Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł (/Temat-Zarabianie-kasy-na-pokerze-BEZ-WPLACANIA-WLASNYCH-SRODKOW-dowody-wyplat-na-3-800zl-40366)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - bartek2734 - 25-07-2012 17:23

da się z wirtualnym dac na prawdziwe jaknie prosze o porandik


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - fakeplayer - 25-07-2012 17:46

(25-07-2012 17:23)bartek2734 napisał(a):  da się z wirtualnym dac na prawdziwe jaknie prosze o porandik

sprecyzuj trochę swoją wypowiedz? chcesz po dostaniu "wirtualnego bonusu" bez wkładu czasu, gry zamienić go na realną walutę? :///


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - KarmazynowyPirat - 25-07-2012 18:04

Jeśli chodzi Ci o to, co zrobić, żeby na poker roomie mieć konto do gry na prawdziwe pieniądze, to wystarczy tylko uzupełnić profil o WSZYSTKIE dane.


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - bartek2734 - 25-07-2012 18:39

Napisane jest wyzej bez wpłat a tam mi pokazuje ze trzeba zrobic przelew jak daje okineko w prawdziwe pieniadze


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - KarmazynowyPirat - 26-07-2012 17:39

ja robiłem to rok temu i już nie pamiętam, masz przecież dokładną instrukcję co robić na pokerstrategy...


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - Manio987 - 12-10-2012 11:27

"Dear Maniomaciej,

Unfortunately, we are unable to transfer the free poker money to your PartyPoker account as your registration with them is incomplete. You have yet to register a real money account.

Log in to the PartyPoker software and go to "Cashier"
Go to "Deposit"
Fill out the form in order to create a real money account
You should not make a deposit before receiving the free poker money

Please make sure that you validate your email address. You should have received a validation email from PartyPoker. If not, simply request another email in the poker software under "My Account > Change/Validate Email".

Once you have registered your real money account and validated your email address, please let me know by replying to this ticket. I will then transfer the free poker money to your PartyPoker account.

If you are still unable to resolve the issue, you can always register at another of our poker rooms and receive the free poker money there. A list of available poker rooms, along with instructions on how to create an account, can be found here:

http://www.pokerstrategy.com/quiz/platform/

Simply download the poker software of your choice and follow the instructions on how to register a player account.

Once registered, please reply to this ticket with the name of the poker room and your username with them. I will then transfer your free poker money.

In the meantime, if you require any further assistance please contact us and we will be happy to help.

Kind regards,

PokerStrategy.com Transfer Team"

Mógłby mi ktoś powiedzieć dlaczego nie dadzą mi 50$ ? Słabo z angielskim.Smile


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - damianus627 - 12-10-2012 11:45

@up musisz zrobić konto na PartyPoker.


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - Manio987 - 12-10-2012 12:51

Dostałem od pokerstategy.com odpowiedź na mojego maila. Powiedzieli ze nie dają już tych 50$ darmowych. szkoda. Zna ktoś jakiś inny serwis co daje przynajmniej 10$ darmowych ? Z góry dzięki Wink


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - Kamil85 - 20-08-2017 14:16

lepjej to dobrze przemyslec


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - Mati684 - 20-08-2017 19:31

(20-08-2017 14:16)Kamil85 napisał(a):  lepjej to dobrze przemyslec

Na kij bezsensowne posty nabijasz? Wink

Czuje za zaraz jakis temacik z super strona lub poradnikiem wstawisz Big Grin