Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux (/Temat-STREFA-KLIKOW-nowy-polski-bux-93357)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - xardas1020 - 13-07-2014 16:05

(13-07-2014 16:01)Magdalenek napisał(a):  O użytkowniku Kytorr nie wiem nic, tak samo jak o pozostałych użytkownikach Strefy. Ktoś przecież musi wygrać konkurs, a skoro użytkownikowi Kytorr zdobywanie poleconych w REGULAMINOWY sposób idzie całkiem nieźle, to chyba nie możemy mieć o to do niego pretensji.

Poza mną nikt się na Strefie nie szarogęsi Tongue

ja tam najbardziej bezstronny co do SK bo nie jestem w waszym serwisie
może przyjdę jako reklamodawca jak ilość osób zwiększy się jeszcze kilkukrotnie Big Grin

a nik kytorr znany mi z sejfik i nie jest to zbyt przyjazna osoba


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Radek4921 - 13-07-2014 16:06

Chodzi mi o to że dziś w nocy Kytorr napisał do mnie wiadomość ,, warto było? ,, i że w sejfiku też będę pod ich lupą...

Wydaje mi się że jeśli będziecie tak przekreślać od razu innych użytkowników (tak jak mnie) to nie pogrzejecie długo miejsca w polskich buxach... Staram się wyjść z inicjatywą, a Pani Magda zwraca się do mnie jakbym był jakimś śmieciem czy nie wiadomo kim... Takie mam przynajmniej odczucia...


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Magdalenek - 13-07-2014 16:14

Chcemy współpracować z Wami na jasnych zasadach i tego samego oczekujemy od Was.
Wiem, że w świecie buxów "wałki" to całkiem normalne zjawisko jednak my chcemy iść inną drogą.
Nikogo nie traktuję jak śmiecia, natomiast po kilkunastu wiadomościach PW, e-mail, postach - wciąż nie przyjmujesz do wiadomości, że Twoje konto nie zostanie odblokowane. Nasz regulamin mówi o tym jasno i dla nikogo nie ma wyjątku. Na razie przekreśliliśmy 30 użytkowników na ich wyraźne życzenie.

Poniżej całkiem niezły przykład uczciwego i profesjonalnego sposobu zapraszania osób do SK:

[Obrazek: sk_gazeta.jpg]


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - infokasa - 13-07-2014 16:17

Nie ma co zazdrościć komuś ilości poleconych bo to tylko ciężka praca żeby ich zdobyć.

Co do pomysłu żeby w konkursie zaliczać tylko tych poleconych co klikali przez kilka dni to uważam że jest to pomysł nietrafiony. Uczciwie poszukuję poleconych i czasem nie mam wpływu na to czy będą klikać dzień czy może 5 dni. Czasem jest tak że ktoś musi wyjechać i po 2 tygodniach wraca.

I jeszcze jedna sugestia dotycząca konkursu, może podacie liczbę poleconych jaką ma dana osoba w zestawieniu, przynajmniej pierwsza piątka (chciałbym wiedzieć jak szybko muszę gonić Wink )


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Radek4921 - 13-07-2014 16:17

(13-07-2014 16:17)infokasa napisał(a):  Nie ma co zazdrościć komuś ilości poleconych bo to tylko ciężka praca żeby ich zdobyć.

Święta prawda.

A jest możliwe usunięcie mojego zablokowanego konta?
Wtedy założyłbym nowe.


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Magdalenek - 13-07-2014 16:31

(13-07-2014 16:17)infokasa napisał(a):  Co do pomysłu żeby w konkursie zaliczać tylko tych poleconych co klikali przez kilka dni to uważam że jest to pomysł nietrafiony. (...)
My również tak uważamy. Za zaliczonego poleconego uważamy takiego, który po rejestracji zalogował się na swoje konto.

(13-07-2014 16:17)infokasa napisał(a):  I jeszcze jedna sugestia dotycząca konkursu, może podacie liczbę poleconych jaką ma dana osoba w zestawieniu.

Chcemy podać liczbę poleconych na tydzień przed zakończeniem konkursu.


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - ingro85 - 13-07-2014 23:28

Magdalenek pytanko mam jak wezme rozpromuje linka w innym buxsie kupujac reklame czy niedostane zato bana odwas ze zaduzo osob sie zapisze np???


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Workis - 14-07-2014 00:14

Poszedł przelew na 95 zł (i licze na +40% bonusu Smile ) i wydaję mi się, że bede pierwszą osobą na serwisie z kontem inwestor. Od jutra/pojutrza w takim razie troszke rozruszam tutaj temat z codziennymi statystykami. Wink


@ingro85,
z tego co regulamin mówi, to jesli nie bedziesz spamowal (reklama PTC/banner itp. to nie spam) ani nie bedziesz oszukiwal odbiorcow nt serwisu (miliard za jedno klikniecie, minimum to 3 centy i willa na start) to nie ma ku temu zadnych powodow.


pozdrawiam


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Magdalenek - 14-07-2014 09:13

@Workis, dwie osoby w Strefie posiadają już konto Inwestor. Natomiast nie widzę w systemie zlecenia depozytu od Ciebie - na pewno wszystko dobrze zrobiłeś?
*Update: Workis, Twoja wpłata została zaksięgowana na naszym koncie. Dziękujemy. Natomiast w systemie nie ma Twojego zlecenia. Przypisaliśmy jednak Twoje środki (133 PLN) na Premium - bo rozumiem, że tam chciałeś je przelać? Tak czy inaczej proszę o kontakt.

@Ingro85 - promowanie gdziekolwiek jest jak najbardziej mile widziane - tym bardziej na innych PTC. Tylko nie obiecuj ludkom po 1000 PLN i innych cudów. Zarobienie 1000 PLN w naszym serwisie jest jak najbardziej możliwe o czym zapewne wiecie, natomiast wiąże się to ze zdobyciem setek poleconych lub inwestycją - a to różnica.


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - infokasa - 14-07-2014 10:29

@Workis jak już będziesz miał inwestora to proszę daj znać jak wygląda sprawa z ilością reklam. Gwarantowanych jest 5 dziennie po 1 zł, ale chciałbym wiedzieć czy jest coś ponad to.