Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: 70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93 (/Temat-70tys-1mln-oraz-stabliny-dzienny-Zax93-151942)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: 70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93 - Zax93 - 07-01-2018 01:36

(07-01-2018 01:19)Adrian_krypto napisał(a):  
(07-01-2018 00:22)Zax93 napisał(a):  Kilka słów moich przemyśleń:
W tym roku staram się ograniczyć inwestowanie w programy lendignowe, oraz programy typu HYIP. Hyipy są coraz gorsze i na większości się traci, ciężko o jakąś perełkę, natomiast programów lendingowych jest tak dużo, że ciężko o projekt który przetrwa.
już ci to kilka osób mówiło ze 4 strony dziennika wcześniej Smile przy zyskach jakie można w miarę bezpiecznie zrobić na kryptowalutach, hyipy nie mają najmniejszego sensu.
powodzenia w dążeniu do pierwszego miliona Smile

Skoro były długie wzrosty liczyłem na długie spadki, wtedy hyipy zapewniają stabilną kasę. Wagony z kasą jakie idą w krytowaluty widocznie nie pozwalają na zbyt długie korekty Big Grin dzięki Wink


RE: 70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93 - Zax93 - 07-01-2018 14:22

Wpłacone 229 tys zł (brat zdecydował się dopłacić 40tys zł )

Jutro na giełdę Kucoin wchodzi ciekawy projekt Canya oficjalna strona https://canya.io/, osobiście spodziewam się ok 400% wzrostu w szybkim tempie.
Jest to ciekawy projekt, a do tego giełda Kucoin zrobiła konkurs https://news.kucoin.com/en/buy-canya-coin-kucoin-token-exchange/

wchodzę w w/w projekt za ok 20 tys zł jeszcze nie wiem jaką krypto wyślę na Kucoina ale będę szukał czegoś z niskim fee.

Giełda kucoin
28.12
wartość portfela:
1.62294136 BTC
24,051.99 USD

dziś
3.52720004 BTC
57,807.28 USD

wzrost ponad 100%, szkoda, że od razu nie kupiłem za całość kucoina, ale człowiek uczy się na swoich błędach Wink


Wysłałem 22 ltc na giełdę kucoin ( wartość ok 20tys zł ) i spokojnie czekam na rozpoczęcie sprzedaży, ok 13 naszego czasu powinno ruszyć Wink

Kucoin wkład po dotarciu LTC wzrósł w zaokrągleniu do 30 tys $.

Na koniec kolejna giełda mająca swojego coina i dzieląca się obrotem:
Giełda https://sso.coss.io też ma swojego coina #COSS i jego cena będzie rosła.W tej chwili to bardzo mała giełda w wersji testowej BETA z małymi obrotami ok 500BTC . Moim zdaniem nie zrobi takiej rewelacji jak Binance czy Kucoin ale będzie rosła a wraz z nią jej coin #COSS. Na giełdzie od 1.01 cena ok 0.25$ dziś 1.80$ 600% w tydzień bez większej korekty, trochę ryzykowanie ale kupuje na long.

Wysłałem testowo 1 LTC


RE: 70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93 - Zax93 - 14-01-2018 00:03

06-13.01.2018r

Ostatnio zrobiłem sobie kilka dni wolnego od dziennika i od giełdy Wink

BCC ok 480$
obecnie prace serwisowe nie mogę sprawdzić dokładnie.

Poly Network 55$

program ciągle płaci, od dłuższego czasu wszystko działa bez problemu, średni zarobek dzienny to 1,5% .
Obecnie wartość mojego portfela to ok 475$ i każde zarobione 100$ reinwestuje.


Pandex 155$
na portfelu ADV cash miałem jeszcze ok 2500$, zdecydowałem się dopłacić do Pandex. Mają ciekawe plany na ten rok mam nadzieję, że nie będę żałował.


porfitable morrows 45$

pozostało mi jakieś 9dni roboczych do końca inwestycji, zastanowię się nad dalszą inwestycją.

Hextra 170$
Hextra wróciła ( osobiście miałem obawy, że to już scam). Co prawda przez ostatnie kilka dni nie było naliczeń, ale prowadzili bonus za posiadanie coinów w lendingu dawali nowego ich coina Hextra Gold. W praktyce wygląda to tak, że wpłaciłem na lending 1100$ a posiadam 1821$.
Fajną ciekawostką jest to, że ich coin ma rosnąć z miesiąca na miesiąc. Ktoś powie, ale mi to sztuka każdy Twórca by chciał aby cena jego coina rosła do góry, twórcy posunęli się o krok dalej co zrobili ? zablokowali możliwość sprzedaży poniżej pewnej ceny, proste ? Wręcz genialne. Hextra nie jest na zew giełdzie więc można ją sprzedać tylko na stronie, ciekawe czy plan wypali.
Plan ceny Hextry w załączniku.


łącznie ok 900$'

Co jeszcze?

Bitcconect X - chciałem zainwestować większą kwotę w to ICO, lecz cena 50$ przy 49 milionach coinów trochę mnie zniechęciła. Wpłaciłem 2 BCC może zainwestuję jak cena BCC podskoczy, ale jeszcze pomyślę.



COSS
- cena ciągle rośnie kupiłem
170 sztuk po ok 1.48$ dziś cena 2.82$


EDO 256 x 5.45$ = 1395$
Sprzedałęm 200 x 6.75$= 1350$

56 sztuk zostawiłem

Canya niestety grubasy zablokowały kurs i swobodnie go kontrolowali, plan nie wypalił i obecnie czekam na odbicie kursu aby go sprzedać.

Kucoin cena stabilnie rośnie, moim zdaniem 50$ będzie do końca lutego. Na stronie:
https://kucoinshares.com/
możemy zobaczyć dzienną ilość dywidendy w coinach, jaką wypłaca giełda za posiadanie Kucoina, u mnie to ok 6,5$ dziennie

Zainwestowałem 1ETH w ico Enivion ENV 1206 sztuk, po zakończeniu ICO kryptowaluta ma pojawić się na giełdzie Hit BTC.

[Obrazek: hextra.jpg]


RE: 70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93 - Zax93 - 25-01-2018 02:23

13-21.01.2018r

BCC
Bitconnect padł, czy jestem zdziwiony ? Powiem szczerze, że tak. Spodziewałem się, że program upadnie ale nie sądziłem, że będzie to w momencie gdy ICO przynosiło wiele milionów $ każdego dnia. Ogólnie mało straciłem, praktycznie wszystko na bieżąco wypłacałem i nic nie reinwestowałem więc strata nie jest duża, ale szkoda tych 6 tys $ które były w lendingu.


Poly Network 80$

Nadal reinwestuje, teraz zmniejszają naliczanie do 20-25% miesięcznie aby program przetrwał moim zdaniem dobry ruch.



Pandex wypłaciłem ok 800$
Dopłaciłem do Pandex łącznie pracuje 7500$ na bieżąco wypłacam, od 13.01 wypłaciłem ok 800$


porfitable morrows 45$
Zakończyłem inwestycję, wszystko wypłaciłem na chwilę obecną nie robię nowej inwestycji.

Hextra 260$
Nazbierałem trochę coinów wystawiłem na sprzedaż.

Tudor Games
Ciekawy program płaci 4.4% dziennie, wpłaciłem 500$ (dzienny zysk z Pandex wrzucam w TG chce mieć łącznie 1000$ w tym programie. )

Na kryptowalutach większa korekta, standardowo trzymam coiny bardziej obserwuje niż działam Wink


RE: 70tys ---> 1mln oraz stabliny % dzienny Zax93 - Zax93 - 05-02-2018 18:04

Do czasu końca korekty nie robię podsumowania, dla spokoju psychicznego Big Grin Przez ten czas sprawdzę czy na hyipach można zarobić, obecnie działam w programach:

Pandex
wpłacone 7500$ wypłacone 2449.8$
tudor-games 1000$ wypłacone 379.79$
Cryptonomia Trade LTD 110$ wypłacone 12.6$
bitcoinhaven.ltd ฿0.01 wypłacone ฿0.0032
diamondreserve.net 100$ wypłacone 28$