Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit? (/Temat-FM-GROUP-Opinie-Hit-czy-Kit-60179)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit? - fusek - 06-06-2016 23:34

(06-06-2016 22:58)Bidbar96 napisał(a):  Przeciez mlm opiera sie TYLKO na wciskaniu startera. To nie jest biznes.

Fala hejtu na raz...dwa...TRZY!

Jerk2

Podobne dzialanie jak w hyip - tylko tam chodzi o wplacenie kasy na jakas paczkeSmile


RE: FM GROUP - Opinie - Hit czy Kit? - adik7276 - 08-06-2016 01:32

Widać koledzy hejtujący mają słabe pojęcie o tym czym na prawde jest MLM i nie potrafią odróżnic go od piramidy finansowej - zresztą jest to w polsce bardzo na topie i wiekszość Firm dostaje właśnie taką łatke piramidy finansowej.


Odbiegając już od tego tematu znam osoby które zaczynając od zera, całkowicie od dołka finansowego doszły do zarobków kilka, kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie. Ale dalej hejterzy którym nie udało się w MLM wmawiajcie sobie że to piramida finansowa facepalm


Co do głównego tematu.. FM group ? myślę że trochę za stary temat. Firma stoi już kupe czasu i ciężko będzie Ci znaleźć chętnych na współprace bo z doświadczenia wiem jak to wygląda aktualnie w praktyce. Jeżeli na prawdę chcesz coś zdziałać i rozwinąć strukturę, zając się tym na poważnie to polecam firmę Lou pre do której przeszło wielu liderów z FM około 2 lata temu gdy firma LP powstała.



W loupre sam byłem, teraz mieszkam za granicą więc plan poszedł do piachu i zamawiam tylko produkty dla siebie i znajomych (Swoją drogą wiele produktów genialnych, chociaż trafiaja się też słabsze jak wszędzie). Mam dużo materiałów z tej firmy, dostawałem od wielu liderów. Jeżeli chcesz na prawde podziałać to mogę Ci co nieco doradzić,podesłać, powiedzieć albo nakierować na współpracę z kimś Smile Pozdrawiam,



EDIT: I jedna mała rada, jeżeli bierzesz się za MLM - np. Lou pre lub FM to rób to profesjonalnie, ucz sie na błędach, działaj w taki sposób jaki sie sprawdza. Jeżeli będziesz popełniał błędy to nic z tego nie będzie. Nie obiecuj ludziom zlotych gór za darmo bo w tych firmach trzeba poświęcić mnóstwo czasu, rozmawiaj z ludźmi tak samo jak rozmawiasz z nimi każdego dnia. Jeżeli umawiasz się z kimś na spotkanie to nie rób atmosfery jak na rozmowie o prace, ma być luźno i ciekawie. Nie pisz do ludzi na fejsie że masz zajebisty biznes i rozdają mercedesy bo jeśli tak zrobisz to spaliłeś 90 % kontaktów i swoją szanse na łatwy start. Bądź wytrwały, a każdy efekt i nowa osoba w twojej strukturze z takim zapałem jak Twój będzie Cie cieszyła jak wygrana w lotto. Powodzenia