Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Siłownia - odżywianie - masa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Siłownia - odżywianie - masa (/Temat-Silownia-odzywianie-masa-82704)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Siłownia - odżywianie - masa - m4rcin93 - 27-03-2014 10:21

Jak tam Tajger redukcja? :>


RE: Siłownia - odżywianie - masa - Tiger04 - 27-03-2014 10:22

Na razie niecałe 2kg w dół.


RE: Siłownia - odżywianie - masa - Liromir - 28-03-2014 11:54

Cześć!

Nie znalazłem odpowiedniego tematu do mojego problemu więc ten z 'Siłownia' w nazwie wydaje mi się odpowiedni. A problem mam nietypowy, mam DZISIAJ facepalm testy sprawnościowe w mojej robocie i musze się podciągnąć nachwytem 20 razy, niestety obudziłem się z ręką w nocniku i nic nie robiłem w tym kierunki i przed chwilą sprawdzałem podciągam się... 12 razy. Jak myślicie co mi da kopa dzisiaj/pomoże? mam w zanadżu jakieś medykamenty, może ketonal to nic nie będe czuł i da rade? jakiś litr tigera albo coś?

Nie jest to trollowy wpis, może dziwnie zabrzmiało to pytanie, ale ja na prawde mam problem i na prawde jest to poważne Undecided

pozdrawiam


RE: Siłownia - odżywianie - masa - Tiger04 - 28-03-2014 12:01

Oj nie wiem czy coś jest w stanie Ci pomóc. Na pewno nie podciągaj się więcej dziś. Możesz spróbować z tą kofeiną, ale czy to coś da Tongue. Jakby Ci się udało zdobyć próbkę tego KLYK nieźle dało mi kopa za pierwszym razem.


RE: Siłownia - odżywianie - masa - Admin - 28-03-2014 12:09

Walnij shota przedtreningówkę np. napalm to zawsze będziesz pobudzony bardziej, ale nie łudź się że to sok z gumijagód, szpinak papaja czy inny eliksir który zrobi w parę minut z Ciebie hulkaSmile


RE: Siłownia - odżywianie - masa - Liromir - 28-03-2014 12:11

będzie wstyd na kompani


RE: Siłownia - odżywianie - masa - Juhas - 28-03-2014 12:27

wódka dobrze odchudza Big Grin


RE: Siłownia - odżywianie - masa - Traw3k - 28-03-2014 17:33

Podciągam się na drążku od początku lutego i jak ktoś maksymalnie robi 12 podciągnięć, albo w tych granicach to nie ma cudów, żeby nagle zrobił 20...

Z takich prostych porad to na pewno nie męcz mięśni, bo muszą być wypoczęte i gotowe na wysiłek potem. Napój energetyczny może pomóc, ale one raczej na ogólną wydolność organizmu wpływają, a jak nie będziesz miał w łapie to Ci nawet to nie pomoże.
Musisz też po prostu dobrze się zmotywować, myśleć że dasz radę, a najlepiej wyobrazić sobie siebie jak robisz kolejne podciągnięcia po tej 10-tce, czy 12-tce. Niektórym pomaga wyobrażenie sobie obok ładnej kobiety, która na Ciebie patrzy. Podobno dwa, trzy podciągnięcia więcej można dzięki temu zrobić. Smile


RE: Siłownia - odżywianie - masa - Scoobyx - 08-04-2014 22:30

Mam takie pytanko, brzuch i nogi się robi codziennie? Coś takiego kiedyś słyszałem.
Stworzyłem sobie plan treningowy: KLIK & KliKK

Ciekawą aplikację znalazłem w App Store: "Fitness Point" do układania planów treningowych Smile


RE: Siłownia - odżywianie - masa - casualsprojects - 08-04-2014 22:37

Nie - partie jak każda inna, brzuch 2-3 razy w tygodniu,
nogi zależy od priorytetu
na szybko tylko spojrzałem na podział dni - brak treningu nóg, a jeden dzień tylko na brzuch? w piątek daj nogi
a brzuch dołóż sobie do którychś dni,
chociaż ja i tak bardziej preferuje partia 2x na tydzień Big Grin