Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie (/Temat-Zarabiaj-na-facebooku-i-fanpage-300-zl-miesiecznie-74687)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Nemezis - 22-09-2013 22:28

Witam, a więc tutaj kilka słów ode mnie na temat poradnika.

Więc tak Poradnik zawiera 21 stron w pde'fie, jest bardzo przejrzyście napisany oraz nie doszukałem się jakiś większych błędów ortograficznych czy interpunkcyjnych.Przechodząc do samego poradnika jest to naprawdę dobra księga "Facebookowej Wiedzy" bardzo dużo informacji można znaleźć począwszy praktycznie od zera do sposób zarobku na własnym fp. Nawet gdy nie posiadamy fp możemy go stworzyć w miarę szybko, metody pozyskiwania like są również opisane więc myślę że dla laika też się coś znajdzie. Teraz przyszedł czas na metody których jest od groma (metody zarobku) oczywiście bym rzekł ze aż za dużo i nie wiadomo na co się zdecydować, aczkolwiek każda z metod jest dobrze oraz przejrzyście opisania. Na koniec mogę dodać iż ten poradnik jest na pewno warty swojej ceny oraz nie wypali się szybko gdyż mamy opisanie kilkanaście metod które nie wpływają na zarobki drugiej osoby która kupiła poradnik, moja ocena to 9/10.


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - stoki - 23-09-2013 09:29

zakupilem jestem zadowolony, sporo merytorycznej wiedzy, duzo metod nic tylko czekac na druga czesc


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Zły_Szeląg - 23-09-2013 22:00

Druga część poradnika trafiła do recenzji.

Postawiłem duży nacisk na tworzenie i promowanie fanpage, bo sporo kupujących pierwszą część miało z tym problem. Dopisałem kilka fajnych, użytecznych sztuczek.

Poradnik mówi też jak tworzyć i rozwijać francuskie fanpage przy wykorzystaniu podanych metod. Nie musicie znać języka, dodałem przydatne słownictwo i źródła.

Nie ma podanych innych metod zarobku, bo w zamyśle robię to pod PPA.

Będę prowadził w dzienniku jeden francuski fanpage i opisywał na bieżąco postępy dla osób zainteresowanych.

Dla osób, które kupiły lub zakupią pierwszą część cena 15 zł. Dla pozostałych 30 zł Big Grin


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - pleszczo - 24-09-2013 09:35

Będzie jakieś remedium na zablokowanie socialmediabara na facebooku? Tongue


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Zły_Szeląg - 24-09-2013 09:44

W zwiazku ze zmianami w dwoch programach mam juz gotowa darmowa aktualizacje poradnika. W najblizszym czasie wysle kupujacym Big Grin


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Klin - 24-09-2013 15:49

Oczywiście biorę i druga część. 15zl wysyłam, proszę o dane do przelewu Wink


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Zły_Szeląg - 25-09-2013 08:31

Wysle, ale poczekajmy na recenzje Smile


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - Yogii - 25-09-2013 16:46

biore poradnik

prosze o nr konta bankowego na pw


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - szykiryki - 26-09-2013 09:39

Kupiłam poradnik. Przeczytałam od deski do deski Smile. Dużo rzetelnej i merytorycznej wiedzy. Od rana zaczynam realizację i wieczorem postaram się pochwalić pierwszymi efektami (o ile takowe będą).

Posiadam niewielki fanpage (1200 fanów), ale są to ludzie w większości w wieku 22+, więc skorzystam z jednego ze sposobów, które nadają się do takiego targetu.

Polecam wszystkim poradnik. Myślę, że nawet osoby, które nie posiadają własnego FP i będą go budować od zera są w stanie zarobić, choć zajmie to trochę więcej czasu, ale na pewno inwestycja w poradnik się zwróci Smile


RE: Zarabiaj na facebooku i fanpage 300 zł miesięcznie - dariusz08 - 26-09-2013 22:29

Chcę kupić poradnik.
Proszę o kontakt.
Ile trzeba lajków żeby zarabiać?