Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl (/Temat-Zarabianie-przez-strone-Dogry-pl-134825)



RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - nik5pl - 13-03-2017 06:16

(13-03-2017 02:34)DeoRIP napisał(a):  
(12-03-2017 18:36)Jurix napisał(a):  
(11-03-2017 18:52)nik5pl napisał(a):  Jurix nie ośmieszaj się Smile

Śmieszne. Jakikolwiek argument, dowód, że to co mówię, jest nie prawdą? Miliony osób odebrało nagrody, ale kilkunastu cwaniaczków z forum o zarabianiu będzie kłamać inne osoby, że serwis jest scamem, kiedy to oni próbowali ten serwis okraść. No nie wiem kto tu się ośmiesza.

(11-03-2017 19:00)Stworkowaty napisał(a):  Jurix twardo próbuje udowodnić wszystkim ze niby ma rację, ale przykro mi... Tna gdzie mogą, nawet uczciwych użytkowników Smile

Wiesz czym jest pomówienie? Nie macie żadnych dowodów, że to co mówicie jest prawdą, a Dogry ma za to dowody potwierdzające, że każda osoba która jest zablokowana złamała zasady.

Przestańcie za przeproszeniem *usunięte* takie głupoty, bo najzwyklej w świecie kłamiecie innych użytkowników forum, którzy mogą być zainteresowani korzystaniem ze strony.

Człowieku sprawdź spam na fanpage o tym jak oszukiwali i jak oni działają a nie gadaj głupot. To co piszesz jest niedorzeczne i nie ma pokrycia w żaden sposób.

Jurix, ale nie przedstawiliście mi ŻADNEGO dowodu na multikonta, a prosiłem z 10 razy na supporcie.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Malinka0117 - 13-03-2017 13:32

Halo, halo.
Mam problem oglądaniem trailerów.

Jest napisane:
"Obejrzałeś już wszystkie filmy, zapraszamy ponownie później.

Zobacz następną >>"

W przypadku kliknięcia "zobacz następną" nie pokazuje mi się żaden ponowny trailer, cały czas jest napisane, że obejrzałam wszystkie filmy. Co robić, czekać? Wie ktoś może coś na ten temat, ile w takim wypadku muszę czekać?


PS.
Dowód na uczciwość:
https://iv.pl/images/00505648362785916102.png

Ponadto odebrałam już nagrodę w postaci klucza do CS:GO oraz 2 klucze po 599 pkt. Zajęło mi to trochę, ale było warto. Jednakże nigdy nie pokazało mi na (już dochodzi 6 godzin), że "Obejrzałeś już wszystkie filmy, zapraszamy ponownie później." - ile mam czekać? Smile


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - bolo9797 - 13-03-2017 15:05

Teraz nadszedł czas zakładania multi i spamowania jaki ten serwis jest fajny...

@up
I gdzie ten dowód ?? Bo ja widzę tylko ze nabiales kilka pkt.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Stworkowaty - 13-03-2017 15:06

Malinka, gdzie tam dowód na uczciwość? Screen że pkty Ci naliczyło? Daj zdjęcie tych kluczy...


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Malinka0117 - 13-03-2017 15:49

To nadal nie jest odpowiedź na moje pytanie.

Bolo, NabiŁAŚ* jak już coś. Uczciwość taka, że nie odpalam po kilka kart jak to robili inni tylko jak widać na screenie - normalnie sobie leciały (4 pkt na 20-25 minut). Fakt, może nie oglądałam, bo po co, ale leciało wszystko po kolei po jednym.

Stworkowaty,
Jakich kluczy? Tych?
https://iv.pl/images/99811122881675416005.png

Jak widać zrealizowano wszystko.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - makecash - 13-03-2017 16:11

Jurix to moderator, więc będzie bronił "swojego"...

Prawda jest taka, że zdarzały się nieuczciwości ze strony dogry na którym oberwali niewinni ludzie.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Jurix - 13-03-2017 17:25

(13-03-2017 06:16)nik5pl napisał(a):  
(13-03-2017 02:34)DeoRIP napisał(a):  
(12-03-2017 18:36)Jurix napisał(a):  
(11-03-2017 18:52)nik5pl napisał(a):  Jurix nie ośmieszaj się Smile

Śmieszne. Jakikolwiek argument, dowód, że to co mówię, jest nie prawdą? Miliony osób odebrało nagrody, ale kilkunastu cwaniaczków z forum o zarabianiu będzie kłamać inne osoby, że serwis jest scamem, kiedy to oni próbowali ten serwis okraść. No nie wiem kto tu się ośmiesza.

(11-03-2017 19:00)Stworkowaty napisał(a):  Jurix twardo próbuje udowodnić wszystkim ze niby ma rację, ale przykro mi... Tna gdzie mogą, nawet uczciwych użytkowników Smile

Wiesz czym jest pomówienie? Nie macie żadnych dowodów, że to co mówicie jest prawdą, a Dogry ma za to dowody potwierdzające, że każda osoba która jest zablokowana złamała zasady.

Przestańcie za przeproszeniem *usunięte* takie głupoty, bo najzwyklej w świecie kłamiecie innych użytkowników forum, którzy mogą być zainteresowani korzystaniem ze strony.

Człowieku sprawdź spam na fanpage o tym jak oszukiwali i jak oni działają a nie gadaj głupot. To co piszesz jest niedorzeczne i nie ma pokrycia w żaden sposób.

Jurix, ale nie przedstawiliście mi ŻADNEGO dowodu na multikonta, a prosiłem z 10 razy na supporcie.

Przeczytaj sobie jeden z moich powyższych postów, tam udzieliłem odpowiedzi na Twoje zarzuty. Jeśli zaszłaby taka potrzeba możemy przedstawić dowody odpowiedniej instytucji, dlaczego tak jest raczej dosyć logiczne.

(13-03-2017 13:32)Malinka0117 napisał(a):  Halo, halo.
Mam problem oglądaniem trailerów.

Jest napisane:
"Obejrzałeś już wszystkie filmy, zapraszamy ponownie później.

Zobacz następną >>"

W przypadku kliknięcia "zobacz następną" nie pokazuje mi się żaden ponowny trailer, cały czas jest napisane, że obejrzałam wszystkie filmy. Co robić, czekać? Wie ktoś może coś na ten temat, ile w takim wypadku muszę czekać?


PS.
Dowód na uczciwość:
https://iv.pl/images/00505648362785916102.png

Ponadto odebrałam już nagrodę w postaci klucza do CS:GO oraz 2 klucze po 599 pkt. Zajęło mi to trochę, ale było warto. Jednakże nigdy nie pokazało mi na (już dochodzi 6 godzin), że "Obejrzałeś już wszystkie filmy, zapraszamy ponownie później." - ile mam czekać? Smile

Skończyły się reklamy stargetowane do Ciebie do wyświetlenia, stąd ograniczenia w limicie filmów.

(13-03-2017 15:05)bolo9797 napisał(a):  Teraz nadszedł czas zakładania multi i spamowania jaki ten serwis jest fajny...

@up
I gdzie ten dowód ?? Bo ja widzę tylko ze nabiales kilka pkt.

Uwierz, że cenię swój czas i zakładanie kilku kont w celu niewiarygodnego poświadczania, że serwis jest fair byłoby mocno nieprofesjonalne. Daję również słowo, że nie znam tej osoby i nie jest to nikt z administracji serwisu Dogry.pl.

(13-03-2017 16:11)makecash napisał(a):  Jurix to moderator, więc będzie bronił "swojego"...

Prawda jest taka, że zdarzały się nieuczciwości ze strony dogry na którym oberwali niewinni ludzie.

Może coś więcej niż puste słowa? Dowody? Screeny? Argumenty?


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Malinka0117 - 13-03-2017 19:02

Cytat:Skończyły się reklamy stargetowane do Ciebie do wyświetlenia, stąd ograniczenia w limicie filmów.


A można uzyskać odpowiedź jak długo będzie trwało "odnowienie" tych reklam stargetowanych? Czy już w ogóle ich nie będzie?


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - sulliwan93 - 13-03-2017 21:49

Nie zdziwię się, że ci panowie "adwokaci", to moderatorzy broniący honoru, którego serwis i tak nigdy nie miał.

Ktoś tu pisał, ze był moderatorem dogry i odgórnie miał narzucone, że ma ludzi oszukiwać. Skoro nie można ich skontrolować, bo wszystko jest utajnione, to czemu mieliby nie robić ludzi w ch***?

Serwis oscamił (nie bójmy się używać tego słowa) 98% osób próbujących tego sposobu. Nigdzie ni było zabronione używanie macrosów, już nie mówiąc o właczaniu kilku playlist jednocześnie.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - mlodszy.htw - 13-03-2017 23:15

Przejrzałem kilka ostatnich stron tematu i szczerze powiem to Pan Jurix swoimi argumentami, a raczej ich brakiem nie przekonał mnie co do uczciwości serwisu.

Używa Pan tak znaczących słów jak "pomówienie", a ja wolałbym słowa "ostrzeganie innych użytkowników sieci przed w/w serwisem". Myślę, że każdy na swój sposób zweryfikuje Pana posty jak i użytkowników forum i sam sobie nakreśli czy warto, a ta ciągła obrona serwisu i nie udowodnienie 99% multikont kolegom wyżej stawia Pana w złym świetle. W moim odczuciu jest Pan "strażnikiem dogry", który jak widzi coś złego używa wszelakich metod obrony serwisu.

Prosiłbym o chociaż jedno udowodnione multikonto. Przepraszam ale liczą się fakty, a nie puste słowa. Wróżbitą Gadulixem nikt nie jest, sam sobie nie wyczaruje.

PS. Tak swoją drogą, nie chcąc się przechwalać jestem moderatorem pewnych for i nigdy nie zwróciłem się z wulgaryzmem do użytkowników. Pokazał Pan klasę, może czas zmienić "strażnika" bo nerwy puszczają? Wink