Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[$$$] Dziennik pracy: Tropek & BobBudowniczy64 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [$$$] Dziennik pracy: Tropek & BobBudowniczy64 (/Temat-Dziennik-pracy-Tropek-BobBudowniczy64-105535)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: [$$$] Dziennik pracy: Tropek & BobBudowniczy64 - asiorek - 27-02-2015 15:51

@[Tropek] napisz mi na pw co to za metoda - działam z patulskym na tym samym wiec spokojnie możesz mówić. Wtedy, ci powiemy czy dalej możesz być w przekonaniu ze wiesz albo i też nie Jerk2


RE: [$$$] Dziennik pracy: Tropek & BobBudowniczy64 - patulsky1337 - 27-02-2015 18:14

@asiorek- on myśli, że ja spamuje wiadomościami do ludzi...


RE: [$$$] Dziennik pracy: Tropek & BobBudowniczy64 - Tropek - 27-02-2015 20:42

patulsky dajże już sobie siana, ja wiem swoje ty wiesz swoje nie mam zamiaru niczego Ci udowadniać.


RE: [$$$] Dziennik pracy: Tropek & BobBudowniczy64 - Voldir - 27-02-2015 21:24

Wybaczcie ale robicie zbędny cyrk. Jeden pisze: "działamy na tym samym, powiedz to Ci powiemy co poprawić", kolejni się "wykłócają" Robicie po prostu nie wiadomo kogo z siebie. Udowadniajcie sobie co chcecie ale może na PW? Po ile Wy macie lat? Chętnie czytałem ten dziennik ale sobie odpuszczę bo zrobił się "burdel"