Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odnowienia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Odnowienia (/Temat-Odnowienia-104387)



Odnowienia - mahuzz - 20-11-2017 19:49

Nigdy tak tu nie miałeś? Tongue


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Odnowienia - patrykkx - 20-11-2017 19:51

Były większe, mniejsze spadki ale nie o 20 :/


RE: Odnowienia - fusek - 20-11-2017 19:53

nikt nie ma awarii, nie przywykliscie do tego?

ja mam dziwne przeczucia co do przyszlosci eforsy - bo takich rzeczy jak w listopadzie to jeszcze nie bylo.....


Ja dodam tylko od siebie od dwoch lat miesiac w miesiac 4 cyfrowe sumy z eforsy na moim koncie - dzis kolejny juz raz leadow 50℅ mniej-rzez co na 99% nie bedzie nawet polowy tej kwoty co zawsze.

U konkurencji (jestem miesiac) odnowien dzis wiecej niz e eforsie uzbieranych przez 2 lata ( na samej ef 2.0 pare k aktywacji)

No coz - pora sie zegnac.


RE: Odnowienia - eforsa - 21-11-2017 06:43

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości co do odnowień i spadków piszcie na czacie lub ślijcie maile, zawsze sprawdzamy te kwestie indywidualnie. I prosimy pamiętać, że ten rynek się zmienia dość gwałtownie ostatnimi czasy a nikt nie jest w stanie przewidzieć jak będą się zachowywać użytkownicy. Zmiany odczuwalne są także na poziomie reklamacji, których miesiąc w miesiąc dostajemy co raz więcej, a to już o czymś świadczy, choćby o zmianach w świadomości osób zapisujących się na usługi Premium i Sub. Podziękowania za taką sytuację należą się znanym Panom, którzy oszukali ponad 200 000 osób, a o których ostatnio była mowa w radiu i licznych artykułach prasowych.


RE: Odnowienia - fusek - 21-11-2017 07:37

@[eforsa]
Pisac zeby dostac gola formulke z informacja "jestes pierwszy ktory to zglasza" ; "nic sie nie dzieje" itp. Hehe

Wszystko jest zrozumiale; ze ktos popsul rynek i nie jest tak jak kiedys - ale jesli uzytkownicy notuja nienaturalne spadki odnowien to chyba jest cos nie tak.

Wczoraj 50% mniej -wzgledem sredniej z kazdego poniedzialku w przeciagu 30 dni; mimo naplywu nowych aktywacji.

I to by bylo na tyle.


Odnowienia - mahuzz - 21-11-2017 08:41

(21-11-2017 06:43)eforsa napisał(a):  nikt nie jest w stanie przewidzieć jak będą się zachowywać użytkownicy.

Zapomnieliście dodać ‚u nas’ - nigdzie indziej Smile



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Odnowienia - myself93 - 21-11-2017 11:43

Też zawsze jak zgłaszam problem to jest że nikt nie zgłaszał nic hehe.
Ja też bym wolała eforse 1.0. Była o wiele lepsza.


RE: Odnowienia - patrykkx - 21-11-2017 12:40

U mnie po północy zdaje się, że się wyrównało więc ok. Smile


RE: Odnowienia - mahuzz - 21-11-2017 16:18

@[eforsa] mam takie czysto ciekawskie pytanie - dlaczego odnowienia spływają przez cały dzień, mimo, że billuje max do godziny, z pojedynczymi wyjątkami? Proszę tylko, nie tłumaczcie tego opóźnieniami...


RE: Odnowienia - sylwestrowanoc24 - 21-11-2017 16:45

(21-11-2017 16:18)mahuzz napisał(a):  @[eforsa] mam takie czysto ciekawskie pytanie - dlaczego odnowienia spływają przez cały dzień, mimo, że billuje max do godziny, z pojedynczymi wyjątkami? Proszę tylko, nie tłumaczcie tego opóźnieniami...

Nie jestem tym do kogo skierowałeś pytanie ale z tego co zauważyłem serwery nie dają rady stąd w godzinach szczytowych częste awarie z logowaniem itp..
Macie stawki po 7.5 , 9zł i się dziwicie że odnowienia ubywają , jak komuś zniknie raz z konta 30zł to się budzi , jak komuś przyjdzie rachunek na 160 to się budzi , dużo osób także 8/10 z tego co po sobie sprawdzałem po przejsciu weryfikacji po prostu nie mieli nic na koncie