Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPI i dniówka $10 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PPI i dniówka $10 (/Temat-PPI-i-dniowka-10-135128)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: PPI i dniówka $10 - iPlusOfficial - 01-09-2016 20:14

Myślałem nad tym już przed wyborem PPI/PPa, ale wybrałem PPI z tego powodu, że kiedyś nabierałem się na PPI częściej niż na PPA, więc sugeruję, że PPI da mi większy zarobek.


RE: PPI i dniówka $10 - Wojtek574 - 02-09-2016 18:41

Ładnie ładnie Big Grin U mnie niestety nic nie wpada od dwóch dni nie mam kiedy podmienić linków :/
P.S Będziemy musieli się zgadać na gg Tongue


RE: PPI i dniówka $10 - iPlusOfficial - 02-09-2016 22:33

Wal śmiało, teraz wchodzę trochę rzadziej, ale kiedyś odpisze hy hy Big Grin

Ja linków jeszcze nie podmieniłem i teraz dniówka wychodzi średnio ~$0.90, co niezbyt mi sie podoba :/. Dziś ogarnąłem 43 nisze, do następnej niedzieli wszystkie wrzucę, połowę opublikuję Wink

BTW. Dziś doszła wypłata 25$, czyli prawie stówka Cool


RE: PPI i dniówka $10 - iPlusOfficial - 05-09-2016 16:10

Czesc Big Grin
Napisze od razu, zeby potem nie bylo, dlaczego tak malo zarabialem. Smile
Teraz mam malo czasu, szkola sie zaczela, w dodatku zaczalem uczyć się języka C++ naprawde mi sie to podoba, a poświęcam dużo czasu na to i mało czasu mam na PPI. Do niedzieli absolutnie NIC nie zrobię w kierunku PPI, natomiast od poniedziałku (12.09.2016r.) odstawiam na bok C++ i podziałam trochę w PPI, żeby stopniowo podnosić dniówkę. Pomysł mam, przygotowuję bazę nisz, potem skrocic i wstawić linki, otagować film, niby mało a naprawde dużo roboty. Zamierzam wrzucić 50 niszy śmieciowych i około 10 wartościowych. Na 1 kanal będzie przypadać 20 filmów (niszy), więc potrzebuję 3 konta (chyba mam Smile). A co do C++ to uczę się z kursów pana Mirosława Zelenta, naprawdę dobrze tłumaczy, polecam. Smile Poza C++, PPI i szkołą gram jeszcze w Lola i Wota, więc musze też troche czasu na rozrywkę zarezerwować Tongue. Za ostatnią wypłatę z Cinstallera, 25$ (około 100zł :coolSmile zamówiłem tusze do drukarki i 500 sztuk złota do World of Tanks Big Grin. Postanowiłem, że 30% zarobków z PPI będę odkładał na inny portfel bitcoin/wypłacał i będą służyć jako oszczędności, które potem wydam, zapewne na lepsze głośniki. Smile To tyle co chciałem napisać, czesc Smile.


RE: PPI i dniówka $10 - przeCinek19 - 13-09-2016 22:15

hehe...ja również pogrywam w WOTaLol Może kiedyś zagramy jakiś pluton Smile. Co do kursu pana Mirosława to naprawdę polecam na początek. Przede wszystkim nie zniechęca wręcz przeciwnie nakręca. A promujesz jakoś swoje filmy? Znaczy chodzi mi czy wstawiasz gdzieś linki do nich, nabijasz wyświetlenia? Czy tylko wrzucasz na YT i koniec?


RE: PPI i dniówka $10 - iPlusOfficial - 14-09-2016 15:29

Zależy jak mi sie zachce, ostatnio wrzucam i nic z nimi nie robię. Prawdziwy zarobek zacznę za około pół roku, gdy obecna umowa internetu się skończy i może w końcu przesiąde sie na nielimitowany Big Grin (teraz jest 25GB)


RE: PPI i dniówka $10 - Vasaki - 15-09-2016 09:48

Misiek https://ishell.pl/ wykup vpn na linuxie i przez niego wrzucaj sobie filmy itp. Smile


RE: PPI i dniówka $10 - iPlusOfficial - 30-09-2016 22:18

Witajcie! Smile
Koniec miesiąca, czyli podsumowanie Smile
Ten miesiąc do najlepszych nie należał, zarobki były słabe, ale jestem zadowolony Smile
Dziś, dokładnie kilka godzin temu na PerInstallBucks wybiło 20.01$, więc zleciłem wypłatę.
Na CInstaller jest na chwilę obecną $18.267. Gdy zsumuję te kwoty + to co mam na portfelu bitcoin z ostatniej wypłaty (~12$),
To wychodzi mi +/-50$, czyli około 190złotych, co jak na mnie jest naprawdę świetnym wynikiem.
Zarobki są małe z powodu szkoły, a więc mało czasu, a do tego internet mobilny 25GB, co na YouTube nie wystarcza.
Plan jest taki, że cały tydzień przygotowuję listę nisz, a w piątek w nocy wszystko pobieram (Szczęśliwe godziny do 8:00, czyli internet bez limitu Wink), a w niedzielę (również po północy) wszystko wrzucam, a w ciągu tygodnia podczas przygotowywania nisz będę publikował. Smile Kończę pisanie, później zedytuję i wstawię screeny Wink Pozdrawiam.

Screen:
Tak teraz patrze, że nie jest źle, bo jest +400 instalacji przy zerowym nakładzie pracy. W mojej głowie układa się plan, przez który powinienem mieć około 2-5$ dziennie Wink. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
[Obrazek: file.html]


RE: PPI i dniówka $10 - Nikola Tesla - 30-09-2016 23:11

ten hajs za instalacje to chyba jakiś żart, o ile nie masz ruchu 99% z pakistanu i indii
sprawdź sobie network web-pick. nikt Ci go nie poleci, bo nie ma systemu poleconych. Nie pytaj dlaczego i po prostu sprawdź. Pamiętaj o repie, hehe Smile


RE: PPI i dniówka $10 - iPlusOfficial - 30-09-2016 23:18

@[Nikola Tesla] Wal na PW, bo nie ogarniam o co chodzi.