Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. (/Temat-Dziennik-dwoch-zapalonych-do-pracy-przyjaciol-103718)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 12-01-2015 19:21

Ja robie filmiki. Teraz z nim pisze, jestem w lekkim szoku.
Ps. Wychodzi coś w stylu ze gimb pisze jaki jest smutny a reszta emosow go pociesza w kom :_:


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Tropek - 12-01-2015 19:27

nie skomentuje tego Smile z deczka zalosne, nie ocenilbym tego zachowania na 15 lat.


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 12-01-2015 19:32

Zgadzam się, jesteśmy na niskim poziomie, ale ja nie lubię być poważnym, kocham czarny humor, xerq tak samo. Tongue


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - xerq - 12-01-2015 19:35

(12-01-2015 19:03)Voldir napisał(a):  Chłopaki. Fajnie się czytało ten dziennik a z waszej rozmowy wynika że jesteście po prostu nie rozwinięci emocjonalnie do końca. Zachowujecie się jak dzieci. Dorośli faceci dali by sobie po mordzie i wyskoczyli na browara. Szkoda po prostu marnować potencjał przez takie akcje Smile

Nie widzę w tej rozmowie nic o co moglibyście się odwrócić od siebie? Nie wiem o co kaman? Wytłumaczy mi ktoś?

O to że on wziął na poważnie co do niego pisałem. Pisał jakieś posty znikąd ze się pokłóciliśmy bo myślał ze na serio do niego pisałem. Kłótnia była chwilowa bo nie rozumieliśmy się.


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Voldir - 12-01-2015 19:38

ehhh Big Grin

Wzruszyła mnie Wasza historia Smile Ciesze się że wszystko się wyjaśniło, mam nadziejęSmile


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 12-01-2015 19:39

Ten wyżej kłamie, bo to on miał bulwers o kasę :/ który był na serio :e


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Voldir - 12-01-2015 19:43

To wyjaśnijcie to sobie bo takie przepychanki słowne do niczego nie prowadzą. Pogadajcie na GG czy gdzie tam się komunikujecie i wyjaśnijcie to. Czekamy na pozytywne zakończenie sporu Smile


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 12-01-2015 19:44

Gadamy, raczej będzie dobrze Huh


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Mailowiec - 12-01-2015 20:17

Powodzenia Smile


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4Colors - 12-01-2015 20:21

Powodzenia, swoja droga napisz do mnie pw to pogadamy o g...... Itd. Wink