Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) (/Temat-Dziennik-pracy-kompletnego-nowicjusza-zjadamkredki-112996)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - 4Colors - 05-06-2015 22:01

Podpinam się pod kolegę wyżej. Jakbyś chciał się czymś podzielić to pisz PW Big Grin


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - sudi - 05-06-2015 22:13

Z tego tematu można się czegoś tam dowiedzieć, miło się czyta i obserwuje.
Zauważyłem, że idzie coraz lepiej Huh

Powodzenia!


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - ScroX - 05-06-2015 23:07

(05-06-2015 21:49)evenixx napisał(a):  szkoda ze konczysz Sad fajny dziennik byl Wink

jak nie będziesz miał co zrobić z niszami to z chęcią je przyjme xD Tongue

Nie ma to jak lizać dupe a potem prosić o nisze.. Wink Żałosne. Big Grin

A ty nie przestawaj mi pracować i skończ pisać że kończysz ! tam do roboty sie bierz Big Grin


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 05-06-2015 23:13

Heh, każdy kto choć trochę kumaty jest, w miarę łatwo się zorientuje po screenach moich zarobków o jaką niszę chodzi Wink
Miłej soboty Big Grin


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - Goldes - 05-06-2015 23:24

Szkoda że opuszczasz zarabianie w sieci bo widać że potencjał masz i dążysz do celu Wink Nie myślałeś nad tym żeby zająć się czymś innym jeśli nie chcesz subami ? czy już całkowicie się wypaliłeś nerwowo co do zarabiania w sieci ? Wink


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - evenixx - 05-06-2015 23:58

(05-06-2015 23:07)ScroX napisał(a):  
(05-06-2015 21:49)evenixx napisał(a):  szkoda ze konczysz Sad fajny dziennik byl Wink

jak nie będziesz miał co zrobić z niszami to z chęcią je przyjme xD Tongue

Nie ma to jak lizać dupe a potem prosić o nisze.. Wink Żałosne. Big Grin

A ty nie przestawaj mi pracować i skończ pisać że kończysz ! tam do roboty sie bierz Big Grin

Spokojnie nie denerwuj się Tongue widać że napisałem to dla beki Big Grin "dupy" nie liże tylko napisałem że fajny dziennik był :|


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - Raster96 - 06-06-2015 00:00

Czyżby stream finału ligi mistrzów? Big Grin


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - danielh988 - 06-06-2015 00:05

moze spróbuj sił w skracaniu ?


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 06-06-2015 16:18

Próbowałem ze skracaniem na samym początku, ale kiepsko mi to szło.

Brakowało tylko 11zł, a wyszło na to, że przed chwilą pobiłem kolejny swego rodzaju rekord Big Grin Wszystko wstawię wieczorem, bo dzień jeszcze się nie skończył Wink


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 06-06-2015 22:42

Dzisiejszy dzień Big Grin

[Obrazek: huuPay.jpg]

Nie jest to rekord zarobkowy, ale rekord pod względem leadów Smile Miałem uzbierać dzisiaj 11zł a wyszło 72zł Big Grin

A pracowałem dzisiaj tylko dosłownie godzinkę, bo na więcej nie miałem czasu - pomoc przy remoncie i dwa mecze ligowe do rozegrania Wink

Aktualnie mam: 661zł


Podliczyłem sobie również ogólną moją sumę zarobionych pieniędzy, czyli bez żadnych wydatków: 912zł w ciągu 52 dni Smile Jestem bardzo zadowolony z mojego wyniku.

Co aktualnie planuje ?

Zacząć działać w innym biznesie - myślę o allegro oraz sieciach afiliacyjnych, choć jestem w 100% przekonany, że będzie mnie niesamowicie kusiło do subów i pewnie nie raz z nich skorzystam Wink

Hah, pierwszy raz od dawna tak wcześnie kładę się spać Big Grin





Przed chwilą wpadł jeszcze jakiś zbłąkany lead Big Grin

[Obrazek: gqYaIy.jpg]