Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] (/Temat-Dziennik-pracy-Marusi-Od-zera-do-wlasnych-czterech-kolek-HotCash-113122)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Marusia - 13-05-2015 22:20

(13-05-2015 11:54)RemoverPL napisał(a):  Poczytaj o perswazji, bo konwersję masz strasznie słabą. Musisz popracować nad tekstem zachęcającym, aby programy wydawały się bardziej wiarygodne. Spamujesz na grupach?

Po jakimś czasie doszłam już mniej więcej jakich tekstów używać, więc jest coraz lepiej, dużo pracy przede mną! Smile. Tak, wyłącznie spam na grupach, ale taki delikatny, bo konta już i tak niewiele wytrzymują Sad. I pewnie jeszcze długo będzie to spam, więc w sumie nie mam nic ciekawego do przekazania w dzienniku Sad.


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - fifal23 - 15-05-2015 14:19

I jak idzie?


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - LodzioMiodziox - 17-05-2015 12:52

właśnie, jak Ci idzie ? Smile


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Giorgios - 17-05-2015 22:31

spróbuj z leadmore w sumie mogę Cię lekko nakierować 3 leady dziennie spokojnie powinnaś zdobyć do tego jesteś kobietą Wink