Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - Fox90 - 01-06-2016 11:32

Można zlecać tylko jedną wypłatę dziennie. Druga i kolejne będą cofane i trzeba zlecić ją od nowa.


RE: MXRevShare.com - todek78 - 01-06-2016 11:43

(01-06-2016 11:32)Fox90 napisał(a):  Można zlecać tylko jedną wypłatę dziennie. Druga i kolejne będą cofane i trzeba zlecić ją od nowa.

To może u nich był już następny dzień, bo ja późno wieczorem to robiłem. Może dlatego poszło. Ale przyszło praktycznie od razu Smile


RE: MXRevShare.com - Fox90 - 01-06-2016 11:47

Zlecić możesz, system Ci to puści ale nie wypłacą Ci tylko cofną kase na konto Smile Przynajmniej ja tak to kiedyś zrozumiałem z któregoś wpisu Janusa. Ci co mają ambasadora dostali kase mimo że nadal wisi w pending, a u Ciebie może być na odwrót, bo Janus musi to zrobić ręcznie, pewnie będzie to poprawiał. Dziwne jest to że doszła Ci druga wypłata a nie pierwsza ale tego to już nie wiem Smile


RE: MXRevShare.com - todek78 - 01-06-2016 12:34

(01-06-2016 11:47)Fox90 napisał(a):  Zlecić możesz, system Ci to puści ale nie wypłacą Ci tylko cofną kase na konto Smile Przynajmniej ja tak to kiedyś zrozumiałem z któregoś wpisu Janusa. Ci co mają ambasadora dostali kase mimo że nadal wisi w pending, a u Ciebie może być na odwrót, bo Janus musi to zrobić ręcznie, pewnie będzie to poprawiał. Dziwne jest to że doszła Ci druga wypłata a nie pierwsza ale tego to już nie wiem Smile

No to się dogadaliśmy Tongue Mi chodziło o wypłatę z payza na bitok w BTC Big Grin
Z mx na payza oczywiście jedna dziennie Smile


RE: MXRevShare.com - tomek019 - 01-06-2016 13:51

Zasmuce wszystkich którzy mają konta plus drugie konto z żonami/dziewczynami w 1 i tym samym domu Smile

To tak ofciajlnie bo widze tutaj dużo "Speców" którzy źle doradzają ludzią Wink oczywiście jesli już ktos tak działa i nie zostal zablokowany to nie przyznawajcie sie do tego nikomu, moze sie wam uda Wink

[Obrazek: 1111.jpg]
[Obrazek: 2222.jpg]


RE: MXRevShare.com - mustafek - 01-06-2016 14:05

No wlasnie. Czyzby Janus teraz mowil tak, a wczesniej innaczej. Rozni ludzie roznie mowia? Inna sprawa. W regulaminie nie jest o tym jasno i wyraznie napisane , ze nie mozna. Wiec teraz nie wiadomo od kogo oficjalnie sie dowiedziec.


RE: MXRevShare.com - Veres - 01-06-2016 14:24

Czyli reasumując lepiej włożyć w jedno konto podwójną stawkę, niż bać się o blokadę Smile


RE: MXRevShare.com - dariuszxdd - 01-06-2016 14:30

Ja polecam robić jak kolega ^^^

Lepiej nie kombinować.

Działajcie na jednym koncie Smile


RE: MXRevShare.com - mustafek - 01-06-2016 14:36

Jesli inni maja podwojne konta par, a inni nie moga to juz troche robi sie niesprawiedliwie. Po drugie regulamin mowi , ze mozna zakladac rodzinne konta na innych IP. Jak to teraz interpretowac? Kto jest teraz rodzina? Moze to my wszyscy ?beka


RE: MXRevShare.com - todek78 - 01-06-2016 14:55

(01-06-2016 14:36)mustafek napisał(a):  Jesli inni maja podwojne konta par, a inni nie moga to juz troche robi sie niesprawiedliwie. Po drugie regulamin mowi , ze mozna zakladac rodzinne konta na innych IP. Jak to teraz interpretowac? Kto jest teraz rodzina? Moze to my wszyscy ?beka

Najlepiej napisać do Janusa i niech odpowie, jeśli powie, że tak, to tą odpowiedź trzymać gdzieś jako dowód w razie zablokują konto Smile A jeśli powie, że nie można, to nie można.
Mój znajomy ma na siebie i pod sobą na syna. Syn ma ten sam adres zameldowania, ale mieszka w innym miejscu i nie było żadnych problemów, no i nie powinno być, bo jeśli jest to robione tak, ze oba konta idą równo, a nie jedno tylko dla prowizji, to co za różnica. I tak te prowizje pójdą do kogoś, czy z 2 kont czy z jednego, tylko tak zostanie w rodzinie. Ja nie mam nic przeciwko takim rozwiązaniom, tylko musi być jasno że oba konta działają, a np, konto wyższe ma więcej paczek Smile Takie coś również może przyciągnąć więcej osób