Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cashfactory.pl - ściągamy baksy z rynku - MT&MO - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Cashfactory.pl - ściągamy baksy z rynku - MT&MO - temat oficjalny (/Temat-Cashfactory-pl-sciagamy-baksy-z-rynku-MT-MO-temat-oficjalny-119089)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Cashfactory.pl - ściągamy baksy z rynku - MT&MO - temat oficjalny - Cashfactory - 13-09-2015 08:58

(08-09-2015 11:34)Lotheo napisał(a):  Znana jest dokładniejsza data kiedy pojawi się stream?Smile

Z racji doskonałej konwersji na programie Stream podnieśliśmy stawkę dla wszystkich do 7zł / lead.
Dla najbardziej aktywnych z opcją negocjacji nawet do 8zł / lead!

https://cashfactory.pl/panel/programy/26

w razie pytań lub ustalania stawek zapraszam na [email protected]


RE: Cashfactory.pl - ściągamy baksy z rynku - MT&MO - temat oficjalny - milosz998 - 30-10-2015 17:52

Napisałem mila.

Liczę na podniesiene stawki i wybieram was na jutro Big Grin Mętlik mam w głowie tyle tych serwisów.


"Całkowity zakaz promowania gal KSW"
A to podziękuję Smile


RE: Cashfactory.pl - ściągamy baksy z rynku - MT&MO - temat oficjalny - bodorek - 30-10-2015 18:01

(30-10-2015 17:52)milosz998 napisał(a):  Napisałem mila.

Liczę na podniesiene stawki i wybieram was na jutro Big Grin Mętlik mam w głowie tyle tych serwisów.


"Całkowity zakaz promowania gal KSW"
A to podziękuję Smile

@[milosz998] Przy KSW chyba najlepszym wyjściem będzie jednak własny landing i pusta oferta, bo sieci ogółem mają na to uczulenie Wink


RE: Cashfactory.pl - ściągamy baksy z rynku - MT&MO - temat oficjalny - milosz998 - 30-10-2015 18:08

Nie ogarniam tego że administracja wysyła reklamę prorgramu STREAM pisząc że wie że bedzie duzy ruch i może podnieść stawkę, a zakazuje KSW... To się chyba wyklucza wzajemnie.

Nie będę korzystał z pustej. Po prostu gdzieś indziej się stream ogarnie, chyba że tutaj zakaz zdejmą.


RE: Cashfactory.pl - ściągamy baksy z rynku - MT&MO - temat oficjalny - milosz998 - 31-10-2015 11:58

@Cashfactory

Proszę o podanie oficjalnej informacji odnośnie promowania KSW.
Na maila dostałem od was informację że nie widzicie problemu w promowaniu KSW. Napis nad streamem mówi co innego.

Jak to w końdu jest?!

Edytowane jest, ale nie chcę sytuacji że się okaże że cofacie choćby 1 leada.


RE: Cashfactory.pl - ściągamy baksy z rynku - MT&MO - temat oficjalny - JustinTime - 06-11-2015 16:22

Jak najbardziej polecam serwis mądre stawki + jedna z najwyższych konwersji jeśli chodzi o PSC


RE: Cashfactory.pl - ściągamy baksy z rynku - MT&MO - temat oficjalny - kaczor89 - 04-01-2016 12:53

Witam!

@Cashfactory chciałem zapytać o 2 nurtujące mnie kwestie: jedna sprawa typowo prywatna (wysłałem stosownego maila) oraz zapytanie dotyczące serwisu. Ta rzecz zastanawia mnie już od dłuższego czasu. W jakim stopniu serwis jest aktualnie rozwijany? Pytam, ponieważ często logując się w serwisie nie zauważam zbyt wielu zmian. Rzeczą, która również może budzić pewne wątpliwości u osób, jest kwestia czy ogóle serwis funkcjonuje. Takie wrażenie można odnieść na podstawie waszej znikomej, a właściwie zerowej aktywności na tym forum w ostatnim okresie. Czy planujecie jakieś nowości, kolejne programy? Cashfactory.pl był moim pierwszym serwisem, w którym stawiałem pierwsze kroki w zarabianiu i mimo że przez pewien okres czasu nie promowałem to ostatnio znowu zacząłem czasami zaglądać i chciałbym wiedzieć jak prezentuje się aktualnie sytuacja... Czy można żywić nadzieje związane z rozwojem serwisu?

Pozdrawiam


RE: Cashfactory.pl - ściągamy baksy z rynku - MT&MO - temat oficjalny - Cashfactory - 04-01-2016 21:05

@kaczor89 kwestia jakich zmian się od nas oczekuje i co trzeba dołożyć, na wszelkie propozycje jesteśmy otwarci i zapraszamy do kontaktu


RE: Cashfactory.pl - ściągamy baksy z rynku - MT&MO - temat oficjalny - JustinTime - 06-03-2016 15:04

Czy serwis dalej normalnie funkconuje bo wróciłem tutaj, ponieważ konwersja zawsze była ok, tylko jak z tymi welcome ponieważ mam 6 leadów i 0 welcome? Smile


RE: Cashfactory.pl - ściągamy baksy z rynku - MT&MO - temat oficjalny - JustinTime - 09-03-2016 17:27

Stronka leży czy administracja serwisu tutaj zagląda? Sad