Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
badii typuje NBA. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: badii typuje NBA. (/Temat-badii-typuje-NBA-79235)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: badii typuje NBA. - zajazdowicz - 18-11-2013 00:23

Lakers dzis win


RE: badii typuje NBA. - mareczek - 18-11-2013 00:39

Niestety 1 z typow juz prawdopodobnie po 1 kwarcie moge stwierdzic ze nie wejdzie bo na marne 18 punktow 7 zdobyl Cousins i zaliczyl az 4 zbiorki. Nadzieja w wygranej Memphis

Edit: druga kwarta to 3 punkty dla Cousinsa czyli razem 14 co wyglada obiecujaco ale nie napalam sie. Nocka jednak moze byc niezla bo Grizzlies zgodnie z planem cisna ich narazie.


RE: badii typuje NBA. - ryback - 18-11-2013 01:51

LA idzie za 100


RE: badii typuje NBA. - mareczek - 18-11-2013 04:30

2 plusiki w tamtym meczu. LA ogladac mi sie nie chce ale patrze rowny mecz. Troche lipa. No nic wstaje i mam nadzieje liczyc kase.


RE: badii typuje NBA. - Roxi5017 - 18-11-2013 06:17

No i AKO siadlo Tongue


RE: badii typuje NBA. - pawel741 - 18-11-2013 06:40

LAL pięknie ugrali ten mecz Smile


RE: badii typuje NBA. - badii - 18-11-2013 06:53

Tak powinni grac zawsze..
Hill season-high wykrecil, miodzio.
Niech tylko jeszcze zbiorki def pocwicza i bedzie gitezz Smile
Kazdy liczy kaske po Lakersach, dziekuje! Big Grin


RE: badii typuje NBA. - pawel741 - 18-11-2013 06:57

Hah Big Grin Również dziękuję z ten typ mega Smile Moze dzisaj/jutro tez coś ciekawego się uda ugrac Smile


RE: badii typuje NBA. - badii - 18-11-2013 06:59

Juz teraz polecam pograc portland.
Albo jakis hc w ich strone
Kurs na pewno spadnie Smile


RE: badii typuje NBA. - badii - 18-11-2013 15:51

Golden State Warriors -9 @ 1.90

Utah jest tak slabe, ze az oczy rażą... Tutaj będzie blowout :]


Portland Trailblazers @ 2.40 ew. Portland z handicapem +3.5 @ 1.80

Brooklyn to w tym momencie zlepek pseudogwiazd. Co oni pokazują swoją grą? A no właśnie wielkie NIC! Miliony powydawane, miało być tak pięknie, miało być mistrzostwo, a ja tutaj widzę, że oni z taką grą będą mieć nie mały problem, aby się do PO dostać. Kidd jest nikim na ławce, nie ogarnia takiego zespołu, nie ma haryzmy, nie potrafi narzucić gry swoim podopiecznym. Co innego Portland - oglądałem ich wczorajszy mecz z Toronto i tylko dlatego, że run Raptors zrobiło w ostatniej kwarcie była dogrywka... Tak to, przez cały mecz byli lepsi przyjezdni. Zadziwia mnie fadeaway Aldridge'a. Robi to tak płynnie, aż miło się go ogląda. Batum sieka trójkami, Lillard też jest w formie. Ta trójka poprowadzi dziś PTB do zwycięstwa? Może i grali dziś dogrywkę z Raptors, ale to 'tylko', a może 'aż' 5minut? Oni takie mecze grają codziennie, codzienne treningi, wysiłek. Może i to wpływa trochę na organizm, ale oni do takiego wysiłku są przyzwyczajeni. Ja nie widzę dziś innej opcji jak wygrana PTB, dlaczego? Bo Brooklyn to nie ten Brooklyn, o którym mówiono na początku sezonu, że jaki on miał być dobry... Jak na razie się nie udaję i wątpię, żeby się udawało... Zlepek gwiazd, które ze sobą nie potrafią współpracować, wymęczone zwycięstwo w Phoenix, dostali lanie od słabych Kings (a tam grała podstawowa 5-tka ^^), Wizards ich leją, Indiana i LAC też (ale tutaj byli skazani na porażkę). Mi się jakoś ich dzisiejszy win nie widzi, mimo tego, że powracają do swojej hali. PTB dziś zdobędzie Barclays Center i kontynuuje swoją serie 7 wygranych.


PS. Z innej paki to polecam Trusendi @ 5.50 Tenis Smile))