Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



Odp: Ogólna dyskusja o PPA - miniek9090 - 03-03-2013 15:36

Ja mam 50 $ z polakow i 7$ na amerykancach . Nie wiem czy wyplaca...

zatapatalkowane ala miniacz


RE: Ogólna dyskusja o PPA - surfer0700 - 03-03-2013 15:39

(03-03-2013 15:36)bios napisał(a):  Ja też. Wolę zablokować stronę dla polaczków niż później żałować, że straciłem nisze Lol

No i właśnie dlatego należy uderzać w tych, którzy z komputerem i zarabianiem PPA mają niewiele wspólnego Tongue


RE: Ogólna dyskusja o PPA - KosikSquad - 03-03-2013 15:48

Ja jako, że zaczynam wolałem zacząć od czegoś co szybko bede mógł zrobić i zobaczyć jakieś pieniądze, żebym miał mobilizacje. A po za tym myślę, że skutecznie załatwiłem problem z fraudami jednak to się okaże potem.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - octawius - 03-03-2013 15:56

miniek9090 jeśli chodzi o HC to wypłacą Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - clayfer - 03-03-2013 15:57

Nie wpadają żadne pobrania, bo mam tylko 20 clicków dziennie. Mam w miarę dobre nisze i dobre filmy, ale jedyne miejsce gdzie się reklamuje to YT. Ile powinien mieć jeden film wyświetleń, tak po rozreklamowaniu? U mnie każdy ma po 2k wyświetleń i 50 łapek. W jakich innych serwisach z filmami dodawać filmy?


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Jojo693 - 03-03-2013 15:57

Odnoście mojego poprzedniego postu na temat flagowania, otóż nic nie kradne ! Mam 3 takie filmy swoje co jak je wrzuce to max 24 h i zostaja usniete i mma komunikat o przeciwdziałaniu spamowi i oszust !Idea W takiej syt chyba nie ma sensu wrzucać filmów, jak odrazu znikaja Undecided


Odp: RE: Ogólna dyskusja o PPA - miniek9090 - 03-03-2013 15:58

(03-03-2013 15:56)octawius napisał(a):  miniek9090 jeśli chodzi o HC to wypłacą Smile

Zobaczymy . 10 wyplaty maja iscWink
@2x tez zarabiales na polaczkach ciagle?

zatapatalkowane ala miniacz


RE: Ogólna dyskusja o PPA - daniel42na - 03-03-2013 16:01

(03-03-2013 15:57)Jojo693 napisał(a):  Odnoście mojego poprzedniego postu na temat flagowania, otóż nic nie kradne ! Mam 3 takie filmy swoje co jak je wrzuce to max 24 h i zostaja usniete i mma komunikat o przeciwdziałaniu spamowi i oszust !Idea W takiej syt chyba nie ma sensu wrzucać filmów, jak odrazu znikaja Undecided

Musisz zmodyfikować(np. przyciąć) wideo, zmienić nazwę pliku i wrzucić go z innego konta.

Miniek ja nigdy na leady z PL nie narzekałem, cofek też za wiele nie ma.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - miniek9090 - 03-03-2013 16:08

@up zarabiasz na PPA?
2x@
możliwe że to taka specyficzna nisza , na którą ludzie są cięci .. kiedyś kabajna takową dodal i po kilku minutach nawet filmu nie było ;p


RE: Ogólna dyskusja o PPA - daniel42na - 03-03-2013 16:10

Oczywiście, swego czasu większość pobrań miałem z PL.
Cofek praktycznie nie ma, gorzej z zaliczaniem leadów.

Blokowanie strony dla Polski czy tam innego kraju to w mojej opinii troche strzał w stope bo earnerzy ppa są wszędzie.
A jeśli masz dobrą nisze to niestety musisz pogodzić się z tym że dużo osób z niej korzysta lub niedługo zacznie, bo dobra to popularna (generująca ruch/rozchwytywana)