Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PROGRAM PARTNERSKI - GoodContent.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: PROGRAM PARTNERSKI - GoodContent.pl (/Temat-PROGRAM-PARTNERSKI-GoodContent-pl-123749)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: PROGRAM PARTNERSKI - GoodContent.pl - rozekrr - 13-07-2016 10:45

@[GoodContent.pl] co się z Wami dzieje? Wczoraj chciałem trochę dobić do wypłaty, promowałem materiały.
Ale niestety, w statystykach nawet nie pokazuje aktualnych statystyk tylko z 9 lipca, nie można zmienić nic więcej, nie nabija leadów...

Proszę o wyjaśnienia, bo szkoda tracić czas jeżeli się scamicie.


RE: PROGRAM PARTNERSKI - GoodContent.pl - GoodContent.pl - 13-07-2016 12:10

(13-07-2016 10:45)rozekrr napisał(a):  @[GoodContent.pl] co się z Wami dzieje? Wczoraj chciałem trochę dobić do wypłaty, promowałem materiały.
Ale niestety, w statystykach nawet nie pokazuje aktualnych statystyk tylko z 9 lipca, nie można zmienić nic więcej, nie nabija leadów...

Proszę o wyjaśnienia, bo szkoda tracić czas jeżeli się scamicie.

Dzień dobry,

Wczoraj mieliśmy drobne problemy techniczne - teraz wszystko powinno być już w porządku Smile
Nad statystykami (podziałem na dni) jeszcze pracujemy, gdyż jak na razie wszystkie są "wrzucane" w jeden dzień (w Pańskim przypadku - 9 lipca).

Z poważaniem,
Bartłomiej Tokarski
Zespół GoodContent.pl


RE: PROGRAM PARTNERSKI - GoodContent.pl - rozekrr - 14-07-2016 06:58

@[GoodContent.pl] ok, a mogę wiedzieć dlaczego środki mi się nie doliczają? Od 9 pozyskałem 5 copywriterów a naliczyło mi tylko 1 ze wczoraj, coś tu chyba nie halo.


RE: PROGRAM PARTNERSKI - GoodContent.pl - plem - 14-07-2016 11:31

bo zapewne nie wszyscy zarejestrowani spełnili warunki, czyli dodanie testowego tekstu, oprócz stawki z 0,5 na 2,5 zmieniły się także warunki, kiedyś zarejestrowany musiał tylko dodać ogłoszenie.


RE: PROGRAM PARTNERSKI - GoodContent.pl - Cristo - 14-07-2016 14:03

Macie zamiar zaimplementować wynagrodzenie wysyłane za pomocą Paypala?


RE: PROGRAM PARTNERSKI - GoodContent.pl - GoodContent.pl - 19-07-2016 22:48

(14-07-2016 14:03)Cristo napisał(a):  Macie zamiar zaimplementować wynagrodzenie wysyłane za pomocą Paypala?

Nie ma problemu z PayPalem - prosimy o informację mailową, jeśli przy wypłacie będzie Pan chciał użyć takiej formy Smile

Z poważaniem,
Bartłomiej Tokarski
Zespół GoodContent.pl


RE: PROGRAM PARTNERSKI - GoodContent.pl - Devil877 - 21-07-2016 16:00

Kiedy wychodzą wypłaty? Smile


RE: PROGRAM PARTNERSKI - GoodContent.pl - Leel - 23-07-2016 16:06

@[GoodContent.pl]: czy można rozliczać się dając rachunek ze spółki Ltd?


RE: PROGRAM PARTNERSKI - GoodContent.pl - GoodContent.pl - 24-07-2016 23:34

(21-07-2016 16:00)Devil877 napisał(a):  Kiedy wychodzą wypłaty? Smile

Kontaktowałem się z Panem już w tej sprawie mailowe - przepraszam za zwłokę Smile

@[Leel]: Jasne, nie będzie z tym problemu Smile

Z poważaniem,
Bartłomiej Tokarski
Zespół GoodContent.pl


RE: PROGRAM PARTNERSKI - GoodContent.pl - batman - 29-08-2016 16:02

o co chodzi w tym jakie teksty?