Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MXRevShare.com (/Temat-MXRevShare-com-122142)



RE: MXRevShare.com - mustafek - 31-05-2016 23:05

(31-05-2016 22:55)zet napisał(a):  W MXRS nie ma wplat z btc, dostepne procesory to Payza, PM, STP I OKPay.

Chodzi mi przez Payza płatność gdzie zapłacimy Bitcoin.


RE: MXRevShare.com - znikad - 31-05-2016 23:08

A Payza z Btc to w moim przypadku zaczyna mnie irytować.Jutro mija tydzień jak wysłałem 30 $ na blockchaina i do teraz cisza. Nawet na ticket nikt mi nie odpisal.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka


RE: MXRevShare.com - mustafek - 31-05-2016 23:19

Robiłeś to pierwszy raz? Jak tak to się czeka dłużej . Za kolejnym razem jest szybciej . Chodzi o przelew z payza na bitcoin. Odwrotnie jest od razu.


RE: MXRevShare.com - maszhajs - 31-05-2016 23:25

(31-05-2016 05:59)tomek019 napisał(a):  
(31-05-2016 02:06)maszhajs napisał(a):  
(30-05-2016 14:23)dariuszxdd napisał(a):  ja przy kompie siedzę, tyle ile muszę.

Mógłbym po 30 minutach nie robić nic, ale Dbam o ludzi, którzy ze mną współpracują i przygotowuję masę nowych Projektów na przyszłość.

Swoją droga siedzę przy komputerze ok. 3-4h dziennie, więc daruj sobie.

PS. Nie komentuj tego dalej, bo ja już swój cenny czas na cb wykorzystałem Smile

patrzcie jaki czlowiek biznesu Big Grin

Ciebie sie pisze z duzej litery ciołku Jerk

po tym xdd to juz wiem ze nie ma co dyskutować z Toba...

post zgloszony do administracji za obraze Smile
a po drugie widze ze mamy nowego hejtera Huh

haha jako obraze co za parowka... beka
nie wiem o tam obrazliwego bylo, bo juz gorsze rzezy ludzie tu pisali...

hejterem nie jestem, nie moja wina ze mnie typ nie lubi i wytyka wszystko co napisze a Ty pilnuj swojego podworka...

P.S Ten sposob to mi support napisal z payzy ze trzeba czekac 4 dni na weryfikacje tez to zaden szybki sposob ...


RE: MXRevShare.com - tomek019 - 01-06-2016 06:28

(31-05-2016 23:25)maszhajs napisał(a):  
(31-05-2016 05:59)tomek019 napisał(a):  
(31-05-2016 02:06)maszhajs napisał(a):  
(30-05-2016 14:23)dariuszxdd napisał(a):  ja przy kompie siedzę, tyle ile muszę.

Mógłbym po 30 minutach nie robić nic, ale Dbam o ludzi, którzy ze mną współpracują i przygotowuję masę nowych Projektów na przyszłość.

Swoją droga siedzę przy komputerze ok. 3-4h dziennie, więc daruj sobie.

PS. Nie komentuj tego dalej, bo ja już swój cenny czas na cb wykorzystałem Smile

patrzcie jaki czlowiek biznesu Big Grin

Ciebie sie pisze z duzej litery ciołku Jerk

po tym xdd to juz wiem ze nie ma co dyskutować z Toba...

post zgloszony do administracji za obraze Smile
a po drugie widze ze mamy nowego hejtera Huh

haha jako obraze co za parowka... beka
nie wiem o tam obrazliwego bylo, bo juz gorsze rzezy ludzie tu pisali...

hejterem nie jestem, nie moja wina ze mnie typ nie lubi i wytyka wszystko co napisze a Ty pilnuj swojego podworka...

P.S Ten sposob to mi support napisal z payzy ze trzeba czekac 4 dni na weryfikacje tez to zaden szybki sposob ...
W ten sposob utwierdziles mnie tylko w przekonaniu ze mam racje Wink pozdro

tapnięte


RE: MXRevShare.com - zet - 01-06-2016 08:32

Panowie czy mozecie przestac robic sobie wymowki w moim temacie ?
Pogadajcie sobie na pw.
MXRS to powazny program dla powaznych ludzi a nie piaskownica.


RE: MXRevShare.com - dariuszxdd - 01-06-2016 09:08

Koniec Spamu Smile

hajs musi się robić Huh

[Obrazek: 7ec18115e06b.jpg]


RE: MXRevShare.com - tomek019 - 01-06-2016 09:58

Hajs sie zgadza wiec jest dobrze Big Grin

tapnięte


RE: MXRevShare.com - znikad - 01-06-2016 10:19

Ma ktoś pod ręką jakiś dobry kalkulator , w którym można edytować czy w danym dni reinwestuje bądz wypłacam ?


RE: MXRevShare.com - todek78 - 01-06-2016 11:21

(31-05-2016 23:19)mustafek napisał(a):  Robiłeś to pierwszy raz? Jak tak to się czeka dłużej . Za kolejnym razem jest szybciej . Chodzi o przelew z payza na bitcoin. Odwrotnie jest od razu.

Ja zleciłem w tym samym dniu 2 wypłaty i pierwsza jeszcze czeka a druga była za kilka minut. Tak więc początkującym polecam jako pierwszą przelać niewielką kwotę niech ona posłuży do weryfikacji, a kolejne większe nawet tego samego dnia i powinny być szybko Smile