Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odnowienia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Odnowienia (/Temat-Odnowienia-104387)



RE: Odnowienia - eforsa - 22-11-2017 18:49

@[FejQ] Prosimy o kontakt na PW lub na cza,podaj proszę numer tel. lub kody aktywacji usługi MT. Swoją drogą ostry2ostry i kilku innych Partnerów ma podobne sytuacje od czasu do czasu, ostatecznie wszystko się wyrównuje. @[ostry2ostry] jeśli nie podałeś nam żadnych danych odnośnie brakującego leada to nie możemy zlokalizować źródła problemu.


RE: Odnowienia - ostry2ostry - 22-11-2017 19:36

(22-11-2017 18:49)eforsa napisał(a):  @[FejQ] Prosimy o kontakt na PW lub na cza,podaj proszę numer tel. lub kody aktywacji usługi MT. Swoją drogą ostry2ostry i kilku innych Partnerów ma podobne sytuacje od czasu do czasu, ostatecznie wszystko się wyrównuje. @[ostry2ostry] jeśli nie podałeś nam żadnych danych odnośnie brakującego leada to nie możemy zlokalizować źródła problemu.


Swoj numer znam ale ludzi ktorzy wysylaja nie . Zarabianie u was nie polega na robienie sobie samemu ledow a jak nie zaliczy to wtedy dawaniu wam numeru zebyscie to wyjasnili.Ja 100% numerow swoich aktywacji nie znam i co mam zrobic ? jak mam to wyjasnić bo skoro mi 2/2 zapisania wystapil problem to ile problemów mają osoby które robią aktywacje i ile odnowień mi przepada ? Co mi po tym moim 1 leadzie którego mi nie zaliczyło ? Skoro nie zliczylo moich i bez interwencji i podania numeru sie nie da to innych także nie bedzie zliczało a skoro nie mam numeru to mogę się z nimi pożegnać .


RE: Odnowienia - fusek - 22-11-2017 20:10

(22-11-2017 19:36)ostry2ostry napisał(a):  
(22-11-2017 18:49)eforsa napisał(a):  @[FejQ] Prosimy o kontakt na PW lub na cza,podaj proszę numer tel. lub kody aktywacji usługi MT. Swoją drogą ostry2ostry i kilku innych Partnerów ma podobne sytuacje od czasu do czasu, ostatecznie wszystko się wyrównuje. @[ostry2ostry] jeśli nie podałeś nam żadnych danych odnośnie brakującego leada to nie możemy zlokalizować źródła problemu.


Swoj numer znam ale ludzi ktorzy wysylaja nie . Zarabianie u was nie polega na robienie sobie samemu ledow a jak nie zaliczy to wtedy dawaniu wam numeru zebyscie to wyjasnili.Ja 100% numerow swoich aktywacji nie znam i co mam zrobic ? jak mam to wyjasnić bo skoro mi 2/2 zapisania wystapil problem to ile problemów mają osoby które robią aktywacje i ile odnowień mi przepada ? Co mi po tym moim 1 leadzie którego mi nie zaliczyło ? Skoro nie zliczylo moich i bez interwencji i podania numeru sie nie da to innych także nie bedzie zliczało a skoro nie mam numeru to mogę się z nimi pożegnać .

dokladnie, to jest bez sensu. to jest tak glupie ze szok.

nie wpadl nam lead/odnowienie z naszego numeru - czyli rozumiem mozna go w systemie odchaczyc i wpadnie.

a co z leadami o ktorych nie wiemy? nie mamy numerow telefonu itp o lol


RE: Odnowienia - dazy19 - 22-11-2017 23:30

Przegiecie ostre... a ja sie dziwilem ze jest czasem po 900 wejsc i zadnego leda albo 20 aktywacji a odnowienie 1 ...


RE: Odnowienia - id-user - 23-11-2017 06:29

eforsa 1.0 WRÓĆ !!!


RE: Odnowienia - id-user - 23-11-2017 09:27

Hmm ???

Odnowienia w KAŻDY ...
Odnowienia w ...
[Obrazek: image.png]


RE: Odnowienia - eforsa - 23-11-2017 11:59

poprawimy.


RE: Odnowienia - fejQ - 23-11-2017 14:35

Witam, nawiązując do sprawy opisanej wczoraj.... Dostałem po północy kilka leadow. Na 3 wlaczone na moim numerze odnowil sie jeden. Licze ze 2 pozostale wpadną jeszce dziś.

Mimo to usługi włączone na moim numerze dezaktywowałem, a normalnej promocji kontynuowal nie bede.

Szkoda moich nerwow Wink nie wiem, moze nie jest to zalezne od polityki serwisu. Jeśli to niezależne od nich to i tak nie bede sobie zawracal glowy serwisem, ktory ma tak niestabilny system, ktory nalicza odnowienia z 4dniowym opoznieniem...

Dziekuje za wspolprace Smile mimo wszystko bede o Was opowiadal swoim wnukom na starosc


RE: Odnowienia - fusek - 23-11-2017 17:15

(23-11-2017 14:35)fejQ napisał(a):  Witam, nawiązując do sprawy opisanej wczoraj.... Dostałem po północy kilka leadow. Na 3 wlaczone na moim numerze odnowil sie jeden. Licze ze 2 pozostale wpadną jeszce dziś.

Mimo to usługi włączone na moim numerze dezaktywowałem, a normalnej promocji kontynuowal nie bede.

Szkoda moich nerwow Wink nie wiem, moze nie jest to zalezne od polityki serwisu. Jeśli to niezależne od nich to i tak nie bede sobie zawracal glowy serwisem, ktory ma tak niestabilny system, ktory nalicza odnowienia z 4dniowym opoznieniem...

Dziekuje za wspolprace Smile mimo wszystko bede o Was opowiadal swoim wnukom na starosc

tralalala - wpadly bo podales im swoj numer, gdybys nie podal to...

Ja musze sie pochwalic - pierwszy poniedzialek w historii, w ktory nie odnowilo sie nic powyzej 2.5 zl - 7.5 itd - pisze tu o eforsie 2.0 - Bosko, ale zaraz jakies numery komorek na czat powysylam wymyslone, moze cos mi dopisza? hmmm


RE: Odnowienia - fejQ - 23-11-2017 17:50

@fusek no wlaśnie to jest najdziwniejsze, że wpadły z innych numerów. Natomiast te z mojego numeru ktory znaja wpadlo 1 na 3 Wink powinny być w pobiedziałek a wpadł tylko jeden w czwartek. Smile Czyli 1 po czterech dniach a dwa się błąkają i szukają swojego miejsca na ziemi