Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach (/Temat-AditNetwork-Zarabiaj-na-Reklamach-Aukcjach-60552)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - max188 - 05-01-2013 13:50

Dokładnie platforma jest bliska uruchomieniu (jest już skończona - testują ją i dopieszczają Smile ), przepraszają że jeszcze to nie nastąpiło. W każdym razie będzie to już niedługo Smile


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - Polak123 - 05-01-2013 14:53

Mamy teraz ostatnie 9 dni na zakup punktów CC później nie będzie to możliwe w systemie, tylko na wewnętrznej giełdzie gdzie użytkownicy będą sprzedawać te punkty ale na pewno nie po takiej taniej cenie jak teraz.


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - kakaFP - 05-01-2013 14:59

ta platforma o ktore piszecie powyzej ma sluzyc do tego dziennego zarobku z ogladanych reklam czy do czegos innego?


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - Polak123 - 05-01-2013 16:01

Do sprzedawania punktów na niej. Będziemy na niej wykonywać wszystkie transakcje związane z kupnem i sprzedażą punktów.

Najbardziej interesująca jest cena CC oraz Adpointów ale już wkrótce sie tego dowiemy Wink


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - ComboThe - 05-01-2013 19:01

Tłumaczenie z innego forum:

"Rozumiemy, że wielu z Was oczekuje, że adpoints platformy handlowej będzie rozpoczęte już w pierwszym tygodniu 2013. Chcielibyśmy przeprosić za nieporozumienia dotyczące tego problemu, platforma jest w pobliżu daty rozpoczęcia. Mimo, że platforma jest już w pełni zakończona, nadal ją dopracowujemy i zostanie ona uruchomiona w najbliższej przyszłości. W międzyczasie prosimy o cierpliwość , gdyż niebawem podamy więcej szczegółów o naszej fantastycznej platformie. Po ustawieniu daty rozpoczęcia, nastąpi oficjalne ogłoszenie."


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - kakaFP - 05-01-2013 20:09

Ostatnio pojawily sie informacje w internecie od zespolow na temat zarabiania na adpointach. Zaznaczam, ze nie sa to oficjalne informacje, pochodzace od przedstawicieli AditNetwork.

Chodza sluchy po necie zeby zarabiac na adpointach podobno trzeba bedzie miec wykupiony wiekszy pakiet niz za $100.

Zaznaczam jednak ze sa to tylko plotki, nie wiem ile w tym prawdy. Slyszeliscie cos na ten temat?Prosze o wypowiedzi


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - szefu - 06-01-2013 19:55

To w końcu to 100$ które zainwestuję mi się zwróci czy nie? Bo nigdy w internecie nie inwestowałem a nie ukrywam 300 zł to dla mnie troche kasy jest.


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - ComboThe - 06-01-2013 22:01

Zwrot z adpacka wynosi 70%, czyli z 100$ wypłacisz 70$ + zarobek z cc, adpointów (nic nie słyszałem że trzeba mieć wyższy pakiet), z binarki, jest na prawdę dużo możliwości zarabiania


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - tamburyniarz - 06-01-2013 22:03

(06-01-2013 19:55)szefu napisał(a):  To w końcu to 100$ które zainwestuję mi się zwróci czy nie? Bo nigdy w internecie nie inwestowałem a nie ukrywam 300 zł to dla mnie troche kasy jest.

Nie panikuj, wątpię, by było prawdą ,że zbierać AdPointy będą mogli tylko Ci z większymi pakietami. Skoro tak, to jaki sens miało by wy wykupowanie pakietu za 100$?


RE: AditNetwork - Zarabiaj na Reklamach,Aukcjach - max188 - 07-01-2013 18:54

Zgadzam sie. Pakiet za 100$ i zarobek 70% z niego? a Adpointy po co? po co taki pakiet? Myślę że ktoś wymyślił coś głupiego żeby jego poleceni wpłacali min 300$ Big Grin