Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FG scam? (Zaległe nagrody) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FG scam? (Zaległe nagrody) (/Temat-FG-scam-Zalegle-nagrody-95935)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: FG scam? (Zaległe nagrody) - D.ave - 28-08-2014 13:33

(27-08-2014 21:05)FireGifts.pl napisał(a):  D.ave konta usuwam na bieżąco, więc na pewno usunę.

Zobaczymy jak to będzie. Mam nadzieje że dotrzymasz słowa Wink .


RE: FG scam? (Zaległe nagrody) - MoniaiKrzys - 28-08-2014 17:35

dalej wierzycie w jego obiecanki...


RE: FG scam? (Zaległe nagrody) - ICanTrollU - 30-08-2014 08:26

Strona nie działa, jest usunięta (?).


RE: FG scam? (Zaległe nagrody) - Matheo249 - 30-08-2014 23:21

Zuhsm czy zamierzasz cokolwiek odpowiedzieć? W ogóle nigdzie nie można się z Tobą skontaktować... No bez jaj Undecided


RE: FG scam? (Zaległe nagrody) - majeros - 31-08-2014 12:28

Zuhsm napisz coś jeśli nie jesteś oszustem napisz "wysłałem nagrody" lub "niestety nie miałem czasu i nie wysłałem nagród" przynajmniej coś napisz żeby wszyscy wiedzieli co się dzieje...


RE: FG scam? (Zaległe nagrody) - MoniaiKrzys - 31-08-2014 19:18

Czekajcie czekajcie hehe


RE: FG scam? (Zaległe nagrody) - KungFuPanda - 31-08-2014 19:49

może trzeba poprosić Admina o to by kolejny raz zagroził że przeniesie do SCAM a zobaczycie jak szanowny Zuhsm się rozpiszeSmile


RE: FG scam? (Zaległe nagrody) - Zordi - 31-08-2014 22:20

wy się czepiacie z Sierpniowego może dopiero zamówił nagrody do siebie do domu ?

Ja póki co oczekuje jeszcze na nagrody z Czerwca i Lipca. No niby na wysłać kurierem ale kiedy ? Kiedy wyśle ? BO MNIE ta stronka za przeproszeniem zaczyna wku&&&&ć


RE: FG scam? (Zaległe nagrody) - xavi512 - 01-09-2014 08:31

Ja nie wiem tylko po co zuhsm napisał, że będzie wysyłał nagrody w ciągu 5dni roboczych jak on się nie wyrabiał w ciągu 21dni.


RE: FG scam? (Zaległe nagrody) - Admin - 01-09-2014 10:48

(31-08-2014 19:49)KungFuPanda napisał(a):  może trzeba poprosić Admina o to by kolejny raz zagroził że przeniesie do SCAM a zobaczycie jak szanowny Zuhsm się rozpiszeSmile

Mówić i prosić się to już za wiele. Zgodnie z deklaracją przenoszę dział do scamu, z uwagi na działania serwisu niezgodne z założeniami.
Wydaje mi się że czasu na konkretne wyjaśnienia i przyznanie zaległych nagród było aż nadto.

(22-08-2014 23:40)FireGifts.pl napisał(a):  Witam, tak w sumie to omijałem ten temat ponieważ był on dla mnie niedorzeczny. Większość z Was ma do mnie żal, że nie wysłałem nagród w terminie, rzeczywiście tak było, przeprosiłem za to.

W razie gdyby Administrator ZC miał jakieś wątpliwości, dotyczące działania serwisu, zakupowania nagród oraz ich wysyłek to mój księgowy prowadzi bardzo szczegółową teczkę dotyczącą Firegifts, jako że kupuję dziwne nagrody wszystko musi być dokładnie udokumentowane. Chętnie udostępnię.

Poszukuję właśnie osoby do pomocy przy prowadzeniu serwisu, więc jeśli ktoś ma ochotę to proszę o maila, w grę wchodzi podział zysków więc interesują mnie tylko osoby które ukończyły 18 lat.

Nikt nie oczekuje przeprosin tylko nagród... pomimo deklaracji w dalszym ciągu nic nie zostało zmienione.
Też nie wydaje mi się aby teczka księgowego miała jakiekolwiek znaczenie przy grupie ludzi która od miesięcy czeka na obiecane/wygrane nagrody.
Mam nadzieję że uda się Wam odbić od ziemi i powrócić do bycia fajnym serwisem jakim kiedyś był FireGifts. Powodzenia.