Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Karczu - 10-05-2014 13:11

(10-05-2014 12:06)Greative napisał(a):  Chyba na lepszego nowego wlasciciela nie moglem liczyc Big Grin To bedzie dobry serwis ^^


Kurde, nie zdazylem wyplacic moich 40zl, wczoraj jeszcze byly a dzis juz konto zostalo wyzerowane, zwroci mi to ktos?

Ten program zasil fona juz jest od nowego wlasciciela? ;>

Dzięki! Co do wypłaty to z tego co wiem, to wyzerowane zostało wcześniej niż wczoraj Smile Jak ddww się pojawi to do wszystkiego będzie można dojść, ja w chwili obecnej nie mam odpowiedniej wiedzy by coś osądzić, a też są to zarobki jeszcze wygenerowane "u niego".

Co do programu ZasilFona, to narazie prosimy go jeszcze nie promować Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - pietreczka - 10-05-2014 14:46

Dobrze, że odpowiedzialna osoba przejmuje serwis, oby programy spasowały to będzie się dobrze zarabiać Wink
Karczu można prosić do Ciebie nr gg?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Slight - 10-05-2014 14:50

Nie lepiej było zrobić od podstaw własny serwis, Karczu?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Squnek - 11-05-2014 01:49

@Up Jeśli ddww spłaci nasze zaległości to raczej nie ma to znaczenia. Prowadził serwis całkiem fajnie aż chciało się u niego zarabiać. Więc duży plus lub minus dla nowego HotCash. To się okaże.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - milly93 - 11-05-2014 11:05

Karczu, da się zrobić żeby livestream można było promować do 17 maja ? Ksw będzie, największe hajsy Big Grin Mam nadzieję że serwis będzie wtedy już działał, a szczególnie live'y Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - piks - 11-05-2014 11:07

szukam mentora Tongue ZAREJESTRUJE SIE Z REFA ! PISAC PW ! SORRY ZA CAPS ;P


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Slight - 11-05-2014 11:33

A 10 już minął..


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Karczu - 11-05-2014 16:40

(10-05-2014 14:46)pietreczka napisał(a):  Dobrze, że odpowiedzialna osoba przejmuje serwis, oby programy spasowały to będzie się dobrze zarabiać Wink
Karczu można prosić do Ciebie nr gg?
Napisz na PW Smile

(10-05-2014 14:50)Slight napisał(a):  Nie lepiej było zrobić od podstaw własny serwis, Karczu?
Może lepiej, może i nie. Stworzenie serwisu od podstaw wymagałoby poznania pewnych schematów i mechanizmów, które na tym rynku są dość specyficzne, a tutaj są one gotowe. Za HotCash (domeny + skrypt) zapłaciliśmy uczciwą sumę i mamy coś już praktycznie gotowego, od razu z bazą Użytkowników, z gotowymi programami i od razu wypracowaną jakąś marką - niestety wskutek ostatnich wydarzeń trochę nadszarpniętą, ale wzięcie pod nasze skrzydła całości pozwoli nam łatwo stworzyć stabilną i pewną pozycję na rynku, o to chyba nikt się nie będzie mógł obawiać.

(11-05-2014 11:05)milly93 napisał(a):  Karczu, da się zrobić żeby livestream można było promować do 17 maja ? Ksw będzie, największe hajsy Big Grin Mam nadzieję że serwis będzie wtedy już działał, a szczególnie live'y Smile
Na 17 maja planujemy uruchomić program streamowy Smile Mam nadzieję, że się z nim wyrobimy - wówczas 3 nasze serwisy będą idealną bazą pod zarobek na tym evencie.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Bibix123 - 11-05-2014 19:49

kiedy wyplaty dostaniemy?!


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Karczu - 11-05-2014 22:12

Te pytania proszę kierować do ddww, oto jego dane: https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/SearchDetails.aspx?Id=f09dd84a-4aaf-4626-ad10-a7116ea29cf4