Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore (/Temat-Dziennik-pracy-ScroX-Leadmore-109708)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - ScroX - 10-05-2015 21:00

10 Maja

Opis dnia
  • W sumie to znów się trochę opieprzałem jeżeli chodzi o suby .. Big Grin Mam nadzieję że teraz wyciągnę trochę z mojej "mikro" niszy, myślę że nawet te 60 zł będzie spoko Big Grin


Plan na obecny miesiąc (Maj)
  • ustatkować zarobek na min. 15 zł
  • Wyrobić na subach jakąś kwotę.. 54/25 Leadów.

Zarobek
  • Zarobek - 46.50 zł.

[Obrazek: 2q84hhk.png] [Obrazek: xnyt5w.jpg]


Cel do końca maja.
457.50/750 zł

Suma potrzebna do Końca Lipca
1090,50/2000 zł


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - EpicBlank - 10-05-2015 21:01

Bardzo ładny dziennik, będę obserwować Smile


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - ScroX - 10-05-2015 21:10

Dzięki Wink To miłe Big Grin


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - remka - 10-05-2015 21:49

Super sprawa, przeczytałem pierwszy post, potem następny, scroll down, scroll down, jak z kwejkiem, next, next, i czytam dalej! 3mam kciuki za realizacje planu!


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - ScroX - 12-05-2015 22:08

11 , 12 Maja

Opis dnia
  • 11 Maja w sumie zasadniczo to nic nie zrobiłem bo wyczekiwałem na dzisiejszą nisze.. poza obijaniem się kupiłem poradnik od EpicBlank , Efekt? noo generalnie zaskoczyć mnie nie mógł bo znałem ten sposób.. jedyne co mi dał to dodatkowe możliwości pracy bo tym sposobem bawiłem się głównie na FB, no ale jednak plus za pomysł i za kontakt, myślę że z tych możliwości co podał wyciągnę jakąś konkretną dniówkę bo się po prostu da Big Grin

    12 Maja - Nastał dzień mojej niszy.. Nie wiele będę pisać, padł mój rekord na Leadmore a sumka jest jak dla mnie mega. Oby więcej takich... Rozwój ponad standard Smile

Plan na obecny miesiąc (Maj)
  • ustatkować zarobek na min. 15 zł
  • Wyrobić na subach jakąś kwotę.. 77/25 Leadów.

Zarobek
  • 11 Maja - 18 zł
    12 Maja - 120 zł.

[Obrazek: 14l4h9l.png]

Cel do końca maja.
595.50/750 zł

Suma potrzebna do Końca Lipca
1228,50/2000 zł


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - Bidbar96 - 13-05-2015 07:11

Siema (:
tez dopiero zaczynam, wczoraj pierwszy dzien mojej przygody z subami i wpadlo te 18zł, ogolnie jestem zadowolony bo szczerze mowiac powątpiewałem w to ze serio mozna wyciagnac z tego zacny hajs. Z tego co widze ładujesz okolo poltora miesiaca masz juz z kafla ponad, ładnie. Wyobraz sobie ze musialbys zaiwaniac do roboty umeczyc sie, ubrudzic i bys stracil motywacje do wszystkiego, nawet odpuscilbys sobie te wakacje w grecji. Tak jestes sam sobie szefem, majatku nie zbijasz ale widac ze jestes zmotywowany pewnie ''praca'' sprawia Ci frajde a to najwazniejsze. Upór i motywacja z czasem doprowadzi do tego ze dasz rade wyciagac te 1k lub nawet 1,5k/miesiecznie czego Ci zycze Smile Powodzenia !!!


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - Pink134lol - 13-05-2015 08:04

@Up, nie ma to jak zacząć przygodę z forum od wazeliniarstwa, ha? Wink

ScroX, rozumiem, że nisza na 12 maja była tylko i wyłącznie na ten dzień? I powtarza się co rok? Big Grin

Fajna kwota wczorajsza, ale szkoda, że niewielki % się nabrał.


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - ScroX - 13-05-2015 13:26

(13-05-2015 08:04)Pink134lol napisał(a):  @Up, nie ma to jak zacząć przygodę z forum od wazeliniarstwa, ha? Wink

ScroX, rozumiem, że nisza na 12 maja była tylko i wyłącznie na ten dzień? I powtarza się co rok? Big Grin

Fajna kwota wczorajsza, ale szkoda, że niewielki % się nabrał.

Nisza nie tylko na ten dzień.. i wiadomo może się powtarzać.. Big Grin Kumaci będą wiedzieć o co chodzi, łatwiejszego zarobku nie można było znaleźć Big Grin


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - ScroX - 14-05-2015 17:40

13 Maja

Opis dnia
  • Nie wiele się pracowało, prawie cała suma wpadła z automatu, miałem poszukać swoich serwisów ale zrobię to pewnie dopiero dzisiaj.. Chyba nie ma co więcej napisać Big Grin

Plan na obecny miesiąc (Maj)
  • ustatkować zarobek na min. 15 zł
  • Wyrobić na subach jakąś kwotę.. 83/25 Leadów.

Zarobek
  • Zarobek -36 zł
[Obrazek: acsuw.jpg]

Cel do końca maja.
631.50/750 zł

Suma potrzebna do Końca Lipca
1264,50/2000 zł


RE: Dziennik pracy - ScroX - Leadmore - ScroX - 17-05-2015 07:42

14,15,16 Maja

(Automat)

Opis dni
  • Zasadniczo nie ma co opisywać bo tak wyszło że nie miałem w ogóle czasu na pracę w necie, prawie całe dnie poza domem, no trudno.. Ale i tak się ciesze bo od tygodnia działam poza FB ii znalazłem sposób na wyrobienie na prawdę niezłego automatu, Swój sposób wykorzystałem dokładnie tydzień temu i do tej pory wpada mi przynajmniej 12-18 zł z automatu Big Grin Dzisiaj pewnie znów to wszystko odświeżę i sumki będą wpadać lepsze Smile

Plan na obecny miesiąc (Maj)
  • ustatkować zarobek na min. 15 zł
  • Wyrobić na subach jakąś kwotę.. 91/25 Leadów.

Zarobek
  • Zarobek - 48 zł

[Obrazek: 35a25fk.png]

Cel do końca maja.
679.50/750 zł

Suma potrzebna do Końca Lipca
1312,50/2000 zł