Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 04-11-2012 10:49

czy przegrywajac kilka spotkan stajemy sie wasalami wszytkich czy aktualnie podwladnym ostatniego spotkania? daze do tego ile % Naszych dochodow bedzie odprowadzanych na rzecz innych graczy bo wlasnie widze zeprzegrywam spotkanie, zastanawiam sie czy warto isc na kolejne, czy nie bede stratny na wieksza skale
pracuje zawsze krotko po polnocy takze mam caly dzien na spotkania, tylko czy warto?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 04-11-2012 10:55

tego ostatniego stajemy się wasalem z którym przegramy nie płacimy każdemu Big Grin
ja ostatnio nawet na spotkania nie chodzę Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 04-11-2012 11:00

(04-11-2012 10:55)tomazzi napisał(a):  tego ostatniego stajemy się wasalem z którym przegramy nie płacimy każdemu Big Grin
ja ostatnio nawet na spotkania nie chodzę Smile

no ja musze wkoncu jakos zwiekszyc swoj dzienny dochod
a mam dzisiaj caly dzien na spotkania takze mysle ze kilkanascie pln-ow wpadnie
systematycznie bede pracowal zaraz po polnocy chyba ze oferty beda strasznie zanizone i pozniej cale dnie sie spotykal, zawsze tez jakis % wpadnie ze spotkan wygranych, o ile beda to ludzie aktywni
zreszta nie mam innego wyjsciaBig Grin
dzieki za odpowiedz, widze ze jak juz amy jedno przegrane spotkanie to warto chodzic na spotkania jak najczesciej, bynajmniej w moim wypadku aby zarobic cokolwiek wiecej


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 04-11-2012 11:08

Pracowali u mnie:
zdanu
Francuz6
tomazzi

kogoś pominąłem?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 04-11-2012 11:11

siebie i kleomens w grze francuz6 który informował, że pracował u ciebie na forum dawał w poście informację
czyli z grupy wszyscy na dzisiaj u ciebie już pracowali Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 04-11-2012 11:27

okSmile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - spinhack - 04-11-2012 14:13

Z czego wynika różna jakość produktu ?? Np. żywność z "ABC jedzonko" daje mniej energii niż ta z budżetu państwa.


Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 04-11-2012 14:17

(04-11-2012 14:13)spinhack napisał(a):  Z czego wynika różna jakość produktu ?? Np. żywność z "ABC jedzonko" daje mniej energii niż ta z budżetu państwa.

z czasem będzie rosła moje kanapki też miały na początku mało a teraz mają tyle samo co z budżetu
takie kanapki będą ci mniej energii regenerowały
Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - hamcio - 04-11-2012 15:33

mam takie pytanie uzbieralem przez 3 dni 35 pln oplaca sie kupowac kanapke albo wino ? zwroci mi sie to ?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - raxos122 - 04-11-2012 16:59

Napisze ktoś jak najszybciej zacząć? Bez wpłacania pieniędzy oczywiście, bo widzę że przez pracowanie wolno na początku leci:/

PS.

Można do grupy?Big Grin