Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 16-04-2018 00:01

Na 90% tylko te nowe tak patrząc na to co bylo w tym temacie już mówione i jakie cele ma coalco.

Myślę, że sprawę rozbudowy kopalni na więcej poziomów czy budynków zwiększających wydobycie węgla jednak trzeba najpierw dobrze przemyśleć czy nie zaszkodziło by to coalco.
Z pewnością przyjdzie czas, że niektórym będzie już mało wydobywanego węgla - moim zdaniem dobrze będzie znaleźć jakieś inne sposoby na zwiększenie jego wydobycia bądź zdobycia.

Ja osobiście jestem zwolennikiem wprowadzenia loterii (1vs1 i 95 % puli dla zwycięzcy, tickety typu koszt 10t węgla - do puli trafia 9t i pierwsze 10 miejsc wygrywa odpowiednio), która byłaby oczywiście dla chętnych i redukowała trochę liczbę węgla w coalco wtedy można by było coś tam więcej pewnie wprowadzić. Ale wiem, że ten pomysł jest odbierany nieco sceptycznie to nie będę go na siłę pchał Smile

Zapewne samo dodanie poziomów do kopalni i budynków może mieć rację bytu ale bezpieczniej będzie przy większych zyskach z reklam i być może w przyszłości jeszcze z innych źródeł Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 16-04-2018 00:17

Kolejne poziomy podstawowej kopalni - no w jej przypadku jest dylemat bo miała być sprzedawalna gdy ktoś osiągnie wszystkie poziomy i tylko wtedy. Zostawiać możliwość sprzedaży od najwyższego poziomu - przy podwyższeniu ich liczby - ktoś mógłby poczuć się zrobiony w ciula że aby sprzedać ją kiedyś musi nagle nadal ją rozwijać Wink
Osobiście bym rozwinął grę o to co zaplanowane, poobserwował jak rynek się rozwija itd. i dopiero myślał nad zmianami tego co już jest bo nie wiadomo jak to jeszcze będzie - to żywy organizm jakby nie patrzeć i może się okazać to czymś pozytywnym ale może i negatywnym. Teraz to gdybanie tylko.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 16-04-2018 00:39

(16-04-2018 00:17)rachman napisał(a):  Kolejne poziomy podstawowej kopalni - no w jej przypadku jest dylemat bo miała być sprzedawalna gdy ktoś osiągnie wszystkie poziomy i tylko wtedy. Zostawiać możliwość sprzedaży od najwyższego poziomu - przy podwyższeniu ich liczby - ktoś mógłby poczuć się zrobiony w ciula że aby sprzedać ją kiedyś musi nagle nadal ją rozwijać Wink
Osobiście bym rozwinął grę o to co zaplanowane, poobserwował jak rynek się rozwija itd. i dopiero myślał nad zmianami tego co już jest bo nie wiadomo jak to jeszcze będzie - to żywy organizm jakby nie patrzeć i może się okazać to czymś pozytywnym ale może i negatywnym. Teraz to gdybanie tylko.
Zgadzam się. Podałem to jako przykład Smile Maksymalne wydobycie węgla ma chyba tylko jedna osoba jak na razie więc raczej nawet na myślenie nad tym przyjdzie dopiero czas Smile

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 16-04-2018 06:38

@Kolorpurpury, ja generalnie nie mam nic przeciwko loterii, która z pewnością byłaby korzystna dla coalco i w dużej mierze dla samych użytkowników. Niestety coś takiego zahacza już o hazard a takich elementów wolałbym unikać w grze. Handel surowcami na giełdzie to co innego, bo każdy świadomie podejmuje decyzje o kupnie/sprzedaży w danej cenie, natomiast tak duży element losowości w loterii jest raczej sprzeczny z moimi zamierzeniami a poza tym niewiele ma wspólnego z kopalnią. Od czasu do czasu wrzucę jakieś świąteczne, kopalniane bingo (czy coś w tym stylu) i będzie można sobie popykać za drobne, ale tak jak mówię - od święta.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 16-04-2018 10:42

Moja żona twierdzi, że czasem mam rozdwojenie jaźni i chyba coś w tym jest.

Siadłem w wolnej chwili nad loterią i wyszło to na tyle zgrabnie i sprawiedliwie, że jestem w stanie puścić jedną rundę i zobaczymy jak to wyjdzie.
Jedyne ograniczenie jest takie, że udział mogą brać tylko i wyłącznie użytkownicy posiadający co najmniej kopalnię podstawową poziomu 2. Jest to zabezpieczenie przed spamerami, aby nie zakładali fejkowych kont i próbowali szczęścia.

Podział nagród jest następujący:

1. miejsce / 50% puli
2. miejsce / 20% puli
3. miejsce / 10% puli
4. miejsce / 5% puli
5. miejsce / 2.5% puli
6. miejsce / 1.25% puli
7. miejsce / 0.0625% puli

Coalco na potrzeby administracyjne pobiera 10% puli.

Loteria dostępna jest w zakładce Finanse > Loteria
https://coalco.pl/loteria

[Obrazek: lottery.jpg]


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karbon - 16-04-2018 11:03

Losy kupione, fajny pomysł z tą loterią Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 16-04-2018 12:55

[Obrazek: Bez_tytu_u.png]

Hyhy, ale nam się śmiesznie ułożyły wartości nagród w miejscach 2-7. Lol


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 16-04-2018 13:00

Haha, nagroda wyrażona w bajtach Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karimes - 16-04-2018 13:02

Coś czuje, że to będzie miało sporą popularność


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Cobra1974 - 16-04-2018 13:28

Mam kopalnię na 1szym poziomie i mogę kupić los na loterii, dla przetestowania kupiłem za 1 tonę węgla i mam 0.01% szans na wygraną. Czyli losy może kupić każdy ale w losowaniu biorą udział konta z kopalnią 2poziomu +?