Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! (/Temat-Afiliant-com-nie-trzeba-miec-strony-www-zeby-zarabiac-70531)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - bartex89 - 20-07-2013 11:33

ja mialem do 5 godzin , ale ogolnie pisze ze maja na to czas 72 godz


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - Mazzakollo - 20-07-2013 11:56

Okay, dziękuję. Ja zrobiłem konto wczoraj wieczorem, więc pewnie dopiero w poniedziałek mi zaakceptują.
Swoją drogą ciekawym, czy będą robili jakieś problemy w związku z niepełnoletnością...


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - bartex89 - 20-07-2013 12:02

ale musisz wyslac im skan dowodu oraz oswiadcenie o nie prowadzeniu DG


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - Driver494 - 20-07-2013 23:01

---


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - mr. nobody - 22-07-2013 08:47

O niepełnoletnich już pisałem kilka postów temu - potrzebna jest zgoda od rodziców. Smile

W weekendy nie pracują - to pewne, bo nigdy nie zostałem zaakceptowany do żadnego programu w weekend, zawsze w ciągu tygodnia.


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - szykiryki - 22-07-2013 12:24

U mnie, dzięki poradnikowi mr. nobody, codziennie jest niewielka kwota, ale stabilna Smile. Wpada 10-20 zł (reklama tylko na FB i moim blogu). Myśle, ze do końca miesiąca dobije do 500 zł, więc jeszcze raz dzięki. Wysyłałam im niezbędne dokumenty, większa część kwoty jest już w prowizji aktualnej, część w "do wypłaty", więc chyba nie będzie problemu z wypłatą Smile.


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - mr. nobody - 24-07-2013 08:51

Bardzo się cieszę. Smile

Z tego co widzę, to co jakiś czas mi wpada jakaś mała prowizja z poleconych, ale tutaj się nie chwalicie poza Szykiryki.


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - fafu777 - 24-07-2013 09:33

No to się pochwale 7zł w dwa dni Big Grin Jeszcze nie ogarniam ale z czasem mam nadzieję że będzie lepiej .


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - mr. nobody - 24-07-2013 10:29

Smile Zawsze jakiś początek. O wiele łatwiej tu sobie dorobić kieszonkowe, jak ktoś ma głowę na karku, niż tyrać w MyPayach i innych CPLeadach. ;P


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - Rogeros - 24-07-2013 14:21

Kurcze facebook zablokował mi dodawanie treści, chyba przecholowałem z linkami Smile