Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty (/Temat-DigDoge-org-wydobycie-kryptowaluty-83024)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - piotrekprorok - 07-01-2014 17:52

Ok @lavish Smile zrobiłem tak jak napisałeś (z usunięciem tych plików) i czekam na synchronizację Smile


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - xHuberto - 07-01-2014 18:16

Aby wyprowadzić jakieś porównanie, zacząłem dzisiaj kopać na doge.fast-pool.com. Pobrałem cudaminer i uruchomiłem kopanie około godziny 16:35. Do tej pory wykopałem nieco ponad 20 DogeCoins (+ dodatkowe 25 czeka na potwierdzenie). Średnia prędkość na poziomie 40 khash/s.
W najbliższym czasie przeprowadzę jeszcze testy na DigDoge.
Pozdrawiam. Jerk2


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - lavish - 07-01-2014 18:33

UWAGA! BONUS DLA WSZYSTKICH POSZKODOWANYCH W WYNIKU PROBLEMÓW Z PORTFELEM

Pomimo że problem braku przelewów nie wynikał z naszego niedopatrzenia lecz z awarii portfela nad którego działaniem czuwa twórca waluty, to jako DigDoge.org zdajemy sobie sprawę z faktu iż brak wypłat dla kopiących mógł wystawić na próbę waszą cierpliwość, a przede wszystkim zaufanie do naszego wspólnego przedsięwzięcia.

Problem został już rozwiązany w sposób opisany w niniejszym poście:
http://zarabiam.com/Temat-DigDoge-org-wydobycie-kryptowaluty-83024?page=10

https://www.facebook.com/digdoge/posts/524557097652052


Wszystkim, którzy jeszcze nie zastosowali się do zawartych w nim instrukcji polecamy zapoznanie się z nim ponieważ na dobre wyeliminuje to problem braku przelewów oraz pozwoli pobrać zaległe Dogecoiny, które nie dotarły do was w wyniku awarii portfela.


To jednak nie wszystko. W ramach rekompensaty postanowiliśmy przekazać po 50 Doge wszystkim poszkodowanym zaistniałą sytuacją. Aby odebrać przelew należy wysłać do mnie prywatną wiadomość z adresem portfela.

Ze swojej strony obiecuję, że nikt nie zostanie pominięty oraz pragnę wyrazić nadzieję, że autorzy waluty uczą się na swoich błędach i zaistniała sytuacja już więcej się nie powtórzy.



RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - cooorney - 07-01-2014 19:20

"Przykro Nam, aby napisac wiadomosc prywatna musisz posiadac conajmniej 5 postow." także nie mogę wysłać prywatnej wiadomości.
Kopie od dwóch dni niestety nic jeszcze nie otrzymałam.
Komputer mam jaki mam, nic nie poradze, ale czy osoby które kopią z mniejsza predkoscia otrzymują w ogole jakies dogecoiny ?


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - lavish - 07-01-2014 20:10

Jeśli kopiesz od dwóch dni to na 90% powinieneś dostać przelew po wykonaniu synchronizacji nowego portfela którą opisałem tutaj: http://zarabiam.com/Temat-DigDoge-org-wy...#pid802560

Podaj adres portfela albo w postacie tutaj albo korzystając z formularza kontaktowego na stronie DigDoge.org, a na pewno rekompensata za to opóźnienie z przelewami Cie nie ominie Smile.


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - cooorney - 07-01-2014 20:28

Dziękuje. Wysłałam wiadomość na digdoge.org Smile


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - matiss947 - 07-01-2014 20:50

Witam ponownie,

Po odświeżeniu (usunięciu wspomnianych plików) i ponownej synchronizacji na mój portfel zawitały kolejne 34 Dogs'y. Nie jest to zbyt fascynująca kwota jak na tyle godzin kopania (z dość dobrą prędkością), no ale nie zniechęcam się i mam nadzieję, że będzie tylko lepiej.

Pozdrawiam.


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - lavish - 07-01-2014 21:19

(07-01-2014 20:50)matiss947 napisał(a):  Witam ponownie,

Po odświeżeniu (usunięciu wspomnianych plików) i ponownej synchronizacji na mój portfel zawitały kolejne 34 Dogs'y. Nie jest to zbyt fascynująca kwota jak na tyle godzin kopania (z dość dobrą prędkością), no ale nie zniechęcam się i mam nadzieję, że będzie tylko lepiej.

Pozdrawiam.

Nie wiem czy cały portfel Ci się zsynchronizował, ale jeśli nie i rzeczywiście długo kopałeś to z pewnością nie będą to jedyne Dogi, które od nas dostaniesz Smile. Kolejne przelewy dochodzą razem z synchronizacją bloków w których zostały przesłane. Przykładowo jeśli mamy 100 bloków do pobrania z czego blok numer 70, 75 i 82 to bloki w których wydobyciu uczestniczyłeś to wypłaty za wydobycie tych bloków będą przychodzić stopniowo po zsynchronizowaniu bloku 70, 75 i 82.

Oczywiście częstotliwość przelewów będzie rosnąć wraz ze wzrostem liczby osób kopiących (wynika to ze wzrostu mocy obliczeniowej) więc miej świadomość, że dopiero się rozkręcamy Smile


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - piotrekprorok - 07-01-2014 21:45

lavish dzięki za 50 Dogów Smile Kopiemy dalej Wink


RE: DigDoge.org - wydobycie kryptowaluty - screame3r - 07-01-2014 21:52

(07-01-2014 17:35)lavish napisał(a):  Teraz widzę, wszystko działa jak należy. Przelewy nie dochodzą Ci prawdopodobnie przez awarie starego portfela o której pisałem wyżej.

Ale mi nie chodzi nawet o przelew, tylko o to że jest napisane "z prędkością k/hash" i nie wiem ile tych k/hash! Czyli tak jakby to wgl. nie działało.