Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: Ambitniejsze cele gimbusa - Lanserek - 23-07-2016 13:19

Koniec tego objadania sie!!! Angry

Siłownia bez diety to jak (wiadomo co) bez kobiety Jerk

Ja gdzieś miesiąc temu wywaliłem z diety kawę,nabiał,cukier,słodziki, GLUTEN którym wszędzie straszą i jeszcze kilka innych rzeczy. Byłem zoombie przez tydzień, ale było warto.

A co do zarobków to oczywiście życzę jeszcze większego progressu!


RE: Ambitniejsze cele gimbusa - mahuzz - 23-07-2016 13:32

@[Lanserek]

Gdzieś mi umknąłeś w tych postach.. Tobie również dziękuję 8))


RE: Ambitniejsze cele gimbusa - full2000 - 23-07-2016 19:33

Obszerny dziennik. Jest co czytać. Życzę powodzenia ! Smile


RE: Ambitniejsze cele gimbusa - mahuzz - 25-07-2016 09:04

Dzięki @[full2000] - fajnie że się wypowiedziałeś Smile


Zauważyłem pewne zjawisko. Otóż, kiedy miałem meega wysokie dniówki na allegro, chciałem mieć tylko więcej. Nie obchodziło mnie otoczenie, co chwile tylko mail, odpisywanie na maile, smsy, ile brakuje do tylu i tylu stówek. Z perspektywy czasu - niszczy. Ale pewnie gdyby nie to nie znalazłbym alternatywy w postaci subskrypcji SMS i tego forum.

Jak zakończyłem współpracę z allegro miałem potrzebę zarobku. I to nie małego. Całe szczęście że nie kontynuowałem zarabiania tylu pieniędzy w tak krótkim czasie. Zaczęły się dniówki 0-20zł.. niszczy, ale nie tak bardzo jak szybka łatwa kasa Smile
Człowiek chce więcej i więcej. Tak jak ludzie z tego forum - no trzeba przyznać, że spokoju nie ma, jak się doda wpis. "Fanpage? Własna strona? Nauczysz mnie zarabiać?"
Przywykłem, miło, że jak kiedyś sępiłem od innych, tak teraz mogę uczyć innych Wink

Ostatnie 3 dni zarobki idą po mojej myśli. Nie robię jakichś szalonych dniówek, ale jedno trzeba przyznać - będąc cały dzień poza domem i zarobić tyle, zobaczyć to pod koniec dnia - miły banan na twarzy się pojawia Huh

Troszeczkę gorsze dni jeśli chodzi o humor - ale przejdzie mi! Wink
Dzisiaj jeszcze ani jednego leada, co prawda dopiero 60uu ale no, jednak Tongue
Pozdrawiam wszystkich którzy czytają. Jeśli do końca lipca wszystko pójdzie zgodnie z planem - to będzie to rekordowy miesiąc. A co jest najlepsze? Że połowę mnie nie ma Big Grin








RE: Ambitniejsze cele gimbusa - mahuzz - 25-07-2016 21:06

Wieczór z komputerem.. coś wspaniałego Jerk2
Tak więc zapuszczam automat i polecę te dwie godzinki chyba spamem - dobiję ładną sumkę i pójdę spać wyluzowany Cool
Zastanawiam się nad zmianą nazwy dziennika.. w końcu już nie gimbus impreza

Dzień zaczynam włączając leadmore i patrząc na 1-3 leady na koncie.. dziś nie zobaczyłem ani jednego a i tak bardzo udany dzień.

Jeśli ktoś chce pomocy w zarabianiu:
Kod:
why.leadmore.pl/g/dcba39f70a
A następnie zgłaszamy się na priv bądź GG: 6292763 Big Grin









RE: Ambitniejsze cele gimbusa - mahuzz - 26-07-2016 08:38

Uwaga, budze się.. 8 leadów.. teraz 9 Big Grin
Wczoraj wieczorem nic nie wpadło, więc może to to zaległe albo coś.
Jedno jest pewne - jakbym się trochę postarał to byłby to dzień rekordowy Tongue
O 12 wychodze i to jest problem - ale może będę później, może.. beka

Obserwuje ktoś ten dziennik? Pod koniec miesiąca wrzucam statystykę Wink







RE: Ambitniejsze cele gimbusa - Samurai - 26-07-2016 08:42

Obserwują, obserwują. Co do gimbusa - możesz zmienić na koszykarza Big Grin


RE: Ambitniejsze cele gimbusa - mahuzz - 26-07-2016 22:10

Dzień kończę oczywiście z uśmiechem na twarzy Smile
Siłownia dopiero o 20 dzisiaj, bo o 12 było boisko. Tak intensywne w 25*C, że w domu prawie zemdlałem z odwodnienia. Ale do 20 wszystko wróciło do normy i mogłem kontynuować Smile
Słabo uu wpadają. Może nie to słabo, co powoli. Pewnie traffic już trochę wypalony, wypadałoby zrobić przerwę, ale jakbym zrobił przerwę może to wykorzystać konkurencja, a to zawsze są jakieś pieniądze.
Jak wpadnie ostatni lead to będą 3 cyfry, więc całkiem przyjemnie Cool
Znając życie nie wpadnie, nie będę się czarował Lol
Jest to swego rodzaju lenistwo. Może nie lenistwo co zmęczenie. Jakby nie to, że są wakacje a do celu znów miałbym mało czasu - to do 24 jeszcze bym zarzucił spamem. No niestety - dziś chyba się na to nie zdecyduje. Tongue







RE: Ambitniejsze cele gimbusa - Toskan - 26-07-2016 22:33

Taki maly off, Ty jestes z S-ca?


RE: Ambitniejsze cele gimbusa - mahuzz - 26-07-2016 22:34

@[Toskan]
Nie Sosnowiec, ale miasto obok. A czemu pytasz? Big Grin