strony technicznej, żeby to miało ręce i nogi!
Naprawdę jak tak dalej pójdzie będzie 100 000 użytkowników a nie 17 000.

Pozdrowienia dla Mxrevsharowców Smile


RE: MXRevShare.com - full2000 - 02-06-2016 14:10

(02-06-2016 13:59)Dzipsiok87 napisał(a):  No widać, że rozwój dopiero teraz jest większy czyli i użytkownicy i sam właściciel widzą w tym potencjał. Oby tak dalej

To prawda. Rozwój "jest większy" ale także użytkowników coraz więcej przybywa. Powoli budujemy stabilną markę Smile


RE: MXRevShare.com - Dzipsiok87 - 02-06-2016 19:22

Swoją drogą sam działam od nie dawna i jak większość działaczy internetowych nie byłem przekonany do tego, ale sam nie wiem dlaczego. Teraz widzę, że za późno wziąłem się za ten biznesik. Możliwe, że długa przyszłość nas z tym programem zwiąże oby wyszło na + wszystkimSmile


RE: MXRevShare.com - borowiecki - 02-06-2016 20:33

Ja również podłącze się do wcześniejszego pytania o jakiś dobry, sprawdzony kalkulator.. ? Ktoś coś poleci ?


RE: MXRevShare.com - zet - 02-06-2016 20:37

Panie i Panowie na polskiej grupie MXRS na FB sa dwie ankiety do ewentualnego wypelnienia.
1. Spotkanie z Janusem 12-14. 08. w Opolu lub Turawie. Nalezy podac odpowiadajacy Wam termin
jesli ktos chetny na spotkanie.
2. Spotkanie z Jamesem Lee Valentine i Janusem Nowakiem we wrzesniu. Nalezy podac miasto w ktorym
byscie chcieli sie spotkac.
Jesli ktos jeszcze nie jest na grupie, to link jest na polskiej stronie MXRS po zalogowaniu.


RE: MXRevShare.com - Serkownik - 02-06-2016 21:28

(02-06-2016 20:33)borowiecki napisał(a):  Ja również podłącze się do wcześniejszego pytania o jakiś dobry, sprawdzony kalkulator.. ? Ktoś coś poleci ?

na polskiej grupie jest w miare fajny kalkulator
a ten na stronie oficjalnej mxr jest spoko
tylko jak odkryjesz kolumny i przepiszesz formuly na dluzszy okres


RE: MXRevShare.com - full2000 - 02-06-2016 23:15

Teraz mozna dać język domyślny PL (w ustawieniach mxrs), dobra opcja bo wcześniej często ten język sam się przestawiał na inny ... Wink


RE: MXRevShare.com - TikTak - 04-06-2016 11:51

panowie a dane wszystkie powinny być realne czy nie muszą? jak to jest?