Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nieaktualne! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nieaktualne! (/Temat-Nieaktualne-46417)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Płacę 40gr za 3 oddane głosy z jednego konta na FB - PILNE! - tourquise - 29-11-2011 18:36

Ja nie twierdzę, że każdy... bo jak na razie podobnych sytuacji nie zauważyłam... przynajmniej w kwestii głosów Wink


RE: Płacę 40gr za 3 oddane głosy z jednego konta na FB - PILNE! - Ultranapromieniowany - 29-11-2011 18:40

To jeżeli mam robić ss-y całą następną godzinę to może pan potraktować tą pracę jako refback za reputację i przyznać mi relatywnie za każdą odpowiedź plusa, bo nie mam ochoty robić ss-ów przez następną godzinę. I tak będzie to nagroda, bo przydadzą się plusy na nowe forum, a pieniądze mam z uploadu więc może starczy tyle ile mam. Fakt że dostanę tylko 5 plusów ale to i tak drogą nie chodzi...Prosiłbym o dopisanie w regulaminie że do potwierdzenia potrzebne są screeny ekranu, gdyż może to być przestroga i wiadomość dla niepoinformowanych.


RE: Płacę 40gr za 3 oddane głosy z jednego konta na FB - PILNE! - tourquise - 29-11-2011 18:48

Heh... ciekawe...
A tak na marginesie to już się zastanawiam jak mam pisać by nie być "panem"...
Nie bardzo mam za co przydzielić tą reputację, ale cóż...
-------------------
Tymczasem przypomnę jeszcze, że dziś i jutro to ostatnie dni głosowania!!!
Bardzo pilnie potrzebne są osoby, które mają większą ilość kont Smile Pomoc będzie wynagradzana...


RE: Płacę 40gr za 3 oddane głosy z jednego konta na FB - PILNE! - Roben - 29-11-2011 19:03

Ultra... Musisz sobie zdawać sprawe że jesteś nowym użytkownikiem na forum i nie jesteś wiarygodny dla nikogo to jest oczywiste.Na wiarygodność trzeba sobie zapracować a wtedy nie będzie najmniejszych problemów.Dodam że wiarygodnośść to pkt reputacji ktore dostajesz za pomoc innym,posty które piszesz na forum(sensowne nie spam) i czas spędzony to wszystko składa się na procenty użytkownika i range w awatarze od usera do pro.I po tym poznaje czy ktoś jest wiarygodny i oczywiście opinia użytkowników.

Ps.Jeśli okaże sie że ktoś oszukiwał i zostanie to potwierdzone to chyba nie musze mówić czym to sie skonczy...


RE: Płacę 40gr za 3 oddane głosy z jednego konta na FB - PILNE! - Ultranapromieniowany - 29-11-2011 19:10

Roben rozumiem już, czyli reputacja, posty i słowo użytkowników jest ważne w ocenie mojej wiarygodności?


RE: Płacę 40gr za 3 oddane głosy z jednego konta na FB - PILNE! - Roben - 29-11-2011 19:15

(29-11-2011 19:10)Ultranapromieniowany napisał(a):  Roben rozumiem już, czyli reputacja, posty i słowo użytkowników jest ważne w ocenie mojej wiarygodności?
Dokładnie Smile Jeśli będziesz miał w czymś problem to pisz na priw.


RE: Płacę 40gr za 3 oddane głosy z jednego konta na FB - PILNE! - tourquise - 29-11-2011 19:48

(29-11-2011 19:03)Roben napisał(a):  Ps.Jeśli okaże sie że ktoś oszukiwał i zostanie to potwierdzone to chyba nie musze mówić czym to sie skonczy...

Moje podejrzenia są raczej jasne... 2 konta PP z różnymi mailami na tę samą osobę, z czego ani jedna ani druga nie potwierdza oddania głosów...


RE: Płacę 40gr za 3 oddane głosy z jednego konta na FB - PILNE! - Roben - 29-11-2011 20:17

Potwierdzone to oszust

[Obrazek: skrin]


RE: Płacę 40gr za 3 oddane głosy z jednego konta na FB - PILNE! - tourquise - 29-11-2011 20:47

No właśnie... Czyli jednak mój babski 6 zmysł mnie nie zawodzi... ale tu chyba bardziej zawód wykonywany.
No więc w czwartek idzie zawiadomienie o przestępstwo do prokuratury... Trzeba mieć tupet, żeby jeszcze próbować 3 razy... :/
BTW. to dzięki za potwierdzenie... Smile


RE: Płacę 40gr za 3 oddane głosy z jednego konta na FB - PILNE! - Roben - 29-11-2011 21:46

Dzisiejsza porcja z osmiu kont.