Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Czaq - 22-02-2018 09:13

Oo mi też siadła ten nowy singiel Zabki Wink
Pozdrowionka!


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - rafcio126 - 22-02-2018 11:55

Niezłe dniówki


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Lokunek - 23-02-2018 18:16

Chciałym ci zadac pare pytań na pw. opróżni skrzyneczke


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 25-02-2018 12:10

[Obrazek: 1.jpg] [Obrazek: eyes_1f440.png]



Co do dziennika... uznałem, że póki jest możliwość publikowania moich działań oraz wyników, to dziennik będzie prowadzony. Mniej regularnie jak widzicie, ale jest to spowodowane praktycznie zerową ilością czasu dla siebie. Wspaniałą sprawą jest jednak to, jak szybko to idzie - przypomnę:
Rozdział 1: cel 5 000zł, zmniejszone do 4 000zł, osiągnięte ponad 5 000zł
Rozdział 2: cel 15 000zł, zwiększone do 30 000zł, osiągnięte ponad 30 000zł
Rozdział 3: ??? Huh


Jeśli będzie tak jak mówię, to myślę że w terminie maj-czerwiec dziennik zostanie zakończony, umieszczę tu najbardziej oficjalny post w dzienniku i zrobię wszystko, żebyście byli jeszcze bardziej pewni, że można Wink

@[Czaq] Pozdro!
@[rafcio126] a będzie lepiej.
@[Lokunek] skrzynka wyczyszczona.






GOOD VIBES Heart


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 02-03-2018 18:04

Witam! Smile

Przepraszam za nieregularność - przyczyny niezależne ode mnie. Tak samo jeśli chodzi o kontakt GG/PW - jeśli nie dostaliście odpowiedzi - ponówcie wiadomość. Jest tego dużo, a czasu bardzo niewiele.


Przyznam się szczerze. Luty był ciężkim miesiącem - nie chodzi wcale o pracę. Miałem mnóstwooooo obowiązków. Ba, ostatnie dni o godzinie, o której siadałem na komputer - zasypiałem Wink
Wypadałoby podsumować luty Wink

[Obrazek: 1.jpg]

^ to co tu widzicie to jeden z sukcesów Wink Jest to nisza wybita może nie do topki, ale na pierwszą-drugą strone. Taki ruch zwiastuje coś naprawdę fajnego - tym bardziej, jeśli chodzi o fajny dodatek do zarobku Wink




Polski traffic?
Z samego SunLead wpadło około 12 000zł .
Cele na marzec są mega wysokie, dlatego też bacznie obserwujcie Wink


PS: ktoś przybył na IEM? Big Grin






RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 09-03-2018 11:37

Witajcie! Smile

Z góry przepraszam za nieregularność o której już pisałem - ale o tym niżej.



Na snapie póki co nie akceptuję nowych osób. O moich poczynaniach dowiedziały się osoby które nie powinny się dowiedzieć, stąd też niezbyt duża aktywność i brak konkretnych statystyk. Sytuacja się uspokaja, ale wolę nie ryzykować.


Równo tydzień temu w Katowicach udało się spotkać @[jigorex] z ekipą - pozdro wariaty! Lol


KRYPTOWALUTY
Póki co cena BTC mocno spada - myślę nad zakupem, ale jestem uzbrojony w cierpliwość.
PS: Moje typy odnośnie ADA, SC, THC - tak, dalej ich nie sprzedałem. Nigdzie również nie pisałem że jestem mistrzem w tej dziedzinie, dlatego też moich postów nie traktujcie jako porady inwestycyjnej Smile

OgAds
Ruch się znacznie zmniejszył, ale to normalne. Strony były mocno linkowane, bardzo konkurencyjne i trudne frazy. Teraz może być troszkę ciężej. Około 110$ zarobione Smile Póki co nowych stron nie przewiduję.

Sub/Premium SMS
Aktualne cały ruch jest na SunLead.
Ciekawa statystyka! Wiecie ile wygenerowałem leadów od początku współpracy?
20251.
20 koła leadów. Stawki: 2, 3, 6, 10zł. CIEKAWE ILE Z TEGO WYJDZIE?! Big Grin









RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 10-03-2018 10:04

Licząc od wczoraj - został równy miesiąc do drugiej rocznicy założenia dziennika. NIESAMOWITE UCZUCIE Heart







RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - ryczy - 10-03-2018 22:03

już myślałem ze masz zarobione 20 kola ;] na ten miesiąc heh


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 11-03-2018 13:16

@[ryczy] hehe, jeszcze trochę Smile



Wczoraj nastąpiło trochę komplikacji, nie wszystko co miałem zrobić zrobiłem, ale już nie miałęm zbytnio na to wpływu, żyje się dalej...


Zacznijmy od tego, że wczorajszy ruch był mniejszy tylko od poprzedniej niedzieli o jakąś małą cyferke, i od 17 lutego o troche więcej Smile
wczoraj dokładnie 1238 unikalnych odwiedzin. Nie jest źle.
[Obrazek: 1.jpg]
Zarobki jak zarobki - weekend Big Grin
Na jednej ze stron wracają ładne pozycje, co tłumaczę naprawdę ogromem pracy przez ostatni okres. Z tej strony pozdrawiam konkurencję impreza






RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 14-03-2018 14:39

Witam! Smile

Do dnia 24 marca podsumuje krótko to co udało się dokonać i przedstawię dalsze losy dziennika Smile
Zapraszam Huh