Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! (/Temat-Programy-Pobieranie-i-Filmy-znika-z-LM-139240)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - mysc - 16-10-2016 20:57

(14-10-2016 00:25)selfie napisał(a):  @[MasterWeb] Z tego co pamiętam na LeadMore użytkownik nie musiał mieć środków na koncie by zaliczyło leada. Na ML już musi te środki posiadać by ci zaliczyli.

Mylead nie zalicza pustych lead'ów, ale jeśli klient nie posiada w momencie rejestracji środków na koncie, a zapisze się do usługi, to lead zostanie przyznany w momencie rozsyłki wiadomości SMS MT (pn/śr/pt około godziny 9;00) - więc nie przepada Smile
Podobnie do leadmore działa obecnie fastlead i leadnow (również nie potrzeba środków by zaliczyło lead z aktywacji).


Zacząłem pisać jak widzę dezycję LM o rezygnacji z pobierania i filmów - ale wyszła mi tak długa wiadomość, że skończyłem ją na blogu w prawie 1400 słowach ;P
Nie wiem czy nie wyszedłem w "gdybaniu" za daleko, możliwe że wszystko co opisałem okaże się tylko teoretyczne, a prawdziwe pobudki LM były zupłenie inne - ale w skrócie : myślę, że to decyzja która przyczyni się do poszerzenia zasiegu działania tego serwisu Smile . O tym dlaczego tak uważam rozpisałem się tutaj : http://getpaid20.pl/artykul/poszerzanie-zasiegu-dzialania-na-przykladzie-zmian-w-leadmore/ . Zapraszam i oczywiście zachęcam do ew. dyskusji - bo jestem pewny, że część osób się ze mną nie zgodzi Smile

Pozdrawiam!
mysc
.


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - rammus - 17-10-2016 06:27

[*]


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - Sergio7 - 17-10-2016 06:55

[*] ;(


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - prololex - 17-10-2016 07:30

(16-10-2016 20:57)mysc napisał(a):  
(14-10-2016 00:25)selfie napisał(a):  @[MasterWeb] Z tego co pamiętam na LeadMore użytkownik nie musiał mieć środków na koncie by zaliczyło leada. Na ML już musi te środki posiadać by ci zaliczyli.

Mylead nie zalicza pustych lead'ów, ale jeśli klient nie posiada w momencie rejestracji środków na koncie, a zapisze się do usługi, to lead zostanie przyznany w momencie rozsyłki wiadomości SMS MT (pn/śr/pt około godziny 9;00) - więc nie przepada Smile
Podobnie do leadmore działa obecnie fastlead i leadnow (również nie potrzeba środków by zaliczyło lead z aktywacji).


Zacząłem pisać jak widzę dezycję LM o rezygnacji z pobierania i filmów - ale wyszła mi tak długa wiadomość, że skończyłem ją na blogu w prawie 1400 słowach ;P
Nie wiem czy nie wyszedłem w "gdybaniu" za daleko, możliwe że wszystko co opisałem okaże się tylko teoretyczne, a prawdziwe pobudki LM były zupłenie inne - ale w skrócie : myślę, że to decyzja która przyczyni się do poszerzenia zasiegu działania tego serwisu Smile . O tym dlaczego tak uważam rozpisałem się tutaj : http://getpaid20.pl/artykul/poszerzanie-zasiegu-dzialania-na-przykladzie-zmian-w-leadmore/ . Zapraszam i oczywiście zachęcam do ew. dyskusji - bo jestem pewny, że część osób się ze mną nie zgodzi Smile

Pozdrawiam!
mysc
.

Ciekawy tekst ale nie zgadzam się z tym co piszesz po części. Uprzedzam, że lm to mój ulubiony pp ale zarzucanie użytkownikom, że to ich wina, że oszukują, a pisanie, że lm jest bez winy i na tym cierpi to lekka hipokryzja. Nie przypominam sobie aby na freebiz i na początku działania lm, użytkownik miał możliwość przypięcia pliku, linku do odnośnika zewnętrznego więc jak mógł promować coś bez oszukiwania? Dziś już tak nie jest, mamy większe możliwości wyboru.
P.S Intrygująca ale możliwa ta teoria z poszerzeniem zasięgu działania lm.


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - ELdollaro - 17-10-2016 10:09

Ja nie zarabiam na pobieraniu ale dla mnie dalej mało logiczne jest to żeby nie zostawić pobierania lub zrobić nowe dla osób które zarabiają fajne kwoty na real contencie i na pewno nie będą oszukiwać bo im się to nie opłaca. Tylko pytanie czy takich osób jest dużo Big Grin Aczkolwiek ciekawy jestem jakie nowości pojawią się w LM w najbliższym czasie Smile


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - borahopie - 17-10-2016 13:29

Ja jestem jak najbardziej za zabieraniem programów oszustom!! Czekam na nowości Big Grin


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - trajbson - 17-10-2016 14:09

czy dzis wszystko ok ze zliczaniem wejsc ? w porownaniu do poprzednich dni jest tragedia a sposob promocji ten sam od ok. miesiaca..


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - fakefejk - 17-10-2016 14:23

(17-10-2016 13:29)borahopie napisał(a):  Ja jestem jak najbardziej za zabieraniem programów oszustom!! Czekam na nowości Big Grin

Właśnie w tym rzecz, że zabrali wszystkim.


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - Doom - 17-10-2016 16:08

(17-10-2016 14:09)trajbson napisał(a):  czy dzis wszystko ok ze zliczaniem wejsc ? w porownaniu do poprzednich dni jest tragedia a sposob promocji ten sam od ok. miesiaca..

U mnie wszystko w porządku, nawet dziś jakby nieco lepiej Smile


RE: Programy Pobieranie i Filmy znika z LM ! - zuru82 - 21-10-2016 12:28

Czas szukać nowego programu PP :-( A szkoda, bo LeadMore był Ok.