Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! (/Temat-Zarabiamy-w-FireCash-z-Diqtion-em-56206)



RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - blancio100g - 14-08-2012 18:04

Ogólnie kase można było zarobić teraz już słabo idzie, na yt i innych serwisach pełno filmików jak ktoś nisze znajdzie to za 1h już 1000 innych filmików podobnej tematyce. Diqiton będzie dodawał ss'y ile to zarabia bo ma pod soba pewnie 1k+ refów + wcześniej zajebiście mocno wypromowaną stronkę więc nie dziwcie się jak pokaże następny ss znowu 10k+ a wy nic kasy nie macie bo teraz nowi to już raczej gówno zarobią ;p


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Scoobyx - 14-08-2012 18:20

Nie prawda. Ja się po tygodniu zaczynam rozkręcać. Wpadły mi 2 pobrania i się zwrócił hosting+domena.
Wystarczy umiejętnie promować... Jak diqtion wypromuje mi tego bloga jeszcze lepiej to sądzę, że powinienem mieć już lepszą dniówkę.


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Yanke$ - 14-08-2012 19:38

ciekawe kiedy bedzie firecash promowac Wink ale tu sprawdzi sie chyba stara zasada: umiesz liczyć - licz na siebie Wink


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - bytomiok - 14-08-2012 21:03

Dajcie Diqtionowi odpocząć i poszaleć na wakacjach Smile Wróci to pewnie napisze coś ws. promowania jak i odpowie na zaległe emaile.


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Dennisek78 - 14-08-2012 21:27

Diqiton nie zajmuje się promocją, więc On by mógł być na 12 - miesięcznych wakacjach ale to nie od Niego zależy ...


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Diqtion - 15-08-2012 00:48

Tu się mylisz, bo w promowaniu 50% zależy ode mnie. Spokojnie, maili mam od groma i staram się cały czas odpisywać. Odpisałem właśnie na ok. 150 e-maili i jeszcze jakieś 50 zostało. Idę już spać więc reszta jutro. Chciałbym dodać, że odpsiująć zaczynam od tych starszych, żeby była zachowana jakaś sprawiedliwość. Jeszcze co do promowania, jutro wykonam kilka telefonów, dopytam i w temacie pojawi się odpowiednia informacja.


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Dennisek78 - 15-08-2012 02:49

Do Twoich obowiązków należy sprawdzenie/akceptacja danie adresu dalej .. promowanie nie zależy od Ciebie beka


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Diqtion - 15-08-2012 10:20

No tak, Ty przecież z Damianem piwo pijesz to lepiej wiesz, ok ok nie kłócę się z mistrzem.


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Lukasz36016 - 16-08-2012 19:56

[Obrazek: 19946560536977968874.jpg]
<--------- Av mówi sam za siebie że Coś chyba zawyżyliście progi do minimum wypłaty. trzeba 10 000 000$, spoko, brakuje mi tylko
9 999 991,19$ Smile


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Max998 - 16-08-2012 20:00

10 milionów dolców minimum do wypłaty?
Chyba nieco przesadzasz, szkoda, że ja nie mogę tego zobaczyć bo nic jeszcze nie zarobiłem.. :o