Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: ProfitClicking - Just Been Paid (JBP - JSS Tripler) (/Forum-ProfitClicking-Just-Been-Paid-JBP-JSS-Tripler-322)
+---- Wątek: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. (/Temat-JustBeenPaid-Zacznij-zarabiac-z-moja-pomoca-49409)



RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - player_sct - 25-08-2012 14:03

musza byc jakies pozytywne bo jakze by inaczej. Ludzie na calym swiecie az nogami przebieraja zeby zaczac wreszcie znow zarabiac.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - bartlasota1 - 27-08-2012 00:33

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania - FAQ - Po Polsku - Profit Clicking

http://www.youtube.com/watch?v=NrbYcvPklqI


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - kakaFP - 27-08-2012 12:49

witam czy tez tak macie zalogowalem sie 2 razy na konto w profitcliking wczesniej mialem $27 a teraz mam $15... czy musze to gdzies zglosic czy to jest zwiazane z przenoszeniem justbeenpaid pod szyld profitcliking?


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Fractal - 27-08-2012 13:32

Póki co czekaj aż strona się nie ustabilizuje.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ZyskujOnline - 27-08-2012 16:58

No fajnie, ja mialem naliczone 255$ (i tak o wiele za malo) a teraz nagle mam 0 i jakieś dziwne szarady ;/


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - mucha0013 - 27-08-2012 17:16

Pewnie wszystkim teraz dadzą na 0 i dopiero jak wszystko bedzie działać to wróci tyle ile powinno być.


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ZyskujOnline - 27-08-2012 17:25

No ja mam nadzieje że wróci, bo jak na razie to zaczynam powoli wątpicz czy wogóle wróci...


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - tomazzi - 27-08-2012 18:13

(27-08-2012 17:25)ZyskujOnline napisał(a):  No ja mam nadzieje że wróci, bo jak na razie to zaczynam powoli wątpicz czy wogóle wróci...

wróci, pisałem do nich na support to otrzymałem odpowiedź, że baza danych nie została przeniesiona prawidłowo i nie naliczało prawidłowo dziennych zarobków, że problemy ze stanem kont mogą występować do 10 dni i dokładają wszelkich starań by ten czas skrócić do minimum

jak dla mnie to już się przyzwyczaiłem do "uroku" problemów więc już nic na mnie nie robi wrażenia, że coś nie działa i nic z resztą w tej kwestii nie zdziałam i nie zmienię i nie pozostaje nic innego jak tylko czekać, aż wszystko naprawią


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - ZyskujOnline - 27-08-2012 20:16

Zastanawia mnie fakt, jak oni mają zamiar wypłacić wszystkim kase za te wszystkie dni postoju? Bo przecież 0 napływu nowych inwestorów


RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą. - Meloman - 27-08-2012 20:59

Tiaa, ale chyba był napływ inwestorów po restarcie, więc kasa im się tak szybko nie wyczerpała, o to się nie martw.

Patrz na to też z tej strony że po tym jak wszystko sprawnie zacznie działać to będzie wielu nowych inwestorów więc i tak to się odrobi Smile