Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karbon - 15-04-2018 12:15

Wydawało mi się, że wszystko ogarniam ale teraz nie rozumiem jednej rzeczy. Od włączenia transportu węgla do punktu handlowego minęła już godzina, a w punkcie handlowym dalej mam 0 ton. To w końcu jest jakiś czas oczekiwania czy ja coś pominąłem? Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 15-04-2018 12:29

@Karbon, wszystko jest ok - transport działa, natomiast przyjrzałem się parametrom Twojego konta i okazuje się, że masz procentowo zbyt mało paliwa aby transport w ogóle ruszył. Ale zaraz powinienem to poprawić, tak aby nawet z malutką ilością paliwa w stosunku do floty i wydobycia logistyka działała. Coś jakby moje małe niedopatrzenie Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karbon - 15-04-2018 12:33

W takim razie dobrze, że napisałem, bo czekałbym pewnie do wieczora i sam rozkminiał Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 15-04-2018 12:34

Absolutnie nie mam pojęcia dlaczego podczas pisania logistyki nie wziąłem parametru "rezerwa paliwa" pod uwagę Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Zaperr44 - 15-04-2018 12:43

Jak mogę przetransportować węgiel ze składu do punktu handlowego? Bo nie mogę nigdzie tej opcji znaleźć


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 15-04-2018 12:46

@Karbon, przetestowałem poprawkę na Twoim koncie, powinno już być w porządku.

@Zaperr44, musisz włączyć logistykę (ale jeśli nic nie wciskałeś, to zapewne masz ją działającą). Znajdziesz opcje na podstronie kopalni podstawowej - https://coalco.pl/kwk

Odnośnie linków polecających, poprawiłem co nieco i już powinno wszystko działać ze 100% skutecznością. Poza tym na stronie rejestracji pojawia się nieedytowalna informacja o osobie zapraszającej. Zapraszanie przez stronę główną także nie powinno przysparzać problemów.

Za momencik spodziewam się gości (komunia bratanicy, zaproszenie i takie tam) w związku z czym nie będę dostępny online przez jakieś 2-3 godzinki.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karbon - 15-04-2018 13:13

Tak, już teraz widzę, że jest 175 ton przybyły do punktu handlowego. Teraz chyba rozumiem, więc jak wydajność logistyki mam 140t/h to te kilkadziesiąt tysiecy ze skladu bede kilka dni przewozil tak? Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Komandos823 - 15-04-2018 13:22

Do czego służy skład na węgiel?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - TheJerremi - 15-04-2018 13:26

(15-04-2018 13:22)Komandos823 napisał(a):  Do czego służy skład na węgiel?

Ze składu węgiel możesz przeznaczyć na ulepszenia, kupno budynków lub jako zasób do produkcji np. plastiku. Węgiel w punkcie handlowym to węgiel, którym możesz jedynie obracać na giełdzie.


COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 15-04-2018 13:31

Ciężko jest się domyślić?
Jest punkt handlowy - z punktu handlowego można sprzedać węgiel.
Węgiel z kopalni trafia do składu. Ze składu węgla nie można sprzedać więc trzeba go przewieźć do punktu handlowego. Żeby móc to zrobić trzeba mieć środki transportu i paliwo. Wszystko masz w grze jak na tacy tylko trzeba poklikać, poczytać i pomyśleć. Nie ma w tym nic ukrytego ani skomplikowanego.

Ta aktualizacja rusza już mocno giełdami a to dopiero początek. Aktywni gracze nawet bez inwestycji mogą się szybciutko rozwinąć dzięki pracy. A za pracę płacą inni gracze więc nie obciąża to coalco - to tak dla narzekaczy, że bez inwestycji się nie da. Da się tylko trzeba być aktywnym.

Ta aktualizacja też już wymaga od niektórych użycia kalkulatora i mózgu. I oby to szło w tym kierunku. Niestety ale bardziej kumaci zyskują tutaj przewagę a Ci, co nie rozumieją podstawowych mechanizmów zginą na giełdzie. Podstawowe mechanizmy coalco są banalnie proste i czytelne.
W porównaniu do innych tego typu gier to kwestia kilkunastu minut klikania i czytania żeby wszystko zrozumieć ale spokojnie - będą tipy, wskazówki i poradnik co do czego służy. Nikt wam jednak nie wyłoży na tacy jak grać, żeby tu zarobić Smile

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka