Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odnowienia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Odnowienia (/Temat-Odnowienia-104387)



RE: Odnowienia - fusek - 21-11-2017 17:28

(21-11-2017 16:45)sylwestrowanoc24 napisał(a):  Nie jestem tym do kogo skierowałeś pytanie ale z tego co zauważyłem serwery nie dają rady stąd w godzinach szczytowych częste awarie z logowaniem itp..
Macie stawki po 7.5 , 9zł i się dziwicie że odnowienia ubywają , jak komuś zniknie raz z konta 30zł to się budzi , jak komuś przyjdzie rachunek na 160 to się budzi , dużo osób także 8/10 z tego co po sobie sprawdzałem po przejsciu weryfikacji po prostu nie mieli nic na koncie

dokladnie nie do Ciebie, nie wiesz jak jest to sie nie wypowiadajWink

Popytaj agregatorow platnosci o notyfikacje, bo to nie tajemnica o ktorej godzinie pojawiaja sie notyfikacje od operatorow.

Z tym wytluszczonym sie zgodze, przeciez oczywiste jest ze eforsa nie jest prowadzone przez filantropow, wiesz że te stawki sa bez zarobkow dla eforsy, bo to jest maksymalna stawka dawana przez operatorow?


RE: Odnowienia - sylwestrowanoc24 - 21-11-2017 19:43

(21-11-2017 17:28)fusek napisał(a):  
(21-11-2017 16:45)sylwestrowanoc24 napisał(a):  Nie jestem tym do kogo skierowałeś pytanie ale z tego co zauważyłem serwery nie dają rady stąd w godzinach szczytowych częste awarie z logowaniem itp..
Macie stawki po 7.5 , 9zł i się dziwicie że odnowienia ubywają , jak komuś zniknie raz z konta 30zł to się budzi , jak komuś przyjdzie rachunek na 160 to się budzi , dużo osób także 8/10 z tego co po sobie sprawdzałem po przejsciu weryfikacji po prostu nie mieli nic na koncie

dokladnie nie do Ciebie, nie wiesz jak jest to sie nie wypowiadajWink

Popytaj agregatorow platnosci o notyfikacje, bo to nie tajemnica o ktorej godzinie pojawiaja sie notyfikacje od operatorow.

Z tym wytluszczonym sie zgodze, przeciez oczywiste jest ze eforsa nie jest prowadzone przez filantropow, wiesz że te stawki sa bez zarobkow dla eforsy, bo to jest maksymalna stawka dawana przez operatorow?

Nie jest to maksymalna stawka dawana przez operatorów ;-)
Wypowiedziałem się pisząc o faktach które w moim przypadku wystąpiły w tej firmie ;-)


Odnowienia - mahuzz - 21-11-2017 20:05

(21-11-2017 19:43)sylwestrowanoc24 napisał(a):  
(21-11-2017 17:28)fusek napisał(a):  
(21-11-2017 16:45)sylwestrowanoc24 napisał(a):  Nie jestem tym do kogo skierowałeś pytanie ale z tego co zauważyłem serwery nie dają rady stąd w godzinach szczytowych częste awarie z logowaniem itp..
Macie stawki po 7.5 , 9zł i się dziwicie że odnowienia ubywają , jak komuś zniknie raz z konta 30zł to się budzi , jak komuś przyjdzie rachunek na 160 to się budzi , dużo osób także 8/10 z tego co po sobie sprawdzałem po przejsciu weryfikacji po prostu nie mieli nic na koncie

dokladnie nie do Ciebie, nie wiesz jak jest to sie nie wypowiadajWink

Popytaj agregatorow platnosci o notyfikacje, bo to nie tajemnica o ktorej godzinie pojawiaja sie notyfikacje od operatorow.

Z tym wytluszczonym sie zgodze, przeciez oczywiste jest ze eforsa nie jest prowadzone przez filantropow, wiesz że te stawki sa bez zarobkow dla eforsy, bo to jest maksymalna stawka dawana przez operatorow?

Nie jest to maksymalna stawka dawana przez operatorów ;-)
Wypowiedziałem się pisząc o faktach które w moim przypadku wystąpiły w tej firmie ;-)


Jeśli nie jesteś z eforsy to moge tylko powiedzieć - mylisz się, jestSmile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Odnowienia - fejQ - 22-11-2017 11:52

Hmmm zdaję sobie sprawę, ze mamy środę ale....czy wpadły Wam już odnowienia, które powinny być w poniedzialek? Mnie od poniedzialku nie wpadlo ani jedno odnowienie, a powinienem mieć minimum 3 Wink skąd ta pewność? Otóż trzy subskrybcje mam uruchomione na swoim numerze. Kase pobralo a leadow brak

PS:@mahuzz odpisałem Ci np PW, tzn chcuałem odp ale masz pelna skrzynke


RE: Odnowienia - fusek - 22-11-2017 12:19

(22-11-2017 11:52)fejQ napisał(a):  Hmmm zdaję sobie sprawę, ze mamy środę ale....czy wpadły Wam już odnowienia, które powinny być w poniedzialek? Mnie od poniedzialku nie wpadlo ani jedno odnowienie, a powinienem mieć minimum 3 Wink skąd ta pewność? Otóż trzy subskrybcje mam uruchomione na swoim numerze. Kase pobralo a leadow brak

PS:@mahuzz odpisałem Ci np PW, tzn chcuałem odp ale masz pelna skrzynke

Wpadly.
Dziwnie brzmi pytanie n.t. eforsy z Twojej strony biorac pod uwage fakt jak oststnio pisales o eforsieWink


RE: Odnowienia - ostry2ostry - 22-11-2017 12:26

Mineły pewnie 2 tygodnie a po 2 tyg już zauważyłem że więkoszść odnowień nie wpada mimo że kase z konta zabiera .Też tak miałem


RE: Odnowienia - fejQ - 22-11-2017 12:55

@fusek pewnie chodzi Ci o moja wypowiedź "sprawa się wyjasnila, eforsa jest czysta"... Jeśli tak to napisałem tak, właśnie dlatego, że sprawa się wyjaśniła.

Chodzilo o to, że po konsultacji z eforsą aktywowałem 3 usługi na swoim numerze. Podałem eforsie numer na ktorym uruchamiam suby, nawet link jest zatytułowany "sub.z.mojego.numeru".

Aktywacja przebiegła pomyślnie, pierwsze odnowienia również. W zeszły poniedziałek o 10 kase zabrało, ale leadów nie było, więc wieczorem zrobiłem "awanturę" na czacie i rano leady wpadły. Podobna sytuacja miała miejsce w zeszly piątek. Odnowień nie było, więc w niedziele sie upomniałem na czacie to były jakieś tłumaczenia, że operatorzy "w trosce o to by nie było nadużyć" nie wysyłają notyfikacji hahaha Wink ale mimo to kasę z konta sciagaja... Na szczescie w ten poniedziałek rano wpadły jakoś o 6. Przyszedł czas na kolejne leady. W poniedzialek pobrało o 10 z konta za 3 usługi a leadow do tej pory nie ma, a mamy srode. Licze ze kolejny raz jakieś opoznienia. Jednak jak nie wpadną do piątku to przed kolejnym piątkowym billowaniem to wyłączam usługi, wypłacam hajs (o ile wypłacą po napisaniu tegi posta) i spier.lam stąd Wink nie będę się już na czacie wykłucał, bo za każdym razem inne tłumaczenia są...

Uprzedzając odpowiedź eforsy na ten temat napiszę, że:
-środki na koncie były
-smsy billujące przyszły punktualnie
-nie wyłączyłem usług zorientowawszy się, że kasę mi z konta zabiera
-nie zgłaszałem na samego siebie reklamacji, że mi kasę zabierają
-nie wyłączałem usług premium

3 ostatnie punkty są absurdalne i nacechowane sarkazmem ale niestety idealnie pasują do sytuacji


RE: Odnowienia - fusek - 22-11-2017 13:06

@[fejQ] cofam moja szydere z Ciebie. Ty to jednak dobry chlopak jestesWink rozumiem ze terAz zmienia zdanie i juz nie bedzie - zapiszcie sie i sami sprawdzcie.

Btw. Nie ma czegos tskiego jak opoznienia w notyfikacjach. Maks do godziny partner ma info o leadzie.
W innym temacie @[mahuzz] zadal pytanie do @[eforsa] ale jak widac; mimi wczesniejszej ich aktywnosci w temacie ; nastapila cisza i brak odpowiedzi.


RE: Odnowienia - fejQ - 22-11-2017 13:13

Niedzielna odpowiedz od Eforsy, pisownia oryginalna:

"Dzisiaj niestety nie skontaktujemy się z operatorem (niedziela), ale zrobimy to w poniedziałek Wink Najprzypuszczalniej leady zostały zatrzymane do weryfikacji przez operatora właśnie.Podobno od Sierpnia czy jakoś tak zaczęli to robić i podsyłają księgowości rozliczenia dotyczące reklamacji, wstrzymań i nadużyć. (tzn reklamacje zawsze wysyłali i potem my musimy odliczać to partnerom, ale to pomijam). Teraz wyrywkowo sprawdzają poszczególne leady (aktywacje i odnowienia) i weryfikują czy sposób pozyskania był zgodny z ich regulaminami i umowami z usługodawcami. Blokują wysłanie notyfikacji takiego leada do końca weryfikacji. I jak wszystko jest w porządku wysyłają notyfikacje (nie wiem czy i z jaka datą - czy z oryginalną czy nie). IT podobno wysyła na żądanie usługodawcy dodatkowe "tokeny zwrotne" z informacjami dotyczącymi aktywacji takiego leada -> jakieś adresy IP miejsca aktywacji (o ile są dostępne), IP utworzenia linku i jakieś inne dane techniczne przesyłane przez API. Te leady po weryfikacji zazwyczaj są uzupełniane. Chyba że dochodzi do naruszeń."

Nooo kur.a bez jaj.... Uslugi przedluzone, kasa z konta pobrana, więc lead być powinien.. no chyba skoro kasę z konta pobrało to gdzieś ta kasa być musi... Nie wiem, gdzie ale napewno nie w moim saldzie... Poza tym tak na logike... Chyba operator weryfikujac cos nie robi tak, ze zabiera klientowi kase a potem dopiero sie zastanawia czy eforsie wyslac notyfikacje czy nie


RE: Odnowienia - fusek - 22-11-2017 13:16

I o tym wczesniej nikt nie pisal; dopiero teraz nagle.


To juz nie sa jaja i zarty