Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 16-03-2018 20:38

W ramach niecodziennej promocji rozpoczął się właśnie pierwszy konkurs na coalco. Obrotowy konkurs

Zasada jest bardzo prosta.

- Co miesiąc nagradzamy osoby polecające użytkowników, którzy osiągają największy obrót na giełdzie surowców.
- Aktualna edycja konkursu trwa do 31 marca 2018 roku, godz. 12:00. Ogłoszenie wyników: 31/03/2018 21:00
- Pod uwagę brane są wyłącznie kopalnie, które mają osobę polecającą

Nagrody

1 miejsce: 200,000 t węgla dla osoby polecającej
2 miejsce: 100,000 t węgla dla osoby polecającej
3 miejsce: 50,000 t węgla dla osoby polecającej
4 miejsce: 25,000 t węgla dla osoby polecającej
5 miejsce: 10,000 t węgla dla osoby polecającej

Aktualne wyniki są dostępne po zalogowaniu pod adresem: https://coalco.pl/konkurs

Jest to być może dość nietypowa forma wybierania i nagradzania zwycięzców ale prawdopodobnie emocje będą nieco większe niż na grzybach i nieco mniej przewidywalne niż w konkursach podobnego typu.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 16-03-2018 21:28

Cytat:musi wejść tam 2 - 3 razy dziennie i odebrać wykopany węgiel do SILOSA kliknięciem
Trochę za ostro.
Niby dla dobra gry - by trudniej było zarabiać bez aktywności ale z drugiej strony ktoś kupuje budynek który zwraca się dopiero za dłuższy czas i musi jeszcze kilka razy dziennie klikać by nie czekać kilka lat na zwrot? Nie wiem czy to nie odstraszy od zakupów. Raczej bym zmienił wymóg albo wymyślił inny sposób. Nie każdy może rano, południe, wieczór wchodzić i klikać. Kurna gorzej niż etatówka się zrobi, dyspozycyjność 24h beka
Dodatkowo konto premium musiałoby - skoro jest w planach - nie mieć żadnych wymogów tego typu bo po co autouzupełnianie skoro i tak trzeba wejść coś zrobić Wink Musiałyby by one kosztować sporo by każdy nie wykupił premium ale jak będą drogie to też ilu się skusi...

Masz orzeszka coalco do rozgryzienia ale może ktoś ciekawe rozwiązanie jeszcze podrzuci. Też jak Ty nie jestem zwolennikiem wymuszania. W razie potrzeby prędzej wdrożyłbym blokadę na różne opcje/budynki i odblokowywał możliwości aktywnym użyszkodnikom żeby uniknąć sytuacji że ktoś wykupi automat, oleje grę i wpadnie co parę tygodni po kasiorę, gdy spłaci się budynek kolejne lata tylko doiłby grę - co z czasem mogłoby oznaczać upadek. Ostrożny byłbym zarówno z wymuszaniem i automatami - choć czasowe by się przydały - np. ktoś ma wyjazd, ferie, itp. wykupuje automatiko i spokojnie odpoczywa bez strat Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 16-03-2018 21:36

Chyba nie mam orzeszka do zgryzienia jednak tak dużego, ponieważ ja nie widzę problemu w tym aby użytkownik logował się choćby raz na tydzień aby uzupełnić energię. Raczej będę się kierował ku temu aby zachęcić użytkownika do regularnego logowania się a wręcz w jakiś sposób mu to wynagrodzić. Przez jakiś czas zastanawiałem się nawet nad ograniczoną możliwością składowania węgla oraz zaoferowaniu możliwości nabycia składowiska (coś typu - nie logujesz się często, nie generujesz wyświetleń i kliknięć - PŁAĆ!) ale zrezygnowałem z tego pomysłu definitywnie. Wierzę w to, że finalny produkt zachęci do regularnych wizyt i tego będę się trzymał.

PS. Czternastodniowy "Tryb wakacje" dwa razy w roku za darmo już teraz przewiduję. Różne są sytuacje w życiu, nie zawsze jest czas na internetowe ceregiele ale dorobku szkoda więc to będzie przywilej każdego użytkownika coalco.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 17-03-2018 02:03

(16-03-2018 21:36)coalco napisał(a):  PS. Czternastodniowy "Tryb wakacje" dwa razy w roku za darmo już teraz przewiduję. Różne są sytuacje w życiu, nie zawsze jest czas na internetowe ceregiele ale dorobku szkoda więc to będzie przywilej każdego użytkownika coalco.

A może po prostu 28 dni w roku do wykorzystania? Po prostu użytkownik wchodzi o bierze sobie np. 4 dni urlopu. Większa elastyczność dla usera, a Ty wciąż dajesz 28 dni wolnych w roku. Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 17-03-2018 08:34

Już nie popadajmy ze skrajności w skrajność Wink Raczej będzie 2 x 14 dni.

A nasz konkurs przedstawia się obecnie następująco: (Jeszcze każdy ma szansę zostać zwycięzcą)

[Obrazek: knk.jpg]


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 17-03-2018 11:43

nie wiem czy jest możliwość zmiany języka na stronie jak nie to proponuje wprowadzić na początku język angielski


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 17-03-2018 11:48

Obecnie strona funkcjonuje tylko w języku polskim i szczerze mówiąc na razie nie chciałbym aby to się zmieniło. Może kiedyś, gdy coalco będzie już dopracowane i rozwinięte w 100% to pomyślimy nad dodatkowymi językami i większym gronem użytkowników. Obecnie jednak uważam, że jest za wcześnie.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - prymul1 - 17-03-2018 12:52

Z tego co widzę na liście konkursowej jestem przypisany jako polecony użytkownika Hajer, a ja się rejestrowałem z czystego linku z tego tematu. Jak to możliwe? Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 17-03-2018 12:57

Za przeproszeniem - zostałeś zakupiony na giełdzie kontrahentów. Każdy aktywny użytkownik bez osoby polecającej tam trafia.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - mattxx - 17-03-2018 13:03

Ciekawy projekt Smile Zaczynam testować.