Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: Odp: Odp: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-11-2012 15:45

(03-11-2012 15:29)buch napisał(a):  
(03-11-2012 15:04)tomazzi napisał(a):  inwestując w firmę zainwestuj też od razu w konto w zakup garnituru, aktówki itp itd
wtedy wzrośnie ci produktywność a więc idąc do pracy zarobisz więcej jak i również większy otrzymasz bonus za pracę - ja codziennie otrzymuję bonus za pracę w kwotach 40-70 pln
także statystyki mają bardzo duże znaczenie pod kątem zarobków

o bonusie nie pomyslalem, takze moje wczesniejsze przemyslenia na temat ceny produktow spozywczych jak widze sa bledne
co do garnituru, aktowki itd to wlasnie licze na ile bedzie mnie stac miejsc pracy itp rzeczy przy zakupie maszyny lodowki i innych dobrodziejstw potrzebnych do normalnego funkcjonowania
oczywiscie mamnadzieje ze bez roznicy ile posidamy oddzialow na 1 firme wystarcza 1 maszyna?

wpłacając np 25 e dostaniesz 1.25 e bonusu Smile
jak zamienisz 1 e na złoto to będziesz miał 5o sztabek złota Smile
30 wpłacić na firmę a 20 na koncie gracza które tam sprzedać na pln i spokojnie na wszystko ci wystarczy Smile
tak zarobki zależne są od statystyk - im wyższe tym wyższe twoje zarobki na koncie gracza Smile
ja np jak bym sprzedał to mięso co mam już na rynku to mam na nową maszynę którą muszę zakupić już 19 i jestem jakiś 1000 zł na plusie na dzień dzisiejszy bo po sprzedaży towaru zwraca mi się wydatek na płace i podatki itp itd a do 19 dojdzie jeszcze trochę mięsa na rynek Smile
a im będzie więcej ludzi tym będzie z wszystkim w górę Smile
z czasem trzeba będzie dokladać nowe miejsca pracy Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 03-11-2012 16:03

a mi sie nadal cos nie zgadza
miesieczny koszt utrzymania samego siebie to spory wydatek, zeby spozywac codziennie 3 posilki plus napoj raz dziennie to juz koszt prawie 3tys, czyli mniej wiecej tyle ile jestesmy wstanie w normalnej pracy zarobic, nie mowiac juz o zakupie rzeczy ktore sie zuzywaja jak garnitur czy aktowka
z firmy owszem idzie zarobic, jednak grajac sameu bez zadnych profitow od osob trzecich przecietny gracz nie jest wstanie praktycznie nic osiagnac jezeli nie bedzie wygrywal spotkan z podzednymi graczami ktorzy rownie aktywnie beda uczestniczyc w grze

albo sie myle albo beda potrzebne zmiany
musze chyba jeszcze raz przysiasc i dokladnie to policzyc, wszystkie za i przeciw dla normalnego gracza


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-11-2012 16:09

obliczałem już i mając statystyki już po 100 wpływu, energii to jedzenie wystarczy 2 x dziennie i wino już nie będzie potrzebne bo spadek i to co zjemy i nam podnosi statystyki to wystarczy więc 45 pln na dzień wtedy wyjdzie
bierz te kwestie pod uwagę Smile
mając statystyki na poziomie 100% za pracę otrzymasz wtedy np jak będzie 48 zł to 48 zł plus nie wiem jak będzie wyglądać pod względem wysokości bonus za pracę

spotkania, 15% wasali to kolejne dodatkowe profity
a własna firma i firmy to już w ogóle potrzebna rzecz chcąc sobie budować tutaj miejsce pasywnego dochodu Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - spinhack - 03-11-2012 16:10

3 posiłki + napój to wydatek około 96 PLN - tyle bez problemu wyciąga moja postać (aktówka, garnitur, dom, tlewizor + żarcie) po kilku spotkaniach.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 03-11-2012 16:19

(03-11-2012 16:10)spinhack napisał(a):  3 posiłki + napój to wydatek około 96 PLN - tyle bez problemu wyciąga moja postać (aktówka, garnitur, dom, tlewizor + żarcie) po kilku spotkaniach.

po kilku spotkaniach, ale osoba nie bioraca udzialu w spotkaniach badz ciagle stajaca sie kogos podwladnym nie bedzie miala srodkow na zakup tych wszystkich rzeczy podnoszacych statystyki
krotko mowiac zycie w e-polsce dla zwyklego pracownika praktycznie nie bedzie odbiegac od zycia codziennego przecietnego polaka^_^
zarobki wyzsze, ale i koszty utrzymania
zastanowie sie jeszcze nad tym ale cos mi mowi ze sie nie myle
z drugiej strony admin sam siebie oszukac nie mogl heh


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-11-2012 16:23

15% nie jest w cale tak dużą kwotą
jak zarobi nawet 100 pln to otrzymasz 15 pln więc kwoty to odczuwalne nie będą aż tak strasznie dla nich

wiadomo w każdej grze i admin musi zarabiać i gracze bo jeśli gracze by nie zarabiali to i admin nie miałby zarobku Smile
na pewno inwestycja w firmę i potem w kolejne firmy to dobra rzecz i da nam graczom też dobry zarobek tak jak i admin zarobi bo wiadomo charytatywnie gry nie prowadzi Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 03-11-2012 16:27

wszystko rozumiem, tyle ze chodzi mi o takich zwyklych graczy nie prowadzacych dzialalnosci aby sie poprostu nie zniechecili, bo wtedy zarobek dla przedsiebiorcow jak i dla admina zaden


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-11-2012 16:37

(03-11-2012 16:27)buch napisał(a):  wszystko rozumiem, tyle ze chodzi mi o takich zwyklych graczy nie prowadzacych dzialalnosci aby sie poprostu nie zniechecili, bo wtedy zarobek dla przedsiebiorcow jak i dla admina zaden

nie zniechęcą się jak będą systematyczni Smile
kilku moich znajomych się bawi, nie zainwestują ani 1 e bo to ludzie patrzący brać bez wydawania - bawią się od 14 października
dzienne ich zarobki wliczając spotkania, praca i bonus to 50-60 pln i rośnie z dnia na dzień bo i statystyki się im powoli podnoszą
z tych kwot zakupili już garnitur i lodówkę i zbierają na resztę rzeczy i dziennie kanapkę też zjedzą co podnosi im powoli statystyki także idzie bez inwestycji chodząc systematycznie codziennie do pracy i 20 spotkań osiągnąć w grze dużo tylko wiadomo dużo dłużej niż jak w przypadku zainwestowania Smile

np wojakk miał jeszcze inną taktykę - zbierał poleconych, sprzedał ich tam jakąś liczbę - miał za to złoto które sprzedał i miał pln które inwestował w konto gracza i zakup rzeczy także zawsze jest sposób


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - spinhack - 03-11-2012 16:39

Spotkania, szczególnie jeśli nie zamierzasz inwestować to na początku absolutna podstawa zarabiania. Fakt, jest to farmienie ale czy w innych mmo ludzie nie farmią godzinami żeby do czegoś dojść ??.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 03-11-2012 16:43

(03-11-2012 16:39)spinhack napisał(a):  Spotkania, szczególnie jeśli nie zamierzasz inwestować to na początku absolutna podstawa zarabiania. Fakt, jest to farmienie ale czy w innych mmo ludzie nie farmią godzinami żeby do czegoś dojść ??.

prawda, a tak odnosnie tych spotkan, jezeli przegramy to przez ile czasu Nasz % wplywow trafia do gracza ktory Nas do siebie przekonal?