Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - michal86ole - 14-05-2014 20:29

(14-05-2014 20:16)Squnek napisał(a):  
(14-05-2014 19:55)michal86ole napisał(a):  Rób Karczu swoje i nie przejmuj się szczekaczami, mają rachunki, to niech sprawy w sądach zakładają za niewypłaconą kasę, odzyskają pieniądze...za kilka lat.

Weź wyjdź kundlu i nerwów zaoszczędź. Mam u ddww ok 2300 może nie jest to wiele ale mu tego na pewno nie odpuszczę jeszcze kilka dni poczekam na wypłatę lub informacje więc niech się określą bo już dosyć czekamy. Co do nowego HotCash wszystko można zrozumieć.

Nie chodziło mi tu o Ciebie, bo sam czekam na kasę z HC, jednak w życiu bym się nie domagał aby to Karczu miał mi wypłacić zaległą kasę, bo z jakiej racji...?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SexPistols - 14-05-2014 20:31

(14-05-2014 20:13)Karcz-Provider napisał(a):  Generalnie dziś udało mi się skontaktować z Danielem, ale nie będę opisywał całej sytuacji, bo i tak nikt nie uwierzy

beka
gdzieś to już czytaliśmy Jerk

takimi tekstami wzbudzasz podejrzenia, a nie budujesz zaufanie użytkowników

czas napisać do cashbill i zapytać co oni tak zwlekali z tymi wypłatami i czy już wypłacili pieniądze Danielowi Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ololo - 14-05-2014 22:08

@up
obawiam się, że cashbill nie zechce Ci udzielić informacji nt zobowiązań wobec trzeciej strony, jeśli nie reprezentujesz organów ściganiaSmile

@Karczu
ddw od dawna mówił, że ma gotowy program związany z pobieraniem plików. Czy planujesz taki uruchomić i jeśli tak, to kiedy?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Karczu - 14-05-2014 22:51

(14-05-2014 20:31)SexPistols napisał(a):  takimi tekstami wzbudzasz podejrzenia, a nie budujesz zaufanie użytkowników

A jakie ja mam budować sobie niby zaufanie w sprawie nie swoich wypłat? Ja zaufanie Użytkowników zbudowałem sobie już dawno temu prowadząc inne projekty, w których nigdy nie było problemów z płatnościami...



(14-05-2014 22:08)ololo napisał(a):  @Karczu
ddw od dawna mówił, że ma gotowy program związany z pobieraniem plików. Czy planujesz taki uruchomić i jeśli tak, to kiedy?

Planuję go uruchomić na pewno już w v2. Czy uruchomię go wcześniej - okaże się, ale myślę, że nie.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Squall112 - 15-05-2014 07:44

Karczu nie zrozumiałeś kolegi Smile

ddww pisał zawsze w ten sam spobób kiedy coś się działo, gdy nie było wypłat, albo coś. Zawsze była wymówka z historyjką, dlatego każdy już się śmieje gdy ktoś pisze że nie będzie opowiadał bo nikt nie uwierzy Smile ddww zawsze tak pisał gdy było coś nie tak więc nie ma co się dziwić że ludzie się śmieją ;P


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - cspek5 - 15-05-2014 18:28

Karczu, napisalbys co Ci ddww opowiedzial? Jestem ciekaw dalszej historii


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - tanum20 - 15-05-2014 18:34

Działa to jeszcze? Xpokerface


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SexPistols - 15-05-2014 19:02

Kiss your cash away Lol
już najwyższy czas pogodzić się z tym scamem
[Obrazek: Pbpcu2u.png]


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - pietreczka - 15-05-2014 19:47

Oj, nie jest kolorowo ;/ Ale jakoś mam przeczucie, że się dobrze skończy.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Leaders - 15-05-2014 20:22

(15-05-2014 19:02)SexPistols napisał(a):  Kiss your cash away Lol
już najwyższy czas pogodzić się z tym scamem
[Obrazek: Pbpcu2u.png]

A czy Pan Michał Lenarczyk czasem nie uznał, że to ja jestem teraz właścicielem tego serwisu? A mi przecież nigdy nic nie wstrzymywali?
Dostałeś odpowiedź, że właścicielowi HotCash.pl nie były wstrzymywane żadne środki, a od kilku dni właśnie z Panem Michałem Lenarczykiem kontaktuję się w sprawie HotCash (również pod CashBill będę go podpinał) i to moje konto kojarzy on jako właściciela tego serwisu. A ja nie miałem nigdy nic wstrzymywane.


Poprzedni właściciel HotCash był podpięty pod konto kosekasd i było to konto osoby prywatnej i to w związku z tym kontem było podobno wystosowane to pismo:
[Obrazek: Przechwytywanie.png]

Zaraz napiszę do Pana Michała Lenarczyka z CashBilla żeby w końcu wyjaśnić tą sprawę...