Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - twhou - 09-05-2014 22:23

Czyli jak zleciłem wypłatę 05.05.2014r. to nie dostanę jej? -.- 163,5 zł poszło się jeb**, dziękuje bardzo... Nigdy więcej w tym serwisie...


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Liromir - 09-05-2014 22:30

zobaczymy jak poprzedni właściciel postąpi


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Leaders - 09-05-2014 22:57

(09-05-2014 22:23)twhou napisał(a):  Czyli jak zleciłem wypłatę 05.05.2014r. to nie dostanę jej? -.- 163,5 zł poszło się jeb**, dziękuje bardzo... Nigdy więcej w tym serwisie...

Jeżeli udało Ci się zlecić wypłatę po 1 maja, to pieniądze powinieneś otrzymać. Daniel (były właściciel) miał wtedy zerować bazę, ale jeżeli to zrobił później, to Ci się udało i powinieneś otrzymać od niego pieniądze Smile

Tutaj dane poprzedniego właściciela:
https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/SearchDetails.aspx?Id=f09dd84a-4aaf-4626-ad10-a7116ea29cf4
- z tego co wiem, to jest obecnie w Warszawie.


My z racji nie przejęcia firmy, a samego serwisu internetowego, będziemy realizować dopiero te wypłaty, które będą zlecane już z tych zarobków, które będą u nas generowane.


Żeby dodatkowo się nie powtarzać, wklejka naszego ogłoszenia z innego forum:
[Obrazek: hotcash_reaktywacja.png]

Możecie być pewni, że HotCash jest teraz w dobrych rękach i niejednokrotnie Was zaskoczy Smile

W momencie startu HotCash v2 pozwolimy sobie dla porządku utworzyć nowy temat, a ten pozostawimy dla starej administracji serwisu i wszystkich spraw z nią związanych, tj. do dyskusji czy STEPMEDIA wypłaciła zaległe wypłaty, itp.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - m4t0sh - 10-05-2014 01:20

Jaki przewidujecie minimalny próg do wypłaty?
kiedy pojawią się programy i zaczniecie wypłacać?
wypłaty będą codziennie?

ciekawe czy dojdzie kasa ze "starego" HC... :/


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - hunterpl444 - 10-05-2014 08:45

dlaczego nie otrzymałem kasy czekam na nią od półtora miesiąca i nic lipa ktoś mi odpowie


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Karczu - 10-05-2014 09:53

(10-05-2014 01:20)m4t0sh napisał(a):  Jaki przewidujecie minimalny próg do wypłaty?
kiedy pojawią się programy i zaczniecie wypłacać?
wypłaty będą codziennie?
1. 50 zł.
2. Na pewno w tym miesiącu. W tym tygodniu nie chcę jeszcze podawać konkretnych terminów, w każdym bądź razie - jak najszybciej Smile
3. Do tego będziemy dążyć.

(10-05-2014 08:45)hunterpl444 napisał(a):  dlaczego nie otrzymałem kasy czekam na nią od półtora miesiąca i nic lipa ktoś mi odpowie
(10-05-2014 01:20)m4t0sh napisał(a):  ciekawe czy dojdzie kasa ze "starego" HC... :/
Mam nadzieję, że stara administracja wypłaci Wam zaległe pieniądze jak tylko odblokują im zablokowane środki - są do tego zobowiązani. Niestety sam na to nie mam wpływu. Odpowiadam tylko za te środki, które dopiero będą zarobione na HotCash.pl.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - gutek126p - 10-05-2014 10:08

DDWW PRZYNAJMNIEJ BY TE PACZKI Z KONKURSÓW WYSŁAŁ Lol


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Liromir - 10-05-2014 10:34

widze nowy serwis jest na usługach profitsms, to się wiąże z błyskawicznymi wypłatami Huh


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Greative - 10-05-2014 12:06

Chyba na lepszego nowego wlasciciela nie moglem liczyc Big Grin To bedzie dobry serwis ^^


Kurde, nie zdazylem wyplacic moich 40zl, wczoraj jeszcze byly a dzis juz konto zostalo wyzerowane, zwroci mi to ktos?

Ten program zasil fona juz jest od nowego wlasciciela? ;>


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Squnek - 10-05-2014 12:59

Czekam na moje 2300 co na te laski miało być Big Grin wtedy może podziałam. Jakie stawki planujecie ?