Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 22-09-2013 11:51

Dostałem wreszcie 1 golda Smile. Kupiłem 2 mieszkańców na 3 lata do tego 300 drewna i za resztę trochę udzialów z miasta i zostawiłem pare groszy na energię Wink. Dziś rozbudowuje ulice, tartak na poziom 4ty i kopalnie złota na 2gi Big Grin


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Rafiks1992 - 22-09-2013 12:12

o kurcze to niezle ;p ja zbieram tez na 2 moze 3 golda i poszaleje ^^ pracownicy mi pozdychali i niezbyt mam co robic ;/


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - pawelos377 - 22-09-2013 12:16

Co robić aby mieć pracowników ?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Rafiks1992 - 22-09-2013 12:21

w glownym budynku unskilled workerow produkowac Tongue albo mozesz kupic ich za golda na 3 lata, i to jest chyba najlepsze rozwiazanie. zainwestowac te kilka zl ale miec pewnych pracownikow z 20 najlepiej ^^


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - KingKiller - 22-09-2013 13:43

Zarejestrowany z refa, nick Locagus Wink


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - 3.14 - 22-09-2013 15:26

poszlo z refa, pozdro


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 22-09-2013 19:48

Ja kupilem 2 pracownikow na 3 lata a reszta jest normalnie. Juz mi 15 dni zyja Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - qpse2013 - 22-09-2013 23:52

A co myślicie o zakupach akcji miast i państw? Trochę tego nakupowałem. W tym aspekcie spodziewam się większych korzyści niż w samej rozbudowie i wydobyciu.

[Obrazek: Clipboard03.jpg]


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 23-09-2013 07:09

Ja kupiłem akcje miasta jednego francuza na 8mym poziomie bo koleś wydobywa już wszystkiego po 480 a jego akcje były za: 0,0187


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - qpse2013 - 23-09-2013 11:16

(23-09-2013 07:09)Xzibin napisał(a):  Ja kupiłem akcje miasta jednego francuza na 8mym poziomie bo koleś wydobywa już wszystkiego po 480 a jego akcje były za: 0,0187

Mój stan posiadania to blisko 600 akcji w 35 miastach i kilkadziesiąt w kilku państwach. Na razie jeżeli chodzi o wartość sumarycznie delikatnie na +, ale im więcej ludzi będzie grać tym większa szansa wzrostu wartości akcji. Zobaczymy, na razie bardzo mi się to podoba. Tym bardziej że akcje dają możliwość uzyskiwania dywidendy z produkcji miast których akcje posiadamy. Więcej surowca to szybszy rozwój naszego miasta. Moim zdaniem na razie mocno niedocenione akcje Polski, zdecydowanie będę systematycznie nabywał.
Pozdrawiam

P.S. Xzbin - nie dałeś mi wskazówki do zapisu regulaminowego z umieszczaniem reflinku. Puki go nie mam pozwolisz, że trochę się popromuje?

www.goldentowns.com?i=1127