Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hajs się zgadza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Hajs się zgadza (/Temat-Hajs-sie-zgadza-91539)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Hajs się zgadza - quake3Dpro - 04-06-2014 20:03

Siema! Do rzeczy, co dzisiaj zrobiłem:
-nic

Czemu? Nie miałem perspektyw do robienia czegokolwiek i nie miałem zbyt "siły". Mogłem w sumie wrzucić jakieś wpisy na bloga PPA, no ale... jutro! Jutro na stówkę coś zrobię! Może wpisy, może spam... nie wiem.


RE: Hajs się zgadza - quake3Dpro - 07-06-2014 08:23

Powróciłem! Ale nic nie robiłem. Miałem kilka ciężkich dni. Więc nie mogłem nic zrobić. Jednak teraz już mogę. Przed momentem szukałem nisz do bloga PPA, dodałem wpisy i zaraz promuję. Dzisiaj raczej nic nie zarobię ale mam nadzieję że zrobię co trzeba. Cele na dziś:
-dodać wpisy na bloga
-promować bloga

Niby mało, ale promowanie zajmie mi cały dzień, bo to nie spam czy inne gó*no. To akurat co innego. Tongue


RE: Hajs się zgadza - Pitek236 - 07-06-2014 08:27

(07-06-2014 08:23)quake3Dpro napisał(a):  Dzisiaj raczej nic nie zarobię ale mam nadzieję że zrobię co trzeba.

Jerk2


RE: Hajs się zgadza - WujRock - 07-06-2014 08:57

Moim zdaniem PPA jest trudniejsze Tongue


RE: Hajs się zgadza - quake3Dpro - 07-06-2014 09:38

Ale opłacalne. Jak już ogarniesz takiego bloga to masz lajcik, hajs wpada sam. Czasem tam tylko wpisy dodajesz. Na subach SMS trzeba co dzień spamować i to mnie męczy. Tongue


RE: Hajs się zgadza - Kurus92 - 07-06-2014 09:42

Nie wiem czemu,ale co odwiedzę Twojego bloga ostatnio to jest tekst w stylu ,,co dziś zrobiłem?-nic' ,,a więc dzisiaj nic nie zrobiłem bo..." ....tak będzie ciężko coś zarobić Wink


Odp: RE: Hajs się zgadza - casualsprojects - 07-06-2014 10:38

(07-06-2014 09:38)quake3Dpro napisał(a):  Ale opłacalne. Jak już ogarniesz takiego bloga to masz lajcik, hajs wpada sam. Czasem tam tylko wpisy dodajesz. Na subach SMS trzeba co dzień spamować i to mnie męczy. Tongue

mylisz się.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Hajs się zgadza - quake3Dpro - 07-06-2014 12:35

(07-06-2014 10:38)casualsprojects napisał(a):  
(07-06-2014 09:38)quake3Dpro napisał(a):  Ale opłacalne. Jak już ogarniesz takiego bloga to masz lajcik, hajs wpada sam. Czasem tam tylko wpisy dodajesz. Na subach SMS trzeba co dzień spamować i to mnie męczy. Tongue

mylisz się.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

No to żeś się wysilił z odpisaniem...

"Nie wiem czemu,ale co odwiedzę Twojego bloga ostatnio to jest tekst w stylu ,,co dziś zrobiłem?-nic' ,,a więc dzisiaj nic nie zrobiłem bo..." ....tak będzie ciężko coś zarobić Wink"

To nie blog... nic nie zrobiłem bo miałem ciężkie dni. Mam projekt w szkole, którego przez czytanie o głupich zarobkach prawie nie zaliczyłem, co z tym idzie? Musiałbym go robić od nowa w kolejnej klasie... Za niedługo wakacje, dopiero wtedy będę miał czas na popis. Teraz też coś robię, nie ważne co. A jak zawsze chcę robić coś pożytecznego to oczywiście musi się coś zje*ać...


RE: Hajs się zgadza - Klin - 07-06-2014 12:54

"To nie blog... nic nie zrobiłem bo miałem ciężkie dni. Mam projekt w szkole, którego przez czytanie o głupich zarobkach prawie nie zaliczyłem, co z tym idzie? Musiałbym go robić od nowa w kolejnej klasie... Za niedługo wakacje, dopiero wtedy będę miał czas na popis. Teraz też coś robię, nie ważne co. A jak zawsze chcę robić coś pożytecznego to oczywiście musi się coś zje*ać... "

facepalm

W takim razie czytaj w każdej WOLNEJ chwili. Dużo czytaj, nie tylko na polskich stronach na temat zarabiania.

"Teraz też coś robię, nie ważne co." facepalm Bak słów, rób mądrze a nie na ilość. To podstawa. W sub sms spam Cie męczył - postowałeś na grupach z fb ? Męczył Cie spam ? Jak byś pomyślał mądrze Twój spam zająłby Ci kilka minut (ustawienie wszystkiego w kilku programach i podziwianie rezultatu). Jeśli wklejałeś wiadomości ręcznie to nie dziwie sie że jesteś w takim punkcie jak obecnie.

Pracuj mądrze a nie na "odwal sie". Chcesz osiągnąć sukces czy sobie wmawiać że coś robisz ?


RE: Hajs się zgadza - casualsprojects - 08-06-2014 00:25

"czytanie o głupich zarobkach"
to co tu jeszcze robisz? Undecided