Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS (/Temat-Prospectors-io-gra-przegladarkowa-w-sieci-EOS-163661)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - Kakashi69 - 21-11-2021 03:52

Dwa lata temu wykonałem misję i pamiętam że za to było wax. Czy te coiny są coś warte?


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - xXxPiciaxXx - 06-12-2021 09:59

Siema,
Nie dawno ruszyła nowa mapa która daje sporo możliwości zarobkowych.
Ja przez pierwsze 3 dni zebrałem już ok 20$ profitu.
Kto chętny zapraszam na PW


RE: Prospectors.io - gra przeglądarkowa w sieci EOS - xXxPiciaxXx - 21-12-2021 07:49

Zapraszam chętnych ponownie.
Ja wbiłem w gierkę około 30-35dni temu z wkładem ok 10$.
Wszystko co zarobiłem przesyłam na portfel Binance i kupuje różne krypto, aktualnie mam prawie 500$ plus około 50$ do wypłacenia.
Wszystko tylko i wyłącznie z gierki, polecam bo największy potencjał na nowej mapie do zarobienia jest jeszcze przez około 2 miesiące.

Chętni zapraszam na priv wszystko wyjaśnie.