Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odnowienia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Odnowienia (/Temat-Odnowienia-104387)



RE: Odnowienia - fusek - 23-11-2017 18:51

fejq to jest nierealne - nigdy mi sie nie zdarzylo zeby odnowienie ze stawka np 7.5 wpadlo po paru dniach;d


RE: Odnowienia - fejQ - 23-11-2017 19:20

@fusek

Jak widać realne...

4 leady po północy 23 listopada więc kalendarzowo jest to już czwartek. Przy wszystkich jest adnotacja (odnowienie) więc jak widać wpadły z opóźnieniem z poniedziałku. MT OK powinny wpadac w poniedziałki a MT Free pon+pt.

Wśród nich jest 1 lead z mojego numeru, 2 "przepadły"

Gdybym nie aktywował usług u siebie tylko byłyby to same normalne aktywacje to jeszcze na upartego bym brał pod uwagę, że może dziwnym trafem wszyscy zaislili konto w srodę i po północy to zaktualizowali, ale wśród tych odnowień jedno jest z mojego numeru gdzie kasa na koncie była i pobrało w poniedziałek. A dwa pozostało odnowienia z mojego nr po prostu przepadły...

Może to cięcia, może nie.... Daje mi to do myślenia, że skoro z mojego numeru wpada tylko jedno odnowienie na 3 aktywne usługi to kur.a ile normalnych aktywacji i odnowień mi nie przypisało do konta. (Mi i zapewne wielu z Was)

Mimo wszystko nie sądzę by To były cięcia, bo wątpię by administracja była tak głupia by ciąć w tym przypadku gdy numer na ktorym wlacze uslugi im podawałem przed aktywacja.. malo tego link jest zatytułowany "sub.z.mojego.numeru. wątpie by byli tak głupi by takie coś ucinać.

Po prostu mają jakiś zje.any system i to powód by zakonczyć wspolprace...


[Obrazek: 2ld8tpw.jpg]


RE: Odnowienia - fusek - 23-11-2017 20:11

(23-11-2017 17:50)fejQ napisał(a):  Mimo wszystko nie sądzę by To były cięcia, bo wątpię by administracja była tak głupia by ciąć w tym przypadku gdy numer na ktorym wlacze uslugi im podawałem przed aktywacja.. malo tego link jest zatytułowany "sub.z.mojego.numeru. wątpie by byli tak głupi by takie coś ucinać.

Po prostu mają jakiś zje.any system i to powód by zakonczyć wspolprace...

z tym sie zgodze, cos moze byc niedopracowane na maksa, bo az tak by nie chcieli przeciez wpasc


RE: Odnowienia - id-user - 23-11-2017 20:42

eforsa 1.0 ... I MISS YOU Heart


RE: Odnowienia - fusek - 24-11-2017 15:41

Uwaga,

dzis wiecej odnowien niz w poniedzialek - pierwszy raz w mojej historii,gdzie poniedzialek zawsze byl kluczowy!

Dzis wpadaja odnowienia po 7.5 - gdzie w piatek bylo normalnie 1, nie wiecej.


Czy dzis na pewno jest piatek?


RE: Odnowienia - fejQ - 24-11-2017 16:42

U mnie sytuacja wyglada tak:

2 brakujące leady z mojego numeru (te ktore powinny byc w poniedzialek) wpadly
Wpadlo tez kilka innych leadow. Nawet jakieś stare odnowienie z linka, z ktorego nie wpadalo nic od....czerwca
Wpadly tez poniedzialkowe odnowienia ok20


RE: Odnowienia - id-user - 24-11-2017 16:44

a u mnie CICHO SZAA


RE: Odnowienia - mosquito - 26-11-2017 21:34

(22-11-2017 13:27)fejQ napisał(a):  Wiecie co...? Mnie się wydaje, że przyznawanie leadow w eforsie wygląda tak... Siedzą w biurze, popijają kawusie, zagryzając jakieś kanapki z cateringu na dowóz i trwa narada...

Fusek: "hmmm ma dzis 12 odnowień, dobra damy 12.. niech ma! A co!"

Fejq: "ma tyle samo wejsc co zawsze, ale konwersja mu skoczyła, więc damy mu troche mniej... I tak się nie kapnie, skoro ma mniej wiecej tyle samo leadow na tyle samo wejsc co zawsze"

Mahuzz: "ohooo ten ma coś mniejszy ruch ostatnio czyli skupił się na konkurencji... Dajmy mu dziś wszystkie odnowienia, niech myśli, że eforsa to solidna firma i na nowo wszystkie linki do nas przepnie. Niech ma!"

Ostry2ostry: "hmmm cieżka sprawa powinien mieć 9 aktywacji i 14 odnowień dziś ale dajmy mu 4 aktywacje i 7 odnowień, a jak będzie marudził na czacie to mu się najwyżej powie, że miał gorszy dzień co się często zdarza bo nikt inny nie zgłaszal problemów z konwersją"

Anonimowo: "temu też odetnijmy bo coś za dużo dziś ma, a jak będzie coś marudził, że nie tylko jemu nie wpada to się wymyśli coś, że np jakaś awaria była w t-mobile i playu"


Po napisaniu takich postów podejrzewam, że najbliższa wypłata zostanie wstrzymana, z powodu rzekomego promowania niezgodnego z regulaminem (choć opis promocji ustalałem nie dalej niż 3 tygodnie temu i zostało to zaakceptowane)... Szczerze? Zatrzymujcie sobie ja nie zbiednieje

Hahahahaha! Beka!

Ja mam podobnie, od pewnego czasu liczba wejść jest na tym samym poziomie, a leadów jest 1/4 tego co było bo pewnie "wejścia się zgadzajo, lidy sie nie naliczajo, bo ludzie nie klikajo i nie zapisujo, albo w telefonii awarie majo, bo bida w kraju i kryzys jest"


RE: Odnowienia - fusek - 27-11-2017 10:37

Heh.
Na ta godzine odnowienia wpadaja tak jakby "same wie naprawily" - praktycznie juz mam tyle co tydzien temu; to teraz czekam na zwror za zeszly poniedzialek Wink


Odnowienia - mahuzz - 27-11-2017 11:26

U mnie tez dziś rekordowo... nie No - 0 odnowien Big Grin


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk